Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

QUOTE(** Svaja** @ 2012 02 13, 13:22)
na visko galima prirasyti ir priskaityti ..taciau galima kazkiek tiketi veido oda rolleyes.gif  rolleyes.gif  berniukas  dovanoja mamai skaistu lygu veida o mergaite grozi atima-demes berimai ir ttt biggrin.gif  biggrin.gif

Mano mazylio lyti visi spelioja, bet negali atspet smile.gif Visi sako, kad graziai atrodau, veido oda visiskai nepasikeitusi-nei spuogu, nei berimu (kaip ir berniukas turetu but). Bet pilvas zemai yra (liaudyje mergaites pozymiai) g.gif Tad misle. Ir svarbiausia gydytojams nenori rodytis mazasis isdykelis, -e rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Serbina @ 2012 03 20, 17:04)
smile.gif Radau youtube nemazai video kaip mamytes pasidaro namudini "lyties nustatymo testa" is keturiu ziuretu video -visi keturi pasitvirtino smile.gif Bet man asmeniskai ziurint gana sunku buvo nusprest kokia ten is tikruju spalva.. Reiks paciai pabandyti idomumo delei, gal dar kas noresite, ypac butu idomu rezultatai, tu kurios jau zino vaikelio lyti  smile.gif
Tereikia nusipirkti ta vadinamaji "violetini kopusta" ar raudonas gal vadinasi.. Stambiai supjauscius imesti i verdanti vandeni ir pavirinti 10 min.. (kitos tiesiog uzpila verdanciu vandeniu ir palaiko 10 min) nezinau kuris budas geresnis smile.gif Tada nukosti ir  supilti lygiomis dalimis su savo (nezinau ar butinai rytiniu, nes angliskai nelabai man) slapimu i inda. Raudona, ruzava spalvos - berniukas, violetine ar labiau i melyna - mergaite smile.gif O geriausia imesiu nuoruoda pacios paziurekit smile.gif Siaip toks smagus zaidimas smile.gif
http://www.youtube.c...feature=related

Idomumo delei reikes padaryt eksperimenta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Serbina @ 2012 03 20, 17:04)
smile.gif Radau youtube nemazai video kaip mamytes pasidaro namudini "lyties nustatymo testa" is keturiu ziuretu video -visi keturi pasitvirtino smile.gif Bet man asmeniskai ziurint gana sunku buvo nusprest kokia ten is tikruju spalva.. Reiks paciai pabandyti idomumo delei, gal dar kas noresite, ypac butu idomu rezultatai, tu kurios jau zino vaikelio lyti  smile.gif
Tereikia nusipirkti ta vadinamaji "violetini kopusta" ar raudonas gal vadinasi.. Stambiai supjauscius imesti i verdanti vandeni ir pavirinti 10 min.. (kitos tiesiog uzpila verdanciu vandeniu ir palaiko 10 min) nezinau kuris budas geresnis smile.gif Tada nukosti ir  supilti lygiomis dalimis su savo (nezinau ar butinai rytiniu, nes angliskai nelabai man) slapimu i inda. Raudona, ruzava spalvos - berniukas, violetine ar labiau i melyna - mergaite smile.gif O geriausia imesiu nuoruoda pacios paziurekit smile.gif Siaip toks smagus zaidimas smile.gif
http://www.youtube.c...feature=related

Si testa reikia atlikineti iki nestumo 10sav 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Serbina @ 2012 03 20, 17:04)
smile.gif Radau youtube nemazai video kaip mamytes pasidaro namudini "lyties nustatymo testa" is keturiu ziuretu video -visi keturi pasitvirtino smile.gif Bet man asmeniskai ziurint gana sunku buvo nusprest kokia ten is tikruju spalva.. Reiks paciai pabandyti idomumo delei, gal dar kas noresite, ypac butu idomu rezultatai, tu kurios jau zino vaikelio lyti  smile.gif
Tereikia nusipirkti ta vadinamaji "violetini kopusta" ar raudonas gal vadinasi.. Stambiai supjauscius imesti i verdanti vandeni ir pavirinti 10 min.. (kitos tiesiog uzpila verdanciu vandeniu ir palaiko 10 min) nezinau kuris budas geresnis smile.gif Tada nukosti ir  supilti lygiomis dalimis su savo (nezinau ar butinai rytiniu, nes angliskai nelabai man) slapimu i inda. Raudona, ruzava spalvos - berniukas, violetine ar labiau i melyna - mergaite smile.gif O geriausia imesiu nuoruoda pacios paziurekit smile.gif Siaip toks smagus zaidimas smile.gif
http://www.youtube.c...feature=related



