Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

Labukas smile.gif as nestuke.gif jau 39 savaites smile.gif na visa nestuma mano pozymiai: pilvukas smailas aukstai, labai pagrazejusi oda, greitai augantys, zvilgantys plaukai, pats skaniausias desertas mesyte. visis jie pagal prietarus kad bus berniukas smile.gif na kai echo dare 18, 30 ir 36 savaitemis rodo kad berniukas smile.gif tai as jei tikru tikriausiai gims sunelis tai kai kuriais prietarais ir as pradesiu tiketi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triusiene @ 2010 04 20, 12:09)
Labukas  smile.gif  as nestuke.gif  jau 39 savaites smile.gif na visa nestuma mano pozymiai: pilvukas smailas aukstai, labai pagrazejusi oda, greitai augantys, zvilgantys plaukai, pats skaniausias desertas mesyte. visis jie pagal prietarus kad bus berniukas smile.gif na kai echo dare 18, 30 ir 36 savaitemis rodo kad berniukas smile.gif tai as jei tikru tikriausiai gims sunelis tai kai kuriais prietarais ir as pradesiu tiketi biggrin.gif


as kai pirmo vaiko laukiausi, tai man irgi atitiko viskas berniukui. o dabar nieko nesuprantu smile.gif
Atsakyti
mano pilvukas nera nei smailus nei nesmailus, grazus apvalutis, bet per sonus nelenda biggrin.gif plaukai auga gerai, zvilga, oda truputi beria, norisi ir saldaus ir suraus, bet lb noriu saldumynu..pykino ir pykina iki siol, vemiau daug verysad.gif siaip pozymiai atitinka ir berniuka ir mergyte, o bus berniukas wub.gif
Atsakyti
na, mano pirmo nėštumo metu visi požymiai rodė berniuką - ir pilvas baisiai smailas buvo, nes plika akimi matėsi tas smailumas, ir plaukai gražūs, ir oda lygi lygi, ir nepykino, ir netgi pagal pilvo liniją sakė, kad berniukas (šio prietaro nepamenu dabar, bet ten atseit į kairę, ar į dešinę daugiau ta linija pasisukus turi būt). Netgi širdelės dūžiai buvo berniukiški. Gimė mergaitė biggrin.gif , ir netgi labai moteriška mergaitė biggrin.gif , todėl dabar prietarais netikiu. Kas bus, tas bus biggrin.gif
Atsakyti
as jums tiesiai sviesiai pasakysiu:) maziau jus tikekit tais pozymiais:))) va man visi testai, visi pozymiai, absoliuciai viskas rode berniuka, nu bet va pilvelyje siltai nesioju dukryte, gine sake jau cia bus 8as pasaulio stebuklas jei gims berniukas lotuliukas.gif va jums ir pozymiai visokie, maziau tiket ir klausyt ju reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diaaa: 23 balandžio 2010 - 10:44
Požymiai visoms būna skirtingai, nuo pilvo formos ir ar būsima mama graži ar ne per nėštumą man atrodo tas nepasako lyties... smile.gif
Man mama tik pasakė, jei mylėdamasi jauti malonumą tai bus mergaitė, o jei nejauti tai bus berniukas, nežinau ar tai tiesa ar ne, bet as nejaučiu 4u.gif ir gine pranašauja berniuką tai bus matyti. biggrin.gif Čia taip pat sakyčiau negalima visom taikyti juk mes skirtingos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triusiene @ 2010 04 20, 13:09)
Labukas  smile.gif  as nestuke.gif  jau 39 savaites smile.gif na visa nestuma mano pozymiai: pilvukas smailas aukstai, labai pagrazejusi oda, greitai augantys, zvilgantys plaukai, pats skaniausias desertas mesyte. visis jie pagal prietarus kad bus berniukas smile.gif na kai echo dare 18, 30 ir 36 savaitemis rodo kad berniukas smile.gif tai as jei tikru tikriausiai gims sunelis tai kai kuriais prietarais ir as pradesiu tiketi biggrin.gif

Mano lygiai taip pat viskas,bet dar su echo neziurejo,ir nuojauta neapleidzia,kad berniukas
Atsakyti
Per pirmaji nestuma baisiai pykino, veidas buvo spuoguotas, ir svorio daug priaugau, pilvas buvo apvalus, turiu dukra, su siuo nestumu visiskai kitaip, svorio beveik nepriaugau, nepikyna, veidas svarus. Nestumai labai skiriasi bet gyd lygtais vel prognazuoja dukryte.Todel prietarais labai nusyvyliau ir jau nebetikiu jokiais. Jei gimtu berniukas tai turbut vel pradeciau tiketi prietarais lotuliukas.gif
Atsakyti
absoliuciai visi pozymiai ir testai rode berniuka,MB mociute sake net neikit i echo tikrai bernas bus(ji matai tiksliai zino 3vaikus uzauginus) doh.gif net daktarai sake greiciausiai berniukas nes tiksliai nei karto nepamate,net nuojauta mane apgavo,abu sventai tikejom kad tikrai tikrai berniuka nesioju ir va tau,dukryte biggrin.gif
Atsakyti
Mane pykino, bet labai trumpai nestumo pradzioje.Jei anksciau be saldumynu negalejau gyventi,tai iki kokio 6 nestumo menesio beveik ju nevalgiau.Labai norejosi suraus maisto,o ypac namines rukytos desros.Oda nepasikeite,pries pastojima ideali nebuvo,bet spuogu daugiau neatsirado.Jei seniau kojos buvo kaip varles,tai dabar visada karsta.Labai gerai auga plaukai,nagai.Pilvas buvo mazas beveik iki 30 sav.Galvojau kad tikrai turesiu berniuka,bet teko darytis vandenu tyrima,ir parode kad 100% mergaite.Duonos kampus valgiau pries nestuma,ir nestumo metu.Zodziu as jau prietarais nebetikiu.
Atsakyti
tik ultragarsinis tyrimas gali parodyti lotuliukas.gif
man pvz jokiu pozymiu nera. pilvukas vos pastebimas, pykinimu nebuvo, del maisto ypatingu noru neturejau ir neturiu smile.gif taip, kad nebuciau pasakius, kad laukiuosi berniuko smile.gif
Atsakyti
Manes nepykino pirma nestumo trimestra, uztat pradejo pykinti nuo 5 menesio, retkarciais beria, o del maisto tai pasidariau labai isranki, bet kad trauktu koks vienas produktas taip tikrai nera schmoll.gif
O kas bus tai nezinau, nerodo musu lelius lyties 4u.gif
Atsakyti