Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

Na pati vaikučių kol kas dar neturiu, bet yra vienas pastebėjimas - jei būsimai mamytei nėštumo metu labai labai labai alaus norisi (net jei prieš tai jo visai nemėgo), greičiausiai gims mergaitė. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Janaite: 20 birželio 2011 - 17:32
mano drauge nestumo metu norejo alaus, nors negere anksciau, gime berniukas. O vat as anksciau kiek gerdavau. O dabar visai nenoriu. bet galvoju bus berniukas smile.gif
Atsakyti
nestumo pradzioje i saldumynus ne negalejau paziuret, norejau rugstaus maisto, o nuo vidurio pradejo traukti link saldumynu, bet rugstaus vistiek norejosi. gime mergaite smile.gif
Atsakyti
nera tokiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Petite+ @ 2011 06 24, 18:50)
nera tokiu 4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
visi pozymiai rode vienaip, o gavosi priesingai biggrin.gif
Atsakyti
As kai laukiausi sunaus, tai pykino ir vemiau iki 3 menesiu, budavo daznai silpna, zemas spaudimas, miego baisiai norejosi, o aptetitas buvo zveriskas, ypac trauke mesiski produktai ir bandeles, dar kebabai labai patiko, nors ju nemegau o per nestuma buvo delikatesas, pabaigoj labai sidro norejosi smile.gif
Dabar laukiausi, dar pati pradzia kazkur 4-5 savaites mums, dar anksti, bet dar ant nieko didelio poreikio nejauciu, tik papykina nedaug, dar nevemiau, o siaip valgau viska, tik gal mesisko maziau norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petite+ @ 2011 06 25, 02:50)
nera tokiu 4u.gif



QUOTE(acorus @ 2011 08 10, 21:27)
visi pozymiai rode vienaip, o gavosi priesingai biggrin.gif


Ir as manau kad speliok nespeliojes, bus kaip bus 4u.gif As gal labiau linkusi tiketi pastojimo per/pries/po Ovuliacijos teorija g.gif
Atsakyti
QUOTE(MissMartini @ 2011 10 26, 07:13)
As gal labiau linkusi tiketi pastojimo per/pries/po Ovuliacijos teorija g.gif


o kas ten per teorija? gal galima būtų plačiau... ax.gif
Atsakyti
Mano nuomone, jokie požymiai neišduoda. Tačiau... smile.gif

Turėjau nuojautą, kad bus berniukas. Ir visi aplinkiniai, mamos, tetos, bendradarbės, vos mane pamatę, šaukė, kad bus berniukas. Spėliojo iš visko - pilvo formos (pilvukas toks į priekį, iš nugaros nepasakysi, kad laukiuosi), valgymo įpročių (pačioje pradžioje negalėjau pakęsti saldumynų, nors anksčiau jais ir temitau), iš išvaizdos (labai pagerėjo plaukų ir odos būklė). Gydytojas spėjimą patvirtino. smile.gif
Atsakyti

Sveikos Mamytes 4u.gif
Mano pilvukui siandien 15 savaiciu rolleyes.gif tai jau antras nestumas,bet labai skirtingas,pimas nestumas buvo be pykinimu,veidukas buvo grazus juokio spogiuko,valgiau praktiskai viska bet labiau trauke bulviu ir mesos patiekalai smile.gif gime sunelis 2.gif clap.gif
O stai antras nestumas pykinimas nesos kvapa negaliu pernesti,veidas spogotas visa isbalus,ir labai traukia vaisiai ir saldumynai thumbup.gif ehoskopa darys tik gruodzio vidury labai idomu ka nesioju po sirdele rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyciuke@: 28 spalio 2011 - 11:12
QUOTE(mamyciuke@ @ 2011 10 28, 11:10)
Sveikos Mamytes 4u.gif
Mano pilvukui siandien 15 savaiciu rolleyes.gif  tai jau antras nestumas,bet labai skirtingas,pimas nestumas buvo be pykinimu,veidukas buvo grazus juokio spogiuko,valgiau praktiskai viska bet labiau trauke bulviu ir mesos patiekalai smile.gif gime sunelis 2.gif  clap.gif
O stai antras nestumas pykinimas nesos kvapa negaliu pernesti,veidas spogotas visa isbalus,ir labai traukia vaisiai ir saldumynai thumbup.gif  ehoskopa darys tik gruodzio vidury labai idomu ka nesioju po sirdele rolleyes.gif


Man buvo lygiai taip pat. Antra - mergaitė ax.gif
Atsakyti