Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

mano abu nestumai labai panasus -pilvukai zemai, nepykino, veido oda svari, ruda juosta ant pilvo ir .t.t bet lytis panasu ,kad bus skirtinga lotuliukas.gif taip.kad nemanau,jog yra pozymiu,kiurie isduoda vaiko lyti tongue.gif
Atsakyti
Aš tai netikiu tais prietarais, mano pilvas žemai, bet į šonus einantis, šiaip aš nėštumo metu visi sako sužibėjau man draugė vis sako nu tu pagal išvaizdą niekaip mergaitės negali nešiot lotuliukas.gif . Traukia ant sūraus rūgštaus maisto, saldumynų gali ir nebūt, per daug neįsiplėčiau kaip gydytoja sako augi ten kur reikia smile.gif šiaip dar girdėjau tokį dalyką, kad ką susapnuoji tas ir bus tai aš sapnuoju berniukus kaip savo vaikus vieną naktį net sapnavau kad vežuos namo berniuką ir galvoju kaip taip pagimdžiau berniuką, nors buvau įsitikinus kad gims mergaitė. lotuliukas.gif Na aš tik sužinojus apie nėštumą galvojau kad gims mergaitė ax.gif ir vardai mums kažkaip renkasi tik mergaičių berniukų niekaip schmoll.gif
Atsakyti
zinokit visa tai tik bobulyciu pasakos biggrin.gif tiesiog kartais su ju pasakom sutampa ir nestumo eiga, tai todel ir ale pasitvirtina viskas biggrin.gif
as budama nescia turejau palyginus nedideli pilvuka, buvo stipri toksikoze beveik iki pat nestumo pabaigos ir valgiau lb daug saldumynu ir susapnavau, kad pagimdziau mergyt blush2.gif tai sake, kad tikrai gims mazyte mergyte, o gime gan nemazas berniukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
O ar tiesa, kad mergytes visada anksciau gimsta negu berniukai? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotos'ik @ 2010 11 28, 23:04)
O ar tiesa, kad mergytes visada anksciau gimsta negu berniukai?  g.gif  4u.gif

Man močiutė atvirkščiai sakė,kad berniukai anksčiau gimsta pora savaičių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2010 11 28, 22:25)
Man močiutė atvirkščiai sakė,kad berniukai anksčiau gimsta pora savaičių  g.gif

Na va, kiek zmoniu tiek nuomoniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2010 11 28, 21:25)
Man močiutė atvirkščiai sakė,kad berniukai anksčiau gimsta pora savaičių  g.gif


mano abu gimė po datos; mažasis net 8 dienas vėlavo. o ir aš pati (mergaitė biggrin.gif ) pernešiota 10 dienų.

žodžiu; jokie požymiai vaiko lyties neišduoda cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotos'ik @ 2010 11 29, 00:04)
O ar tiesa, kad mergytes visada anksciau gimsta negu berniukai?  g.gif  4u.gif


Man mama taip visada sakydavo. As pati anksciau gimusi, visos mamos pazistamos mergaites anksciau termino, o berniukus veliau pagimdydavo. Bet uztenka nueiti i skyrelius, kuriuose kalbama apie pernesiojima ir paaiskeja, kad tiek berniukai, tiek mergaites buna pernesioti.
Atsakyti
[quote=Lotos'ik,2010 11 28, 23:04]
O ar tiesa, kad mergytes visada anksciau gimsta negu berniukai? g.gif 4u.gif
ir berniukas ir mergaite, pasauli pamatyt sugalvoja individualiai, visi prietarai tik mitai
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 12 01, 17:56)
Man mama taip visada sakydavo. As pati anksciau gimusi, visos mamos pazistamos mergaites anksciau termino, o berniukus veliau pagimdydavo. Bet uztenka nueiti i skyrelius, kuriuose kalbama apie pernesiojima ir paaiskeja, kad tiek berniukai, tiek mergaites buna pernesioti.

Atsakyti
Paziurekit cia, visai idomu. Beje man pasitvirtino abu kartai biggrin.gif

http://www.homosanit...unaus_ar_dukros
Atsakyti
Visi man berniuką pranašavo thumbup.gif
Čia kaip išpranašavo:
Močiutė pagal formą, nes smaili. rolleyes.gif
Tetė nes dievinu ir labai noriu bandelių (čia pagal mamos nėštumus) biggrin.gif
Mama - Nevėmiau nėštumo metu (pagal jos nėštumus) biggrin.gif
Visos draugės, nes išgražėjau biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti