Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

QUOTE(rasiuxsss @ 2010 04 25, 13:50)
Man mama tik pasakė, jei mylėdamasi jauti malonumą tai bus mergaitė, o jei nejauti tai bus berniukas


Labai idomu teorija, bet laaaaabai abejoju jos teisumu. Tada moterys, pastojusios per pirmaji karta dazniausiai berniukus gimdytu, nes tikrai ne kiekviena jaucia malonuma pirmojo karto metu. Arba kokiose primityviose tautelese, kur dvylikametes istekinamos, vien berniukai turetu gimti, nes kazin, ar tokiu moteru pasitenkinimu ten is viso kas nors rupinasi.

Atsakyti
mano oda buvo svari,grazi.
svoris neaugo-tik pilvelis irkiek jam reikejo to svorio.
vemiau iki 21 savaites.
valgiau ir rusgtu ir saldu maista.ir tik toki.
pilvelis buvo apvalus,ne plokscias.
gime mergaite...


Papildyta:
QUOTE(muvija @ 2010 04 21, 15:21)
na, mano pirmo nėštumo metu visi požymiai rodė berniuką - ir pilvas baisiai smailas buvo, nes plika akimi matėsi tas smailumas, ir plaukai gražūs, ir oda lygi lygi, ir nepykino, ir netgi pagal pilvo liniją sakė, kad berniukas (šio prietaro nepamenu dabar, bet ten atseit į kairę, ar į dešinę daugiau ta linija pasisukus turi būt). Netgi širdelės dūžiai buvo berniukiški. Gimė mergaitė  biggrin.gif , ir netgi labai moteriška mergaitė  biggrin.gif , todėl dabar prietarais netikiu. Kas bus, tas bus  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(luckyme @ 2010 05 25, 13:26)
sventai tikejom kad tikrai tikrai berniuka nesioju ir va tau,dukryte biggrin.gif

as ir taip galvojau,nes visi skae kad berniukas bus,o mergaiciuke kaip reikalas,ir tokia moteriska, gime wub.gif
Atsakyti
Geriausias požymis-kai gimsta pažiūrėt tarp kojyčių. Jokiu kitu prietaru netikiu.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 09 20, 19:23)
Geriausias požymis-kai gimsta pažiūrėt tarp kojyčių. Jokiu kitu prietaru netikiu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai tikrai nera taisykle, bet su mergaite mano pilvuzas buvo toks i sonus isejes, o dabar su berniuku, tai pilvuzas kitokios formos, i prieki toks daugiau, pailgas biggrin.gif
Atsakyti
Man tai taip įdomiai buvo prisiskaičiau kad jei mėgsti saldžiai bus mergaitė, ir kaip tyčia norėjau vien saldžiai, padarė echo ir matėm lyg bernioką ir viskas į saldų maistą nebegaliu nei žiūrėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pradzioj lb vemiau, buvau baisiai isberta, negalejau net pagalvot apie kokia zuvi ar mesa.. vien pieno produktai ir vaisiai su darzovemis, o dbr jau visko po-truputi valgau, kt kart ir mesytes uzvalgau.. pilvukas daugiausiai auga i prieki (siek-tiek ir i sonus), pasak daktaru - laukiames mergytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 09 20, 19:23)
Geriausias požymis-kai gimsta pažiūrėt tarp kojyčių. Jokiu kitu prietaru netikiu.

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Vėjūnė* @ 2010 09 24, 23:16)
Man tai taip įdomiai buvo prisiskaičiau kad jei mėgsti saldžiai bus mergaitė, ir kaip tyčia norėjau vien saldžiai, padarė echo ir matėm lyg bernioką ir viskas į saldų maistą nebegaliu nei žiūrėt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  g.gif  lotuliukas.gif

Valgiau taip saldziai kad saldziau negali buti Berniukas mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 09 20, 19:23)
Geriausias požymis-kai gimsta pažiūrėt tarp kojyčių. Jokiu kitu prietaru netikiu.


thumbup.gif
QUOTE(Vėjūnė* @ 2010 09 24, 23:16)
Man tai taip įdomiai buvo prisiskaičiau kad jei mėgsti saldžiai bus mergaitė, ir kaip tyčia norėjau vien saldžiai, padarė echo ir matėm lyg bernioką ir viskas į saldų maistą nebegaliu nei žiūrėt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  g.gif  lotuliukas.gif


Vejune, kaip prajuokinai thumbup.gif biggrin.gif O as, kai suzinojau, kad mergyte, jau antra diena NESUSTODAMA doh.gif saldainius valgau doh.gif
Atsakyti
Niu va,siandien buvau pas daktariuka ir buvau maloniai pribloksta nes buvau isitikinus kad turesim suneli,o ten mergyte kurios as taip norejau smile.gif .Visi pozymiai lig kaip ir berniuko buvo,mane drauges supainiojo begalo,manes nei pykino,valgau suriai,kartais tik saldumo uzsinoriu,oda grazi,nesu istinus visiskai is veido nesimato nieko,tai dabar jokiais pozymiais netikesiu,bet va mane kaip magnetas parduotuveje i ruzavu rubeliu puse trauke i melynus net ziuret nenorejau blush2.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmojo vaikelio išvis neturejau jokiu noru ar poreikių....tik vardus kai žvalgydavausi kažkaip mergaičių vardai man visi buvo negražūs....pilvukas ėjo apvaliai,labai daug nepriaugau,dėl maisto, tai galėjo man jo išvis nebūti....Vyras sakė bus berniukas,žinau ką dariau biggrin.gif taip ir buvo - gimė berniukas.
Dabar laukiam antrojo,labai norisi mergaites,bet kas bus ta auginsim,kad tik sveikas.Tik šįkart va ir pykina, ir valgyt noriu beproto. Pykina kad alkana,pavalgau ir vel pikina kad pavalgius ir skrandukas pilnas..Nerandu sau vietos,tik kažkaip i ružava spalvą nesidairau kolkas....Žiūrėsim gal mėnesio gale jau matys ką auginu 4u.gif
Atsakyti
Neseniai man buvo gresiantis persileidimas (visa laime, viskas susitvarke), tai anyta iskart nusprende, kad gims berniukas. Atseit prasidejes kraujavimas II trimestre rodo berniuka hihihi.gif
Atsakyti