Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

QUOTE(liusilda* @ 2011 11 14, 13:21)
pilvo forma.jei pilvas auksciau-berniukas,zemiau-mergaite.
pagal tai mano gydytoja nuspejo ir manojo lyti smile.gif

pagal jus tureciau sulaukti mergaites 4u.gif

bet paiskaicius temute, tai atrodo ir berniukas auga pilvelyje, blush2.gif
Atsakyti
Mano nėštumas buvo gana lengvas, nepykino nei karto thumbup.gif pilvukas buvo įsitaisęs aukštai, smailas,iš nugaros neatrodžiau nėščia, pilvukas apžėlė plaukais thumbup.gif negro juostos beveik nesimatė, saldumynų nenorėjau, jau geriau koks karbonadas ar geriausiai silkutė thumbup.gif visą nėštumą buvau kupina jėgų. Taigi pagal liadies išmintį visi požymiai rodė, kad pilvelyje gyvena vyrukas thumbup.gif ir pasiteisino, sūpuoju berniuką thumbup.gif
Atsakyti
Pirmus tris mėn labai pykino, pranašauja, kad bus mergytė. Žiūrėsim kaip ten pranašystės suveiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2011 11 06, 14:38)
Nera jokiu pozymiu kurie galetu supratsi kokia lytis vaikucio4u.gif  4u.gif

idomios tos mamos  lotuliukas.gif

žinoma ne visad pasitvirtina tokie speliojimai, bet pasidalinti patirtimi juk galima smile.gif
kai laukiaus sūnaus- beveik nepykino, jaučiaus labai gerai, buvau kupina jėgų ir energijos, labai norėjo rimto maisto- kokių kepsnių biggrin.gif dabartinis nėštukas visai kitoks- jau 5-tas mėnuo o aš vis dar vemiu, iš pradžių blogiausia buvo vakarais, dabar vemiu rytais doh.gif kažkokio ypatingo maisto nenoriu, tik kvapai labai erzina, o citrusiniai vaisiai- didžiausias draugas bigsmile.gif kas gims matysim pavasarį wub.gif
Atsakyti
Manes per nestuma visai nepykino, isskyrus valantis dantis, kai valydavaus liezuvi biggrin.gif buvau kupina jegu, nekamavo spuogai, veidas buvo lygus, nagai stiprus, o plaukai augo kaip pasele. Juosta ant pilvuko buvo visai sviesi, pats pilvas buvo gana aukstai - pagimdziau sunu smile.gif
Atsakyti
Mane pykino istisai iki 3 men. nestumo. Bloga buvo istisa para ir nuo visko, ypac skalbimo milteliai sukeldavo slykstuli. Vaikelis buvo isitaises pilvo virsuje, desineje puseje. Gyva buvau obuoliais, tad numeciau per nestuma apie 10 kg. Ka nesioju nezinojau, o aplinkiniai vieni tvirtino, kad tai mergaites pozymiai, kiti berniuko, o as manau, kad kiekvienas nestumas individualus. Gime berniukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(perliuke11 @ 2011 11 26, 11:38)
Manes per nestuma visai nepykino, isskyrus valantis dantis, kai valydavaus liezuvi  biggrin.gif buvau kupina jegu, nekamavo spuogai, veidas buvo lygus, nagai stiprus, o plaukai augo kaip pasele. Juosta ant pilvuko buvo visai sviesi, pats pilvas buvo gana aukstai - pagimdziau sunu smile.gif


+ dar labai norejau kazko saldaus. Bet pilvuke pas mus - mergyte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2011 11 22, 22:00)
Pirmus tris mėn labai pykino, pranašauja, kad bus mergytė. Žiūrėsim kaip ten pranašystės suveiks  ax.gif

sitas tai tikrai netiesa schmoll.gif dauguma pazystamu praveme pirmus 3 men ir tuei berniukus thumbup.gif
Papildyta:
Labai traukia saldumynai, pilva labiau apvalus nei smailas na ir daugiau pozymiu tinkanciu mergaitei thumbup.gif bet gydytoja sake kad berniukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2011 12 02, 13:23)
+ dar labai norejau kazko saldaus. Bet pilvuke pas mus - mergyte  biggrin.gif



taip taip, dar ir sita pamirsau pamineti. saldumynai buvo neatsiejama mano dalis, kartais vienu prisedimu suvalgydavau sokolado plyta blush2.gif (buvo berniukas pas mane)
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo maziuko nei vemiau, nei pykino (tik vyra mano negerumai kankino, sako taip buna kartais lotuliukas.gif ) Nenorejau saldumynu, pirmus menesius zuvi valgiau be problemu, negalejau praeiti pro obuolius, nes vien ziurint i juos seiles tyso biggrin.gif Nors esu ne megeja nei vaisiu nieko rolleyes.gif O siaip nebuvo kad noreciau kazko laaabai ypatingo g.gif pilvukas buvo auktokai, gime nuostabus berniukas wub.gif Laukiuosi antra karta, dar mazas nestumas, tai ziuresim kaip bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liusilda* @ 2011 11 14, 14:21)
pilvo forma.jei pilvas auksciau-berniukas,zemiau-mergaite.
pagal tai mano gydytoja nuspejo ir manojo lyti smile.gif

Niu pagal jus tada pas mane turėtų lakstyt dvi mergaitės, bet turiu du bernužėlius 4u.gif Abu nėštumus pilvas buvo žemai, apvalus gražus, gražios formos ax.gif ir bernai pas mane. manau pilvo aukštis neturi reikšmės schmoll.gif
Atsakyti
paspelioti yra smagu, bet cia tik stereotipai pagal viena ar kita pozymi spresti vaiko lyti:) mane su pirmu sunumi lb pykino, daug vemiau, valgiau vaisius ir darzoves ir sake, kad bus mergyte, o laksto berniukas:) kartais sutampa viskas ir tikrai gimsta tam tikros lyties leliukas:) db laukiuosi antro ir pagal drauges paskaiciavimus turetu but mergyte, tai ziuresim:) norit pabandykit pvz jei pastojotj budama 28(lyginis skaicius) lapkricio men(nelyginis menuo) tai bus mergaite. jei lyginis su lyginiu berniukas, lyginis su nelyginiu mergaite. del nelyginiu abieju nzn. na man su pirmu sutapo pastojau 20m spalio men ir turiu berniuka:) siaip tik idomu ar pasiteisins kam
Atsakyti