Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

smile.gif
QUOTE(anjali @ 2009 07 22, 11:50)
Man ir patiko sis filmas,vietoj Prijankos turejo vaidinti Aisvarija,bet ji atsisake..filmukas cool thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

sveikutes galima pas jus labai fainas puslaiukas .kaiptik man nes indu filmus as dievinu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mielai prasom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif durys visuomet atviros smile.gif nuo kada pradejo patikti?
Atsakyti
QUOTE(anjali @ 2009 07 23, 12:03)
Mielai prasom biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif durys visuomet atviros smile.gif nuo kada pradejo patikti?

4u.gif smile.gif aciukas tada
Atsakyti
4u.gif g.gif padekite kasko manes neileidze ten kur indu filmai programos tos neatvere doh.gif isanksto aciu
Atsakyti
QUOTE(kristeana2 @ 2009 07 23, 21:44)
4u.gif  g.gif padekite kasko manes  neileidze ten kur indu filmai programos tos neatvere doh.gif  isanksto aciu

Na kad varto dabar tą puslapį, net filmą atsisiunčiua.. siūlau pažiūrėti, kas nematė..labai geras.
Если только (Лицом к лицу) / Ru Ba Ru
Atsakyti
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 07 24, 20:57)
Na kad varto dabar tą puslapį, net filmą atsisiunčiua.. siūlau pažiūrėti, kas nematė..labai geras.
Если только (Лицом к лицу) / Ru Ba Ru

smile.gif sveikutes sendien varto pusapi gal kokia profiaktika buvo kad neleido ieti i foruma smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeana2 @ 2009 07 22, 22:53)
smile.gif
sveikutes galima pas jus labai fainas puslaiukas .kaiptik man nes indu filmus as dievinu thumbup.gif  thumbup.gif

Sveika prisijungus smile.gif
Atsakyti
Labas visoms indisko filmo megejoms ir ju super heroju gerbejoms. Mane taip pat, indisku filmu trauka, jau daug metu prikausto prie sofos. O jei filmas su Shahrukh Khanu - tai ne duok dieve kas trukdys ziureti. Na, ne bent mano dukra, dar gali palaikyti man kompanija. Jai nors tik astuoni, bet jau fanas tikras.
Atsakyti
Matyt tai uzkreciama biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Neseniai baigtas filmuoti dar vienas filmas su Shahrukhanu ir Kajol pagrindinese rolese. Jis vadinasi "My Name is Khan".
Atsakyti
Jo..maciau nete foto is filmavimo aiksteles,Indijoje Sahrukas su KAJOL skaitoma kazkas ypatingo,visi filmai su jais poroje hitai...buvo cia tarpas ir kalbos,kad Kajol vyras AJAY Devgan uzdraude kartu filmuotis,Kajol del pavydo scenu to ir nedare..bet KAJOL NESUSTABDYSI!!!ji uzsispyrusi smile.gif smile.gif
Atsakyti
man indu filmai primena vaikyste, kai buriais su vyresne sese ir draugais eidavom i kino teatra ziureti "uzsienietisku" filmu - t.y. indisku smile.gif
nostalgija...
Atsakyti