Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

QUOTE(virgante @ 2009 07 14, 18:20)
smile.gif pprisiregistravau bet vistiek neliaidzia atsisiusti filmu raso vistiek tos5 komentaru rasyti parasiau net septynisir vistiek neduoda atsisiusti filmo
g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

tada nzn.. as parasydavau dar zodi" aciu" po tuo filmu, kuri noredavau siustis.. ir tikrai atsisiunciau net 6 filmus., gal kas kitas tau geriau paaiskins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrime71: 14 liepos 2009 - 17:36
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 07 14, 18:22)
tada nzn.. as parasydavau dar zodi" aciu" po tuo filmu, kuri noredavau siustis.. ir tikrai atsisiunciau net 6 filmus., gal kas kitas tau geriau paaiskins.

smile.gif valio jau man viskas tvarkoj. landiojau per visur ir rusisiekiau dar su rusaite.tai jau siunciuosi filmus valio pagaliau . thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ziuresiu filmus taip pasilgusas ju smile.gif dekui ir jums merginoskas padejo man thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu! : biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virgante @ 2009 07 14, 19:59)
smile.gif valio jau man viskas tvarkoj. landiojau per visur ir rusisiekiau dar su rusaite.tai jau siunciuosi filmus valio pagaliau . thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ziuresiu filmus taip pasilgusas ju  smile.gif dekui ir jums merginoskas padejo man  thumbup.gif

šaunu, kad jau gali siųstis ir žiūreti
Atsakyti
Labas, man labai patinka indu filmai, labiausiai sokiai ir dainos, nesuprantu apie ka jie dainuoja, bet mane tai zavi. Norecioau atsisiuti ju filmu, bet negaliu ten prisiregistruoti, nes rusu kalbos nemoku vat kame beda. Gal kas pagelbetu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 07 11, 15:12)
ne kvietimai, o 5 pasisakymai forume smile.gif parašiau kažką ir siunčiuosi jau..

as prisireginau irgi ,tik va beda kad nz i kur butent rasyti tas zinutes (surinkti ) labai noriu ir as siustis biggrin.gif o jei kaskur ir noriu parasyti tai neleidzia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***SuperBrunetė***: 15 liepos 2009 - 08:57
QUOTE(***SuperBrunetė*** @ 2009 07 15, 09:44)
as prisireginau irgi ,tik va beda kad nz i kur butent rasyti tas zinutes (surinkti ) labai noriu ir as siustis  biggrin.gif o jei kaskur ir noriu parasyti tai neleidzia  g.gif

tai jau esi prisiregistravus tam puslapi. jai nesi prisiregistravusi ir neleis.nes as taipat ilgai vargau kol surinkau tuos 5 pasisakimus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgante: 15 liepos 2009 - 10:26
QUOTE(kristinadk @ 2009 07 14, 23:38)
Labas, man labai patinka indu filmai, labiausiai sokiai ir dainos, nesuprantu apie ka jie dainuoja, bet mane tai zavi. Norecioau atsisiuti ju filmu, bet negaliu ten prisiregistruoti, nes rusu kalbos nemoku vat kame beda. Gal kas pagelbetu? blush2.gif



o ką tau reikia padėt ir ko nesupranti
Atsakyti
http://www.filmai.in/uzeik-15648.html LT filmai serialai laidos online thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas paziurejo koki idomu filmuka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anjali @ 2009 07 20, 19:32)
Gal kas paziurejo koki idomu filmuka? ax.gif

smile.gif sveikutes katik baigiau ziueti filma . dostana . apie du draugus smile.gif prisijuokiau baisei biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man ir patiko sis filmas,vietoj Prijankos turejo vaidinti Aisvarija,bet ji atsisake..filmukas cool thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti