Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

QUOTE(jitute @ 2012 06 06, 13:30)
as laukiuosi trečio, ir kas bus nežinau, ir visai jokio skirtumo 4u.gif
o ir kuo tiketi nezinočiau, vienas daktaras per echo sake dukryte ir parodė lupytes, kitas sake berniukas ir parode pimpaliuka, tai kuo tiketi....svarbiausia kad sveikas būtų wub.gif

dar ir taip buna? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2012 06 06, 16:39)
dar ir taip buna? blink.gif

vat vat pasirodo būna, tas daktaras, kur sake mergytė tyrė 17 sav. daktare kur sake kad berniukas 26 sav. sakyčiau tas kur vėliau gal tikslesnis, bet labiau linkusi tikėti daktaro, kur sakė kad mergytė kompetencija, smile.gif nors vat tas baltas galiukas taip ir lenda į galvą vis biggrin.gif
Atsakyti
O mums per nėštukių paskaitėles akušerė pasakojo, kad jei echoskopas rodo berniuką, tai bus berniukas, nes jei jau yra tarp kojų kažkas tai neatimsi. O jei rodo mergaitę, tai dar gali visaip būti, nes echospoko metu gali ir nepasimatyti. Tai va. smile.gif
Atsakyti
Del echoskopu... doh.gif mes su vyru kai vaziavom gimdyti pirmo leliuko: net kelis sykius, echoskopijos metu iki gimdymo, dalyvaujant vyrui, buvo patvirtinta, kad laukiames berniuko. Net vaikuciui krepseli be baimes susidejau zydros spalvytes. O stai gimdymo metu paaiskejo, kad gime mergaite wub.gif thumbup.gif Stai Jums ir tikslieji echoskopai ax.gif
Atsakyti
dėl tų visų spėliojų tai man viso to nesinorėjo... su vyru nusprendėm, kad nenorėsim lyties žinot, drabužėlius, vežimėlį ir visa kita šiais laikais galima labai gražius pasirinkti ir neutralios spalvos smile.gif ir visiems tikrai buvo didelė staigmena sužinot, kad mums gimė mergaitė, nors pagal visus močiučių ir tetų prietarus, turėjo būti 100proc berniukas lotuliukas.gif
jei laukčiaus antro, vėl taip pat pasielgčiau, prašyčiau, kad gydytojas per echo lyties nesakytų, net jei "tiksliai" žinotų, kas ten smile.gif
Atsakyti
Laukiam antro, tikėjausi,kad mergytė, nes neštumai visiškai kitokie. Gydytoja garantavo, kad berniukas, nors taip traukia rožinė spalva 4u.gif noriu tikėt ,kad klydo ax.gif
Papildyta:
aš ir gailiuosi, kad gydytojai nepasakiau ,kad nenorim žinot kas pilvukyje gyvena smile.gif
Atsakyti
Noriu papasakoti apie savo drauges nestuma, jai visi kas ja mate sake kad gims berniukas ir drabuzius sake pirko ir atidave berniukui, o as vis kai apie ja pagalvodavau, tai vis budavo mintis Inesos mergaite. Ir ka jus manot kas gime? ogi mergaite, mano nuojauta pasitvirtino thumbup.gif

O sau nenujauciau kas bus, tik echoskopas parode berniuka ir neklydo
Atsakyti
Su pirma mergaite oda buvo labai grazi, lygi. Plaukai augo kaip isproteje ir isvis neslinko, tai uzsiauginau ilgiausias kasas, naguciai stipriausi buvo. Labai norejosi suresnio, astresnio maisto, ypac mesos. Jokiu saldumynu, nuo kavos kvapo apsivemti galedavau. Rytais truputi papykindavo tik. Ir turejau ryskia juostele ant pilvo ir plaukai labai zele blink.gif Tai uztat mergyte gime kaip bezdzioniukas, su ilgiausiom, juodom kasom ir juodais plaukuciais ant nugarytes biggrin.gif Pilvukas mano buvo labai aukstai smile.gif Ir ne toks apvalus, sakyciau toks i prieki atsikises, pailgas smile.gif

O dabar su antru oda taip pat ziauriai grazi pasidare, nei vieno menkiausio spuogeliuko, net inkstirai ir tie isnyko bigsmile.gif Plaukai irgi atsigave smile.gif Nuo kavos kvapo vel taip pat pykina.. Tik sikart ir saldaus noriu smile.gif Nera to mirtino mesos noro smile.gif) O ir ant pilvo ryski juostele jau pasimate, nors pilvo dar nei kvapo smile.gif Tik sikart ziauriai ziauriai ziauriai pykina... Nuo pat ryto iki vakaro, o vakarais isvis kazkoks kosmaras buna verysad.gif Idomu, ka nesioju smile.gif
Atsakyti
viso nestumo metu labai norejosi citrusiniu vaisiu, pilvvukas buvo aukstai ir labai greit atsikiso, na ir ka - turim berniuka rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane darbe didelis, labai didelis kolektyvas, o kai didelis kolektyvas buna ir daug nestumu lotuliukas.gif man uztekdavo tik paziureti i moteri ir iskart pasakydavau, kas gims, vien is to ar pagrazejusi moteris ar ne. bendradarbio zmona laukesi, paklausiau, ar isgrazejo zmona ar liko tokia pat? sako liko tokia pat, sakau - mergaite. ir ka- gime mergaite. su visomis kitomis tas pats buvo. uztekdavo zvilgsnio ir pasakydavau kas gims... lotuliukas.gif visoms atspejau, net kai jos pacios dar nezinodavo, ka nesioja blush2.gif
gana didelis sutapimas, argi ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amena @ 2013 03 03, 22:14)
Pas mane darbe didelis, labai didelis kolektyvas, o kai didelis kolektyvas buna ir daug nestumu  lotuliukas.gif man uztekdavo tik paziureti i moteri ir iskart pasakydavau, kas gims, vien is to ar pagrazejusi moteris ar ne. bendradarbio zmona laukesi, paklausiau, ar isgrazejo zmona ar liko tokia pat? sako liko tokia pat, sakau - mergaite. ir ka- gime mergaite. su visomis kitomis tas pats buvo. uztekdavo zvilgsnio ir pasakydavau kas gims...  lotuliukas.gif visoms atspejau, net kai jos pacios dar nezinodavo, ka nesioja  blush2.gif
gana didelis sutapimas, argi ne?  ax.gif


o sprendi tik is to pagrazejo moteris ar ne? nes as net nezinau, ka apie save galiu tuo klausimu pasakyt. nebeinu i soliariuma, tai visa nubalau, kas grozio tikrai nepridejo smile.gif bet veido oda grazi ir lygi, nors pries nestuma tikrai paberdavo. gydytoja tris kartus patvirtino berniuka.
Atsakyti
novelty, tai Jus apie save tokios nuomones, o ne aplinkiniai. gal kai kam ir pagrazejote 4u.gif thumbup.gif as sakau, tik kad darbe visoms mergaitems atspejau mirksiukas.gif kai dirba virs 400 zmoniu, visu nepazinosi, ir nepaklausi, ko is tikruju laukiasi, tai su kolegomis netgi lengvai lazindovomes is kavos puodelio, ar atspejau lotuliukas.gif
Atsakyti