Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

QUOTE(Elise @ 2009 04 18, 09:30)
Siandien kaip tik ieskojau koki cia indiska filma paziuret, tad ir radau sia tema. Jau siunciuos "Baabul".  4u.gif

Siaip, man labiausiai patinka indu aktorius Shahid Kapur
user posted image 
Ech.. kokia zavinga jo sypsenele  flirt.gif
Jei nematet pradziai siulyciau paziuret filma "Jab we met" http://www.youtube.c...h?v=y4gBJKdDa4g. Jei jau jis patiks, tai visi ir kiti patiks  bigsmile.gif
Daugiau apie ji rasite http://en.wikipedia....i/Shahid_Kapoor

mirksiukas.gif

o man kaip tik jis nelabai patinka. man jis toks netikras atrodo. as savo simpatijas atiduodu Akshay Kumar wub.gif ir kareenai kapoor wub.gif
Atsakyti
Sveikos.
Prieš keletą metų per televiziją rodė indišką filmą apie dvi dvynes seseris. Viena ištekėjo, o kita, nebylė, įsikliopino sesers vyrą ir užpavydėjo. biggrin.gif
Gal kuri, netyčia žinot filmo pavadinimą?
Atsakyti
QUOTE(Elise @ 2009 04 18, 12:30)
Siaip, man labiausiai patinka indu aktorius Shahid Kapur
user posted image 
Ech.. kokia zavinga jo sypsenele  flirt.gif
Jei nematet pradziai siulyciau paziuret filma "Jab we met" http://www.youtube.c...h?v=y4gBJKdDa4g. Jei jau jis patiks, tai visi ir kiti patiks  bigsmile.gif
Daugiau apie ji rasite http://en.wikipedia....i/Shahid_Kapoor

mirksiukas.gif


Man jis irgi nieko 4u.gif
Atsakyti
savaitgali ziurejau Rab Ne Bana Di Jodi(A Match Made in Heaven) su Shahrukh Khan'u. Man patiko. Si karta ir Shahrukh neblogai suvaidino komiskas scenas. ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maria0812: 20 balandžio 2009 - 21:48
Sveikutes,ziuriu apleista si tema,tai nusprendziau ir as parasyti.Bolivudu domiuosi jau seniai...idesiu Shahido Kapuro nuotrauku kam jis patinka.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Kam patinka Aksajus prasom ...
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Su Aksaju ziureja paskutini filma 8X10 TASVEER super patiko siuzetas ,jis vaidina aiskiaregi,ten dar AJESA TAKIA vaidina,siulau paziureti kam patinka mistika.
Atsakyti
Man labiau Shahid'as 4u.gif

Aš tai temelę į Favoritus įsimetus, tai matau, kai kas nors ką naujo parašo 4u.gif
Atsakyti
Sveiki indu filmu gerbejai smile.gif daznai i sia nuoroda uzklysdavau skaitinedama skaitalus apie inu filmus smile.gif tiesa sakant man viskas patinka kas su jais susije...mama pasakojo,kad kai as buvau maza tada dar rode senovinius ju filmus ir ji mane pasisodindavo ant keliu oas isputus akytes ziuredavau... smile.gif taip ir iki siandien as jeis megaujuos ir juos ziurau....jei kazka sudominau parasykit turiu gan nemazai indu filmu pc....ir zinau nuorodas kur galima ju tikrai rasti smile.gif jei reiks galesime bendrauti ir asmeniskais kontaktais idomu dalintis ziniomis ir kt. smile.gif
Atsakyti
O!!miela girdet,kad musu grupele dideja!Jei kas domina sia tema klauskit ,gal kuo padesiu..vakar paziurejau linksma situaciju komedija DOSTANA su Jhonu Abrahamu ir Abhiseku Bacanu,BOBIS Deolas ir Prijanka dar vaidina.Skaiciau jau filmuojamas DOSTANA2 filmas..siulau paziuret smile.gif
Atsakyti
Kaip šaunu, kad mūsų daugėja thumbup.gif drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
Miela buti priimtai i jusu grupele... smile.gif smagu dalintis idejomis ir ziniomis smile.gif
Atsakyti
Man jau linksma darosi,kad musu daugeja 4u.gif 4u.gif 4u.gif pamenu laikus ,kai buvo indu kino klubas <MUMBAJUS>ot buvo laikai...prisimint miela..suvaziuodavo is ivairiu miestu.Per BTV si sestadieni rodys KANK<KABHI ALVIDA NAA KEHNA>Niekada nesakyk sudie su SARIKU RANI PRITI AMIT IR SUNU ABHISEKU BACANU,nors jis man matytas bet geras filmukas.Beje per vokieciu kanala rodo ir indu f.tas kanalas RTL2
Atsakyti
gaila kad pas mane to kanalo nera bet turiu tokiu radus internetini puslapi kuriame yra beveik visi indu filmai ir nereikia net parsisiusti,o ten tam psl ir galima ziureti smile.gif tai kurio nepamatau nebeda pasiziurau per ten....tiesa sakant visai netycia ta puslapiuka uztikau bet jis man lb patiko,kadangi ten galima pasiziureti ne vien indu filmus o ir kitus....tik kazkam problema gali buti jei nemoka rusu kalbos nes ten viskas parasyta rusiskai ir filmo pavadinima koki nori ziureti reikia irasyti rusiskai beja reikia buti uzsiregistravus smile.gif tai va ka norejau pasakyti kad nesuku galvos jei kazko per tv nepamatau... tongue.gif
Atsakyti