Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

QUOTE(Cleo_25 @ 2009 07 08, 15:30)

smile.gif o kaip cia reikia prisijunkti bandziau registruotis bet neliaidzia manes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brėkšta @ 2009 07 08, 13:00)

LABAI ACIU UZ NUORODA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virgante @ 2009 07 08, 21:31)
smile.gif o kaip cia reikia prisijunkti bandziau registruotis bet neliaidzia manes g.gif



na aš prisiregistravau be problemų, bet jau gana senokai, o kokias priežastis norodo dėl negalimos registracijos.
Atsakyti
o as ir juos megstu tik labai butu gerai lietuviu kalba ax.gif
Papildyta:
pamasciau kodeln mane trauke indiski filmai mane zavi ju muzika ir grazus sokiai bei persipinancios komiskos situacijos. paziurjusi indu filmus tiek teigiamu emociju bigsmile.gif
Atsakyti
Na,tai junkis ir tu biggrin.gif musu kas savaite daugeja 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif manau kam patinka indu filmai pritars tau, ka parasei apie emocijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 07 08, 21:37)
LABAI ACIU UZ NUORODA  4u.gif

smile.gif raso kad turetu buti 5kvietimai
Atsakyti
labutis bigsmile.gif dabar ziuriu per btv indu filma thumbup.gif kai merginai patika dvi skirtingos asmenybes bei varzo isipareigojimas savo artimiesiems. viena situacija ypac prajuokino kaip merginos drauges pradejo pagal visu zinomus pozymus apziureti vyruku rankas ,******, akis juk zinom ka bande nuspeti lotuliukas.gif mirksiukas.gif mane zavi energija ir emocijos siame filme bei i gyvenimiskas situacija pateiktas kai kur su chumoro ax.gif o vienoj filmo dali taip graziai soko wub.gif ir as noriu taip graziai sokti ismokti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(virgante @ 2009 07 11, 12:34)
smile.gif raso kad turetu buti 5kvietimai

ne kvietimai, o 5 pasisakymai forume smile.gif parašiau kažką ir siunčiuosi jau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrime71: 11 liepos 2009 - 14:39
gal galetumete pasakyti kaip butu rusiskai sis filmas per btv "Kraustausi is proto del meiles" , noreciau atsisiusti
Atsakyti
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 07 11, 15:56)
gal galetumete pasakyti kaip butu rusiskai sis  filmas  per btv "Kraustausi is proto del meiles" , noreciau atsisiusti


Я схожу с ума от любви 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2009 07 11, 16:14)
Я схожу с ума от любви  4u.gif

aciu, jau siunciuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 07 11, 15:12)
ne kvietimai, o 5 pasisakymai forume smile.gif parašiau kažką ir siunčiuosi jau..

aisku bandysim tuoliau
Atsakyti