Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

Jau 2 echo darem ir daktare sako ,kad bus mergaite smile.gif Nors visi aplinkiniai reiskia ,kad bus berniukas, nes mato toki pilvuka ,lyg tai ten butu berniukas, veidas mano ir nepasikeite, velgi pozymis ,kad bus berniukas biggrin.gif ir valgyt man daugiau norisi darzoves ir vaisius, vel gi rodo,kad bus berniukas biggrin.gif o man is tikruju visiskai be skirtumo, svarbiausia ,kad sveikas vaikelis butu nestuke.gif , nors jauciu,kad vyras daugiau apsidziaugtu jei butu berniukas ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inga1234 @ 2010 12 17, 13:45)
Ir as saldumynus valgiau su pirmu vaiku, berniukas  4u.gif

Dabar laukiu 2 vaikelio 19 savaiciu saldumynu nenoriu ir nevalgau, gal bus mergaite  4u.gif , o gal as labai noriu mergaites ir pasamoneje draudziu apie saldumynus galvoti  smile.gif



Su pirmu saldumynus valgiau... - berniukas. Dabar velgi galiu tik saldainius valgyti, sako, kad mergaite bus wub.gif . Siaip daug kas irgi taip dar seniau sake, nes veidas ziauriai isbertas biggrin.gif . Vat ir nuojauta nuo pat pradziu tokia buvo, bet maniau, kad tik del to, kad beprotiskai megaites noriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke666 @ 2010 12 13, 20:07)
sveikutes smile.gif na man sake kad pagal pilva galima nuspeti jei pilvas zemai tj mergyte jei aukstai tj berniukas ir dar sake kad prie berniuko talija lieka gan ryski is nugaros matosi o mergyte jei nesioji tai lasinukai paslepia ir sulieja viska kiek tj tiesa nzn nes kolkas per anksti spresti smile.gif bent jauk kiek sake apie 7 men tik pasimato kazkur smile.gif

na nesutikciau su sia teorija ax.gif pas mane pilvas buvo toks apvalus ir lasinukai issilieja i sonus ,jokios talijos ne per plauka nesimate lotuliukas.gif, pykino istisai nuo 1 menesio ir variau iki 5 menesiu vemdavau kelis kart per diena doh.gif bet buvau energinga zvali,gal tik nestumo pabaigoje kai jau pilvas padidejo tai jau buvo sunku - pagimdziau berniuka wub.gif dabar pilvukas toks maziukas ir kitokios formos nei pirmasis buvo ,pykint jau taip normaliai pradejo gal nuo 10-11 savaites bet kad vemt tai teko tik kelis kartus ir pykina tik vakarais doh.gif tik esu labai pasidarius tingine nieko nenoriu aminai pavargus galeciau megot ir miegot blush2.gif nei su pirmu nei su dabartiiu i mesa nelabai galiu paziuret, dabar gal daugiau turiu noru nei su pirmu nestumu,dabar labai noriu silkes ,raugintu kopustu sriubos kurios iki nestumo ne nevalgydavau biggrin.gif tai net neisivaiduoju kas galetu dabar gimti ax.gif siaip tokia nuojauta lyg ir turiu ,bet gal cia tik del noro -kad bus mergyte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *DJD*: 07 sausio 2011 - 23:32
QUOTE(*DJD* @ 2011 01 07, 23:30)
na nesutikciau su sia teorija  ax.gif 

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kalbejau sia tema su KMU gyd. Birzieciu. Jo zodziais vusa tai prasimanymai, o fiziologinius ir psichologinius pokycius lemia hormonai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Unruuly @ 2010 12 15, 12:26)
Aš irgi saldumynus valgiau kaip išprotėjusi  rolleyes.gif  rolleyes.gif
Pernešiojau beveik 2sav.ir gime berniukas  4u.gif



ir pas mane tokia pati situacija biggrin.gif Tikriausiai jei per kita nestuma valgysiu agurkus tai bus mergaite biggrin.gif
Atsakyti
kad laukiuosi itariau jau trecia diena biggrin.gif .nuo pirmos minutes buvau isitikinusi,kad berniukas. oda bere,sausejo, pykino,bet nevemiau. nors siaip esu saldumynu megeja, bet ju nesinorejo. litrais geriau kefyra ir valgiau citrina su druska lotuliukas.gif .. aplinkiniai klause,ar nesinori tekilos blush2.gif .. na,to pasekoje berniukas.. manau,kiekviena nestuke.gif veikia kitaip.
Atsakyti
QUOTE(*Safyra* @ 2010 12 23, 13:03)
Jau 2 echo darem ir daktare sako ,kad bus mergaite smile.gif Nors visi aplinkiniai reiskia ,kad bus berniukas, nes mato toki pilvuka ,lyg tai ten butu berniukas, veidas mano ir nepasikeite, velgi pozymis ,kad bus berniukas  biggrin.gif ir valgyt man daugiau norisi darzoves ir vaisius, vel gi rodo,kad bus berniukas  biggrin.gif o man is tikruju visiskai be skirtumo, svarbiausia ,kad sveikas vaikelis butu  nestuke.gif , nors jauciu,kad vyras daugiau apsidziaugtu jei butu berniukas  ax.gif  biggrin.gif

Pas mane kaip pas tave,visos lenteles rodo berniuka ir valgiau obuolius labai na ir saldumynus aisku is veido ir pilvo visi vieningai teigia berniukas tu paskutiniai echo sake kad mergyte ax.gif na bet as net nezinau ka galvot nes pats pirmas echo sake kad sunku matyti bet GAL berniukas tai va taip ir lieka man siurprizas,bet jau greit pati pamatysiu kai dziaugsma savo paimsiu ant ranku.. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
o ka, jai mesoooos noriu? ax.gif kazkas sako, kad berniukas =] o Jus nezinot, kodel ant mesos gali traukt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 22, 14:01)
o ka, jai mesoooos noriu? ax.gif  kazkas sako, kad berniukas =] o Jus nezinot, kodel ant mesos gali traukt?  blush2.gif

O as atvirksciai, mesos nenoriu visai biggrin.gif
Dabar skaniausias maistas yra saldytos vysnios blush2.gif biggrin.gif
siaip man sako, kad mergyte bus, bet dar 100 procentu negarantavo.
Atsakyti
taj gal pas mane bernas? =]]]]] ax.gif tai desros, tai mesos =]]]] kazkaip labiau ant tokio traukia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 22, 16:34)
taj gal pas mane bernas? =]]]]]  ax.gif  tai desros, tai mesos =]]]] kazkaip labiau  ant tokio traukia  bigsmile.gif

Gali buti. Nes as pacioj pradzioj is viso net ziureti i mesa negaledavau, nors pries nestuma kas dien visokie kepsniukai, kotletukai ir pan. buvo gaminami. Dabar jau valgau mesa, bet tikrai ne taip daznai kaip anksciau, be to ir didesnis isrankumas pasidare. ax.gif
Atsakyti