Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

QUOTE(ringa @ 2011 10 28, 12:17)
Man buvo lygiai taip pat. Antra - mergaitė  ax.gif

man irgi taip pat buvo biggrin.gif abu bernai biggrin.gif
Atsakyti
Kaip su pirmu nestumu buvau,tai pirmus 4men labai vemiau,maisto iprociai nekito,tiek kad labai apelsinu norejosi,gime-princese,o db jau antras nestumas,tai jokiu nestumo pozymiu,nei vemimu,nei nuovargo apskritai jauciuosi pasakiskai!!ispradziu nesinorejo meso,db jau ja valgau..pradejau valgyti tortus,pyragus,saldumynus doh.gif bigsmile.gif nors anksciau schmoll.gif schmoll.gif nei kasnelio-nenoredavau!kas gims neaisku nestuke.gif sese mergaites nori wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Pirma nestuma "stropiai" vemiau pirmus 3 menesius, labai slinko plaukai ir kilogramais valgiau mandarinus ir zefyrus (nors pastaruju siaip nemegstu) biggrin.gif , visa nestuma pykino nuo cigareciu dumu - gime dukryte smile.gif . Antra nestuma pykino gal tik pirma menesi, o ir siaip jauciausi puikiai, net nustojau kardiologes paskirtus vaistus gerti, nes sirdies bedos (permusimai) tiesiog isnyko - rezultatas - berniukas, tiesa nezmoniskai norejau kefyro... O vat dabar man jau 5-tas menuo, bet savijauta vis dar nekokia, pykina nuo visu kvapu ir silpna nuolat, nors tyrimai geri. Valgau zefyrus ir uzsigerineju kefyru. Taigi rezultata matysime kovo menesi g.gif
Atsakyti
Na, aš kažkaip sunkiau išgyvenu antrąjį nėštumą... verysad.gif Labiau norisi miego, valgau viską ir dideliais kiekiais, energijos ištekliai į pabaigą...o rezultate nežinau ko laukiu...kažkaip esu užsiciklinusi, kad berniukas...nes mano vyras turi 3 bernus, norėtų dukrytės,bet žinant jo "darbus" biggrin.gif svajoti nedrįstu verysad.gif
Atsakyti
Mano antras nestumas labai skiriasi nuo pirmo,
pirma vemiau iki 4 men toliau nei maciau, net nuo vandens blink.gif pilvas buvo visas i sonus pasidaves, plaukai oda grazus, gavos nuostabi panelyte 4u.gif Dabar pikino, bet vemiau mazai, sleikstulis labiau buvo, negaliu atsispirti bandelems, batonams ir t.t. apetitas zveriskas, pilvas visai kitoks, atsikises i prieki, is nugaros nieko nesimato:) laukiam mylimo vyruko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shaja: 03 lapkričio 2011 - 11:28
Per abu nėštumus pilvukas buvo žemai, gražus, apvalus, abu berniukai gimė 4u.gif Norai skyrėsi, su pirmu žiauriai norėjau granatų, su antru ledų, bet nuojauta manęs neapgavo, nes jaučiau, kad bus berniukai. dabar jaučiuosi visai kitaip, apie pilvuką nieko dar negaliu pasakyt, nes jis dar labai mažytis ax.gif Pykina, ko nebuvo su anais nėštumais, tikiuosi bus mergytė, nors ištikro jokio skirtumo, taigi auginsiu, mylėsiu nepaisant to, kas bus smile.gif
Atsakyti
Nera jokiu pozymiu kurie galetu supratsi kokia lytis vaikucio4u.gif 4u.gif

idomios tos mamos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ** Svaja**: 06 lapkričio 2011 - 13:39
Nuo pat nėštumo pradžios traukė marinuoti produktai, tiesiog drebėdavau, kaip norėdavau. Galėdavau trilitrinį pomidorų suvalgyti vienu prisėdimu. Sakė giminaitės - bus berniukas. Gal tiesiog sutapo ax.gif
Atsakyti
Pirmasis nestumas buvo sunkesnis, pirmus 3men jauciausi klaikiai, pykindavo, tualetas buvo didziausias draugas, apejusi aplink nama jausdavaus kaip keliu km krosa nubegus, akys krypdavo tik i zydrus rubelius, labai trauke mandarinai, vyras jau slepdavo juos, nes kiek nusipirkdavom tiek ir sukimsdavau biggrin.gif, buvo atsiradusi ta vadinama "negro juosta" ant pilvo, gime berniukas. Antrasis nestumas skiriasi kaip diena nuo nakties. Visiskai nepykina, nesijauciu silpna, atvirksciai jauciuosi kuo puikiausiai, energinga, jei ne sukinejimasis ir judesiai, na ir aisku jau didejantis pilvukas net nesuvokciau kad laukiuosi biggrin.gif Juostos nera, mandarinai tiek beprotiskai netraukia smile.gif Bet kas gims dar nzn, slapstosi smile.gif Gal pasirodys po 2sav smile.gif
Atsakyti
O aš nuo pat pradžių jokių nėštumo požumių nejutau. Nei pykino, nei vėmiau. Galvą gal tik paskaudėdavo, pavargdavau greitai, bet tik tiek smile.gif kartais pamiršdavau, kad laukiuosi biggrin.gif dabar kai mažylis jau aktyviai juda nebepamirštu nestuke.gif augame, didėjame. Jokių ypatingų pokyčių maisto valgyme nėra, nieko neužsimanau taip, kad vyrui reiktų bėgti biggrin.gif valgau viską, ką valgydavau anksčiau, skonis nepasikeitė. Nuojauta nuo pat pradžių kuždėjo, kad laukiamės sūnelio, bet daktarė sakė, kad bus mergaitė smile.gif nežinau, bus matyt. Bet manęs neapleidžia mintis, kad bus berniukas doh.gif beje, burtas su žiedu rodo berniuką ax.gif tik aš labiau linkus tikėti daktare nei žiedu ir siūlu biggrin.gif
Atsakyti
jokiais gandais apie pilvo forma niekada netikejau. Bet mane itikino uzsienietisku straipsniu argumentai ir tokie variantai:

1. Su mergytemis greiciau dideja HCG, jis buna didesnis nei TAI PACIAI MOTERIAI su berniuku. Su dukra 10 diena po ovuliacijos turejau 145 miu/ml, su sunum- apie 50 miu/ml.

2. Del didesnio hcg su mergytem pykina labiau. Man pasitvirtino. Su sunum net nevemiau, kai su dukra is lovos nepasikeliau, nes kibiras salia budavo...

3. Vaisiaus sirdies tonai berniukams buna kiek mazesni. Pasitvirtino. 7 savaite su sunum jie buvo apie 120 per minute, pamenu dukros buvo gerokai aukstesni.

tokia mano patirtis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loveco: 11 lapkričio 2011 - 09:07
pilvo forma.jei pilvas auksciau-berniukas,zemiau-mergaite.
pagal tai mano gydytoja nuspejo ir manojo lyti smile.gif
Atsakyti