Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

QUOTE(mazge_117 @ 2009 07 02, 12:01)
gaila kad pas mane to kanalo nera bet turiu tokiu radus internetini puslapi kuriame yra beveik visi indu filmai


Tai gal tuo psl. pasidalinsite su mumis? ax.gif
Atsakyti
Isties idomu koks internetinis puslapis g.gif
Atsakyti
QUOTE(anjali @ 2009 06 28, 13:42)
idesiu Shahido Kapuro nuotrauku kam jis patinka.


Koks gražuolis, meilutis wub.gif Žiūrėjau pora filmų su juo, tai vien jį ten tik ir mačiau lotuliukas.gif Aš vis laukiu, kada pasirodys Paathshala su juo, bet dar ilgai laukti doh.gif

Kur dingo mazge_117? Man irgi įdomu, koks ten puslapis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lily* @ 2009 07 06, 11:38)
Koks gražuolis, meilutis wub.gif Žiūrėjau pora filmų su juo, tai vien jį ten tik ir mačiau lotuliukas.gif Aš vis laukiu, kada pasirodys Paathshala su juo, bet dar ilgai laukti doh.gif

Kur dingo mazge_117? Man irgi įdomu, koks ten puslapis bigsmile.gif

4u.gif sveikutes galima pas jus .
as jusu noreciau paklausti is kur jus filmus siunciates as tai niekr nerandu tu indu filmu atcisiusti.dekojiu uz astcakimus
Atsakyti
labux.. as irgi jungiuosiu i indu filmu megeju bureli, o filmus siunciuosi is torrents. ru, dar kartais randu ir lietuviskuose torentuose.. man jie labai patinka
Atsakyti
Sveikos, mergaitės bigsmile.gif
Aš daugelį filmų žiūriu čia: http://www.intv.ru/
Atsakyti
man indiski nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(virgante @ 2009 07 06, 18:41)
4u.gif sveikutes galima pas jus .



QUOTE(Giedrime71 @ 2009 07 06, 18:50)
labux.. as irgi jungiuosiu i indu filmu  megeju  bureli, o filmus siunciuosi is torrents. ru,  dar kartais randu ir lietuviskuose torentuose.. man jie labai patinka


Sveikos prisijungę 4u.gif

QUOTE(Latina @ 2009 07 06, 20:41)
Sveikos, mergaitės bigsmile.gif
Aš daugelį filmų žiūriu čia: http://www.intv.ru/

Ačiū už nuorodą thumbup.gif

QUOTE(Sicija @ 2009 07 06, 22:40)
man indiski nepatinka  schmoll.gif

O man nepatinka siaubo filmai, tai aš į tokias temas ir nerašau bigsmile.gif
Atsakyti
Pritariu :m pasiklydo blush2.gif ...cia tokiu burelis,kurioms patinka indiski filmai bigsmile.gif ...aciu uz nuoroda!
Papildyta:
QUOTE(Lily* @ 2009 07 06, 11:38)
Koks gražuolis, meilutis wub.gif Žiūrėjau pora filmų su juo, tai vien jį ten tik ir mačiau lotuliukas.gif Aš vis laukiu, kada pasirodys Paathshala su juo, bet dar ilgai laukti doh.gif

Kur dingo mazge_117? Man irgi įdomu, koks ten puslapis bigsmile.gif

Cia tikriausiai su Prijanka kur vaidina?Tarp kitko kalbos eina kad tarp ju romanas wub.gif
Atsakyti
butent va latina ir pasake www.intv.ru cia tikrai daug ju vkr ziurejau tai ismete kad ju yra virs 700 smile.gif o as buvau isvykus atostogauti smile.gif
Papildyta:
labai grazus indu filmas buvo svtgl kas nemate gali per ta tinklapi paziureti "niekada nesakyk sudie" su mano mylimiausiu aktoriu shahrukh khan...na siaip man daug ju patinka lb dievinu:kajol,rani mukherjee,preity zinta,salman khan na ir daug kitu smile.gif
Atsakyti
http://www.bwtorrents.ru/forum/
va čia vien indiški filmai
Atsakyti
QUOTE(Brėkšta @ 2009 07 08, 13:00)

Ačiū wub.gif
Atsakyti