Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

QUOTE(tigriuke666 @ 2010 12 14, 21:30)
na va ir nezinai kuo tiketi kuo ne smile.gif

Tiket reikia savo intuicija geriau tada jau wink.gif) mamos jaucia ka nesioja;)
Atsakyti
Aš irgi saldumynus valgiau kaip išprotėjusi rolleyes.gif rolleyes.gif
Pernešiojau beveik 2sav.ir gime berniukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia99 @ 2010 12 15, 11:07)
Tiket reikia savo intuicija geriau tada jau wink.gif) mamos jaucia ka nesioja;)


Mane intuicija, atrodo, apgavo. Tikejau, kad bus mergaite, o echoskopas labai aiskai berniuka parode. Palieku dar pora procentu tikimybes, kad bus mergaite, bet pagal viena is nuotraukyciu, kurias man echoskopuotoja padare, atrodo, kad neverta ne tu poros procentu palikti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke666 @ 2010 12 13, 22:07)
sveikutes smile.gif na man sake kad pagal pilva galima nuspeti jei pilvas zemai tj mergyte jei aukstai tj berniukas ir dar sake kad prie berniuko talija lieka gan ryski is nugaros matosi o mergyte jei nesioji tai lasinukai paslepia ir sulieja viska kiek tj tiesa nzn nes kolkas per anksti spresti smile.gif bent jauk kiek sake apie 7 men tik pasimato kazkur smile.gif


Del talijos tai ir as galiu pritarti, pas mane buvo islikusi itin ryski talija ir pilvas mazytis buvo - gime berniukas. Kiti pozymiai - nepykino, saldumynus kaip pradejau nescia valgyt taip ir dabar valgau lotuliukas.gif ryski juosta per pilva, grazi veido oda, gime 3 dienom anksciau. Pirmu kartu echoskopuojant mane kad mergaite, taciau veliau labai aiskiai parode savo kiausiukus lotuliukas.gif ir daktare garantavo, kad berniukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 12 15, 14:53)
Mane intuicija, atrodo, apgavo. Tikejau, kad bus mergaite, o echoskopas labai aiskai berniuka parode. Palieku dar pora procentu tikimybes, kad bus mergaite, bet pagal viena is nuotraukyciu, kurias man echoskopuotoja padare, atrodo, kad neverta ne tu poros procentu palikti... biggrin.gif

Na idomu ar mane intuicija irgi apgaus ar ne biggrin.gif nes kolkas nezinom lyties, o ir nebesuzinosim jau kol nepagmdysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia99 @ 2010 12 15, 09:07)
Tiket reikia savo intuicija geriau tada jau wink.gif) mamos jaucia ka nesioja;)

na va cia tj jau klysti didzioji dalis draugiu apsiriko pagal nuojauta megindamos lyti nuspresti smile.gif siaip pas mane dar anksti spresti, bet pykint pykina tik ne taip daznai kaip koleges ir vakarais po darbo kaip bebutu keista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Unruuly @ 2010 12 15, 12:26)
Aš irgi saldumynus valgiau kaip išprotėjusi  rolleyes.gif  rolleyes.gif
Pernešiojau beveik 2sav.ir gime berniukas  4u.gif



Ir as saldumynus valgiau su pirmu vaiku, berniukas 4u.gif

Dabar laukiu 2 vaikelio 19 savaiciu saldumynu nenoriu ir nevalgau, gal bus mergaite 4u.gif , o gal as labai noriu mergaites ir pasamoneje draudziu apie saldumynus galvoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga1234: 17 gruodžio 2010 - 12:45
QUOTE(inga1234 @ 2010 12 17, 12:45)
Ir as saldumynus valgiau su pirmu vaiku, berniukas  4u.gif

Dabar laukiu 2 vaikelio 19 savaiciu saldumynu nenoriu ir nevalgau, gal bus mergaite  4u.gif , o gal as labai noriu mergaites ir pasamoneje draudziu apie saldumynus galvoti  smile.gif

nieko tu sau nedrausk biggrin.gif valgyk ka nori, nieko jau nebepakeisi tongue.gif kas uzkibo tas ir bus wink.gif
mane su pirmu pykindavo nuo saldumynu ir nuo mesos. su antru saldumynu atsivalgiau turbut desimtmeciui i prieki biggrin.gif turiu du berniukus tongue.gif
Atsakyti
Cia matyt kol esi nescia ir nezinai ko laukiesi tai to, ko labiau noretum tai ir prisitaikai sau tu "taisykliu" daugiau ax.gif Va, pas mane veidas svarus, reiskia berniukas biggrin.gif Pas mane jis kartais svarus ir kiti sako oj tikrai berniukas, o kartais pilna spuogiuku, tada sako matyt mergyte lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia99 @ 2010 12 17, 14:13)
Cia matyt kol esi nescia ir nezinai ko laukiesi tai to, ko labiau noretum tai ir prisitaikai sau tu "taisykliu" daugiau  ax.gif  Va, pas mane veidas svarus, reiskia berniukas biggrin.gif  Pas mane jis kartais svarus ir kiti sako oj tikrai berniukas, o kartais pilna spuogiuku, tada sako matyt mergyte  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif va ir man buria visi berniukas tikrai berniukas,nestumas lb lengvas,obuolius tik valgau oda svari pilvas apvalus zodziu pati grazi netinstu or pati va buwau patikejus kad berniukas ir visos lenteles rode kad berniukas,o va antras echo sako mergyte..
Atsakyti
Man tai daugelis sako kad bus berniukas,nezinau kodel:)Nestumas nesunkus,valgau viska,niekas nesmirdi,jautrumas kvapams tik truputi padidejes,dar tik 3 men tai pilvo ne trupucio nesimato:)Man mama sako kai pilvas uzlips ant nosies pasizesim aukstai ar zemai ir tada jau jis ar ji matysis:D,niu svarbiausia sveikas,aciu Dievui kad suteike tokia laime lauktis wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
Kai laukiaus pirmojo sunaus ejo i taras chalva ir grietinele o kai laukiaus pagranduko tada ejo kibiriukai ledu blush2.gif blush2.gif ir puodai saltibarsciu doh.gif biggrin.gif kai laukiaus dukros valgiau tik pomidorus ir viska su pomidorais biggrin.gif biggrin.gif
ps... visus tris nestumus pravaiksciojau svaruteliu veidu buvau grazute (taip vyras sake) biggrin.gif ir pilvas visada buvo aukstai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Pati Ta*: 18 gruodžio 2010 - 19:37