QUOTE(simplemind @ 2012 03 24, 11:16)
Si testa reikia atlikineti iki nestumo 10sav 4u.gif

man dabar 10 savaite,pasidariau,rodo mergyte,pagal visus "liaudiskus"prietarus,taip pat mergyte ir nuojauta nuo pat pirmos dienos sako,kad turesim dukryte,bus matyt ax.gif
Atsakyti
netikiu visokiais prietairais, nei pilvo forma, nei veido oda ar tarkim kad mergaites atima grozi, kiek pazystu mamu kurios laukesi mergaiciu tai visos atrode nuostabiai, manau cia jau nuo pacios nestukes priklauso, kaip tu noresi atrodyti. Turiu ir mergyte ir berniuka, pilvai su abiais buvo vienodi, veido oda taip pat nepakito...tai net nzn, dabar laukiuosi trecio, kas bus jokio skirtumo ...net neklausiu smile.gif
tas paskaiciavimas kur sudeti pastojimo menesi ir amziu tai su abiais pasitvirtino 4u.gif
o del to kad kai laukiesi mergaites buna salta, tai man nepasitvirtino, man labai labai karsta buvo su dukryte, su sunum nepamenu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2012 03 24, 21:10)
man dabar 10 savaite,pasidariau,rodo mergyte,pagal visus "liaudiskus"prietarus,taip pat mergyte ir nuojauta nuo pat pirmos dienos sako,kad turesim dukryte,bus matyt ax.gif

Na si testa dar maciau daugelis moteru daresi ir 10 sav + ir 14 ir daugiau..
Man uzvakar echoskopu pasake 99% kad berniukas, o kopusto testas rodo mergyte, o ir pati kazkaip jauciuosi lyg mergyte ten butu, na nezinau gal del to kad mergytes labai noriu.. Na bus matyt, svarbiausia sveikas gyvas..
O siaip linksmas zaidimas, kai jau aiskiai zinosiu, tada galesiu parasyti ar melavo kopustas, ar echoskopas biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Serbina @ 2012 03 25, 12:47)

O siaip linksmas zaidimas, kai jau aiskiai zinosiu, tada galesiu parasyti ar melavo kopustas, ar echoskopas biggrin.gif

drinks_cheers.gif visai smagu bus paziuret biggrin.gif nors jei 99% sake tai turbut bus melagis kopustas biggrin.gif o tiesa kokia spalva gavos?nes pas mane tokia buvo ryski ryski purpurine,tai priskyriau as ja daugiau i violetine,nes kiek video ziurejau tai berniukam tokia visiskai raudona buna,be to rozinio atspalvio g.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2012 03 25, 19:41)
drinks_cheers.gif  visai smagu bus paziuret biggrin.gif  nors jei 99% sake tai turbut bus melagis kopustas biggrin.gif  o tiesa kokia spalva gavos?nes pas mane tokia buvo ryski ryski purpurine,tai priskyriau as ja daugiau i violetine,nes kiek video ziurejau tai berniukam tokia visiskai raudona buna,be to rozinio atspalvio g.gif

Man gavosi labai tamsiai violetine, du kartus dariau ir tas pats..
Tik deja turbut ir vel negalesiu pasidziaugti stebukliuku savo, nes kaip ir praeita nestuma, si vel nutekineja vandenys, kadangi po praeitos tragedijos pasimokiau, tai sikarta nebevaziuosiu i jokias ligonines, bandysiu istempt kiek imanoma, gal pavyks bent iki 24 savaites islaikyti.. Norisi uzmigti ir nebepabust sad.gif I durnanami isvaziuosiu turbut sad.gif Atsiprasau kad as cia linksmoje temoje, tokiom niuriom nuotaikom, bet jau taip sunku, kad nebegaliu sad.gif
Atsakyti
Mano anyta buvo pas bureja, tai jai sake, kad bus mergyte, jau kai suzinojau kad laukiuosi, tai buvo apemusi mintis, kad laukiuosi berniuko.. Bet paskui per genetini echo pasake, kad mergyte bus. Man si "diagnoze" atitiko ziurint I kinieciu horoskopa apie busimo vaiko lyti.
Atsakyti
Kai laukiausi dvyniu, dariau daug internetiniu testu, labai jau norejau zinoti:) Istrigo vienas, kai parode tikimybe 50/50. Tuomet labai juokiausi, bet taip ir atsitiko - gime porele thumbup.gif
Atsakyti
ar kuriai nors atitinka spejimas pagal sirdeles plakimo dazni?Radau raso,kad berniuku jis buna letesnis iki 140 duziu per minute,mergyciu nuo 140,neprisimenu niekaip koks greitis pas pirmaja buvo,visi popieriai namie,galeciau palygint,bet gal kas prisimena ir pasidalintu,labai smalsu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2012 04 11, 16:24)
ar kuriai nors atitinka spejimas pagal sirdeles plakimo dazni?Radau raso,kad berniuku jis buna letesnis iki 140 duziu per minute,mergyciu nuo 140,neprisimenu niekaip koks greitis pas pirmaja buvo,visi popieriai namie,galeciau palygint,bet gal kas prisimena ir pasidalintu,labai smalsu 4u.gif

As skaiciau kaip tik atvirksciai, kad pas berniukus greiciau plaka g.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2te0528 @ 2012 04 11, 18:51)
As skaiciau kaip tik atvirksciai, kad pas berniukus greiciau plaka  g.gif

na va smile.gif tevu darzelis puslapyje berods straipsnis tas buvo ir kitam straipsniuke teko skaityt, kad moteru sirdys darbuojas daugiau nei vyru, cia net ne i nestumo tema parasyta buvo. Na belieka laukti, bet tiek rupi suzinot ir visi pozymiai tokie skirtingi pas visas , kad pastangos per niek nueina lotuliukas.gif
Atsakyti