Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

Sveikos 4u.gif

Man visi pranasavo mergaite, nes labai pykino, veida puose grazus spuogai, jegu nebuvo niekam, suejus 3 menesiams pradejau kimsti saldainius, sokolada, tortus, bandeles ir visa kita kas tik turi daug cukraus lotuliukas.gif daytas kraujo hgc buvo didesnis nei norma, kas sakoma buna laukiantis mergaites arba dvynuku ax.gif

visi buvo tokie uztikrinti, kad as net berniukisku vardu negalvojau....o va echo labai aiskiai parode grazuti suneli wub.gif

taip, kad netikekit prietarais 4u.gif sveiku visoms vaikiuku, nesvarbu mergaiciu, berniuku, dvynuku ar trynuku ar keturnuku thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotos'ik @ 2010 11 28, 22:04)
O ar tiesa, kad mergytes visada anksciau gimsta negu berniukai?  g.gif  4u.gif

cia turbut kaip kam .pas mane mergaites iki paskutiniu termino "traukia .o vyriokai visi bent savaitele anksciau gime.todel tikriausiai ta "prietara"kiekviena pagal save pritaiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2010 11 28, 23:25)
Man močiutė atvirkščiai sakė,kad berniukai anksčiau gimsta pora savaičių  g.gif

Ir as girdejau, ad berniukai anksciau, ale mergaites niekur neskuba, bet tikrai nemanau, kad tai taisykle;)
Atsakyti
sveikutes smile.gif na man sake kad pagal pilva galima nuspeti jei pilvas zemai tj mergyte jei aukstai tj berniukas ir dar sake kad prie berniuko talija lieka gan ryski is nugaros matosi o mergyte jei nesioji tai lasinukai paslepia ir sulieja viska kiek tj tiesa nzn nes kolkas per anksti spresti smile.gif bent jauk kiek sake apie 7 men tik pasimato kazkur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia99 @ 2010 12 13, 19:42)
Ir as girdejau, ad berniukai anksciau, ale mergaites niekur neskuba, bet tikrai nemanau, kad tai taisykle;)



Na nepritarciau sitam,nes mano drauge berniuka pernesiojo apie savaite,o ir as dabar su berniuku jau dvi savaites kaip pernesiojau ax.gif o dar viena pazistama dvi mergaites turi ir abi irgi pernesiojo.taip kad cia nera jokios taisykles kad yra taip ar taip,kiekvienas nestumas individualus ir kada leliukas nusprendzia ateiti tada ir ateina ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tigriuke666 @ 2010 12 13, 22:07)
sveikutes smile.gif na man sake kad pagal pilva galima nuspeti jei pilvas zemai tj mergyte jei aukstai tj berniukas ir dar sake kad prie berniuko talija lieka gan ryski is nugaros matosi o mergyte jei nesioji tai lasinukai paslepia ir sulieja viska kiek tj tiesa nzn nes kolkas per anksti spresti smile.gif bent jauk kiek sake apie 7 men tik pasimato kazkur smile.gif



Na del talijos laukiantis berniuko, tai sutinku,nes jei echospopas ir mano bei vyro akys nemelavo,tai turesim berniuka.turiu rytoj gimdyt,pilvas didziulis,priaugau virs 20kg,o is nugaros atrodau isvis kaip ne nescia.net stebisi visi ant kurios vietos man tie 20kg priaugo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cc-mark @ 2010 12 14, 05:33)
Na nepritarciau sitam,nes mano drauge berniuka pernesiojo apie savaite,o ir as dabar su berniuku jau dvi savaites kaip pernesiojau ax.gif o dar viena pazistama dvi mergaites turi ir abi irgi pernesiojo.taip kad cia nera jokios taisykles kad yra taip ar taip,kiekvienas nestumas individualus ir kada leliukas nusprendzia ateiti tada ir ateina ax.gif
Papildyta:
Na del talijos laukiantis berniuko, tai sutinku,nes jei echospopas ir mano bei vyro akys nemelavo,tai turesim berniuka.turiu rytoj gimdyt,pilvas didziulis,priaugau  virs 20kg,o is nugaros atrodau isvis kaip ne nescia.net stebisi visi ant kurios vietos man tie 20kg priaugo ax.gif

Aj, cia irgi neatspesi, vienom taip, kitom visai kitaip;) dideliausios sekmes gimdant 4u.gif ir as jau noriu gimdyt doh.gif
Atsakyti
na as to nei patvirtinti nei paneigti negaliu nes man dar anksti spresti smile.gif. Kai isitikinsiu kuris budas teisingai nuspejo galesiu parasyti smile.gif
Atsakyti
Oj, linksmai jūs čia spėjate biggrin.gif

Mano pilvas buvo žemai - tai tipo mergaitė, bet talija matėsi - jau berniukas biggrin.gif Saldumynus valgiau kaip išprotėjusi (mergaitė), bet veido oda kaip iš pieno plaukusi, lygi, švelni (berniukas) smile.gif

Pagimdžiau berniuką wub.gif
Atsakyti
Pilvas zemai buna per antra ir tolimesnius nestumus, nes pilvo raumenys nebe tokie stiprus smile.gif
Atsakyti
berniukas gime dviem savaitem anksciau, mergyte likus dienai iki nustatytos datos, talija, buvo ryski su abiem, su abiem valgiau daug saldumynu, gal su mergaite daugiau, kai berniuko laukiausi labai ledus megau, su mergaite ruda juosta buvo truputi i kaire puse, ir nestumo pradzioj gal 6-7 sav. neturejau visai jegu,dar man nuolat budavo salta,o kai berniuko laukiausi oho kaip skraidziau jokiu nestumo pozymiu nejutau smile.gif tai stai kokie skirtumai is mano puses 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 12 14, 14:04)
Pilvas zemai buna per antra ir tolimesnius nestumus, nes pilvo raumenys nebe tokie stiprus smile.gif

O pas mane pirmas nestumas, bet pilvukas zemai;)
Atsakyti
na va ir nezinai kuo tiketi kuo ne smile.gif
Atsakyti