Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

O vakar per BTV neziurejote indu filmo. Maciau ne nuo pradziu , bet labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien viena akimi pažiūrėjau filmą per BTV "Naktis, pakeitusi gyvenimą" (Kalyug, 2005). Tai, sakyčiau, toks... gana netipiškas indiškas filmas g.gif Net nežinau, ar patiko, ar ne unsure.gif
Atsakyti
Man visai patiko, kažkada kine matytas "Devdas" g.gif
http://www.youtube.c...h?v=sT7O_sZgxSc
Ir per tv1000 dažnai rodo Bride and Prejudice ir visada aš jį žiūriu, toks mielas filmas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cleo_25 @ 2009 01 03, 18:19)
Šiandien viena akimi pažiūrėjau filmą per BTV "Naktis, pakeitusi gyvenimą" (Kalyug, 2005). Tai, sakyčiau, toks... gana netipiškas indiškas filmas  g.gif Net nežinau, ar patiko, ar ne  unsure.gif


Aš šitą ir šiandien mačiau, galvoju bus meilių seilių, o ten žiū muštynės, žudynės. lotuliukas.gif Bet šeip visai nieko filmas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamella: 03 sausio 2009 - 17:37
QUOTE(Mayami @ 2009 01 03, 17:29)
Man visai patiko, kažkada kine matytas "Devdas" g.gif
http://www.youtube.c...h?v=sT7O_sZgxSc
Ir per tv1000 dažnai rodo Bride and Prejudice ir visada aš jį žiūriu, toks mielas filmas thumbup.gif


"Devdas" labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O "Bride and Prejudice" žiūrėjau jau nnn kartų, bet progai pasitaikius ir dar žiūrėčiau, toks nenusibostantis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Cleo_25 @ 2009 01 03, 17:19)
Šiandien viena akimi pažiūrėjau filmą per BTV "Naktis, pakeitusi gyvenimą" (Kalyug, 2005). Tai, sakyčiau, toks... gana netipiškas indiškas filmas  g.gif Net nežinau, ar patiko, ar ne  unsure.gif


Netipiškas, bet visai neblogas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latina: 03 sausio 2009 - 17:56
Pries pora dienu ziurejau filma Draugyste(Dostana)-2008. Tai romantine komedija, joje vaidina Priyanka Chopra, John Abraham ir Abishek Bachchan. Nors siuolaikinis bolivudas darosi vis panasesis i holivuda, bet vistiek traukia prie tu filmu blush2.gif
cia viena is filmo dainu "Desi girl"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(maria0812 @ 2009 01 04, 07:32)
Nors siuolaikinis bolivudas darosi vis panasesis i holivuda

Visiškai sutinku ax.gif O patys mieliausi man iki šiol yra senieji filmai, tokie kaip Šok, šok (Dance dance), Disko šokėjas (Disco Dancer) ir kiti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lamella @ 2009 01 03, 18:36)
Bet šeip visai nieko filmas. biggrin.gif



QUOTE(Latina @ 2009 01 03, 18:56)
Netipiškas, bet visai neblogas mirksiukas.gif


Šiandien nutariau, kad tikrai neblogas rolleyes.gif
Atsakyti
Amir Khan'o gerbejoms gal patiks veiksmo trileris"Ghajini"
Nors nesu trileriu gerbeja, bet sis man patiko. Tai filmas apie meile, mirti, kersta.
user posted image

o cia viena is dainu "guzarish"
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maria0812 @ 2009 01 04, 06:32)
Pries pora dienu ziurejau filma Draugyste(Dostana)-2008. Tai romantine komedija, joje vaidina Priyanka Chopra, John Abraham ir Abishek Bachchan. Nors siuolaikinis bolivudas darosi vis panasesis i holivuda, bet vistiek traukia prie tu filmu blush2.gif
cia viena is filmo dainu "Desi girl"
user posted image

online paziureti galima
Atsakyti
QUOTE(maria0812 @ 2009 01 27, 18:30)
Amir Khan'o gerbejoms gal patiks veiksmo trileris"Ghajini"
Nors nesu trileriu gerbeja, bet sis man patiko. Tai filmas apie meile, mirti, kersta.
user posted image

o cia viena is dainu "guzarish"

sio filmo nerandu g.gif
Atsakyti
Paskutini ziurejau lusnynu milijonieriu, patiko, tik ziaurokas toks...
Atsakyti