Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

ai, netikiu as visokiais ten testais ir burimais, nes visi jie man rodo skirtingai (tiek su pirmu nestuke.gif , tiek dabar). Vienintelis dalykas, del kurio visgi tikiu, kad sikart pilvely dukryte slepiasi, tai yra sumazejes koju plaukuotumas (kadangi siaip pas mane padidejes to vyrisko hormono kiekis, tai istisai kaip meska vaiksciojau, depiliuodavausi istisai, o kai sunaus laukiausi, tai isvis baisu...), o va dabar kazkaip auga mano plaukuosenos daug prasciau, negu siaip iprastai, todel ir speju, kad mergyte, matyt moterisko hormono organizme padaugejo... ax.gif
Atsakyti
Mano visi pozymiai buvo,kad bus berniukas biggrin.gif o turiu mergaite biggrin.gif
Visos bobutes bure berniuka, netikiu as tokiais dalykais. 50% ant 50% cia yra biggrin.gif
Atsakyti
man su pirmuoju nestumu visi irgi pranasavo berniuka ir buvo dauguma tu liaudisku pozymiu-nepykino, jauciausi puikiai, veido oda pagrazejo, plaukuotumas padidejo, o dar ilgai nesirode ultragarso metu, tai ir pati patikejau kad bus berniukas, o 30sav pasirode mergyte visu grazumu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na o man net nezinau kas cia bus, per ekoskopa nesimato lyties...

Vieni teigia, kad bus berniukas, nes visai nepykino, veido oda grazi, savijauta gera...

O kiti teigia, kad bus mergaite, nes pilvas zemai be to, labiau traukia saldumynai ir visokie skanestai.. i raugintus agurkelius negaliu net ziuret, kita vertus mesa galeciau valgyti kasdien... doh.gif biggrin.gif tai kas bus didele misle...
Atsakyti
man tai pagal tas lenteles, rode, kad bus berniukas.
veido oda buvo grazi, plauku daugiau buvo tik ant galvos biggrin.gif
pagal pilvo padeti daug kas sake, bus mergaite (tipo, kad ne smailus).
tai kiek zmoniu tiek nuomoniu.
o gime mums berniukas, as pati, kazkaip visada zinojau, kad as turesiu berniuka
Atsakyti
visos bobutes ir visi apskaiciavimai pranasavo kad bus berniukai, bet turiu dvi mergaites smile.gif man jokie pozymiai nebuvo tikslus, viena mergaite nesiojau ir jauciaus vienaip su kita mergaite jauciausi visai kitaip
Atsakyti
Man būrėja sakė, kad bus berniukas, pagal kinų tuos skaičiavimus irgi berniukas.. Nelinkusi aš tikėti tokiais paistalais, bet jaučia kažkaip mano širdis, kad sūnutis bus wub.gif nestuke.gif Nors ką Dievas duos, tą mylėsiu labiausiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2009 09 09, 11:44)
Ir dar. Kai laukiausi sūnaus, negalėjau į kavą net pažiūrėti, net pykindavo nuo jos kvapo. Dabar laukiuosi mergaitės, o kavą geriu kas dieną.



Aš kai laukiuosi, man ryte buvo šlykštus kavos kvapas, kai maniškis darydavosi ją smile.gif Turim dukrytę smile.gif nemanau, kad tai ką nors reikškia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KristeP. @ 2012 06 02, 16:47)
Aš kai laukiuosi, man ryte buvo šlykštus kavos kvapas, kai maniškis darydavosi ją smile.gif Turim dukrytę smile.gif nemanau, kad tai ką nors reikškia biggrin.gif

ir man buvo jis slykstus pirma trimestra ,bet echo aiskiai parode berniuka biggrin.gif nors pas mane ir siaip visi "pozymiai"mergaitiski buvo,tai gal ir yra skirtumas lotuliukas.gif
Atsakyti
Laukiuosi berniuko. Pirmas požymis - mamos nuojauta. Antras - mano pačios. Taip pat visi pažįstami ir giminės pranašavo berniuką. Echoskopas 2 kart patvirtino, nes mažylis labiau veiduką slepia, o ne ką tarp kojyčių turi smile.gif
Kiti požymiai : vėmimas, plaukuotumas. Lentelės rodė berniuką (gal sutapimas). Veido oda kaip buvo spoguota taip ir liko biggrin.gif bet užtai nagai gerai auga, dėja, lūžinėja plaukų galiukai. Bet man dar hemoglobinas žemas, tai gal todėl ta išvaizda ne itin pagražėjus biggrin.gif
Pradžioje pykino mėsos kvapas, negalėjau net valgyt. Šiaip saldumynai ir dabar pirmoj vietoj, bet jau ir mėsytę valgau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo In3: 04 birželio 2012 - 08:00
QUOTE(KristeP. @ 2012 06 02, 17:47)
Aš kai laukiuosi, man ryte buvo šlykštus kavos kvapas, kai maniškis darydavosi ją smile.gif Turim dukrytę smile.gif nemanau, kad tai ką nors reikškia biggrin.gif


O man kava labai kvepia, anksciau ji man kvepejo, o dabar dar labiau kvepia, stiprios negeriu, bet su pienu ar tirpia isgeriu kiekviena diena. Bureja ispranasavo man berniuka, nors visi teigia, kad gims mergaite, ziuresim...
Atsakyti
as laukiuosi trečio, ir kas bus nežinau, ir visai jokio skirtumo 4u.gif
o ir kuo tiketi nezinočiau, vienas daktaras per echo sake dukryte ir parodė lupytes, kitas sake berniukas ir parode pimpaliuka, tai kuo tiketi....svarbiausia kad sveikas būtų wub.gif
Atsakyti