Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

Niekas nerodo vaiko lyties. man rode tik nuojauta, nuo 12 sav kur beeidavau vien tik mazas mergaites matydavau, nors galvojau, kad nesioju berniuka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milima @ 2011 02 16, 21:44)
Toki dalykeli isgirdau is savo giminaites, jog pagal vedas sakoma, jei leliukas isitaises desinam sone - tai bus berniukas, jei kairiam - mergaite. Aisku, cia jau itarinet reiketu kazkur nuo 25 sav. kai vietos mazeja leliui, tada jis pasirenka kurioj pusej daugiau maltis. Man ir mano giminaitei tas pasitvirtino, pabandykit ir jus pritaikyt sita lities patvirtinimo buda  ax.gif . Idomu butu suzinoti kiek teisybes tame  ax.gif

mano drauge turi dvi mergytes abi buvo desinej pusej
as kai laukiausi sunaus tai jis daugiau budavo kairej,dabar desinej pusej lelius dazniausiai buna echo rode jau kelis kartus kad mergaite ax.gif
Atsakyti
man per pirma nestuma buvo issprogus bamba ir didele ruda zyme buvo, dabar nei rudos juostos nei issprogusios bambos, o abu berniukai smile.gif
Atsakyti
pykino siaubingai 4 menesius, o pilvelyje gyvena berniukas smile.gif
Atsakyti
Jokiu pozymiu nematau. Nuojauta nieko nesako, o ir echo nerodo. Pozymis bus, kai pagimdysiu ir tik tada suzinosiu lyti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*DJD* @ 2011 03 29, 22:06)
mano drauge turi dvi mergytes abi buvo desinej pusej
as kai laukiausi sunaus tai jis daugiau budavo kairej,dabar desinej pusej lelius dazniausiai buna echo rode jau kelis kartus kad mergaite ax.gif


o kuo tai pagrista? manau,kad jokios teorijos nera, cia priklauso nuo moters gimdos formos ir t.t
Papildyta:
QUOTE(Dovilyte.J @ 2011 05 15, 11:20)
o kuo tai pagrista? manau,kad jokios teorijos nera, cia priklauso nuo moters gimdos formos ir t.t


as galiu pasakyti,kad nera jokiu pozymiu, nes man pagal pozymius,kuriuos skaiciau internete,turetu buti berniukas, pagal pilvo forma, maista, kaip jauciuosi ir t.t. bet echo rodo mergaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte.J @ 2011 05 15, 10:21)
o kuo tai pagrista? manau,kad jokios teorijos nera, cia priklauso nuo moters gimdos formos ir t.t


nezinau kuo tai pagrysta , as tik paskaiau kaip yra man ir viskas, nes juk cia dalinames kiekviena savo pozymiais ir tiek
Atsakyti
QUOTE(Viktė. @ 2011 03 31, 10:38)
Jokiu pozymiu nematau. Nuojauta nieko nesako, o ir echo nerodo. Pozymis bus, kai pagimdysiu ir tik tada suzinosiu lyti.  biggrin.gif

drinks_cheers.gif man lygiai tas pats pakolkas biggrin.gif
Atsakyti
kai laukiausi pirmo,nezinojau ka turesiu,bet parduotuveje nusipirkau ruzavus siulus,paskui eileje stovedama galvojau o kodel ruzavus o ne melynus,garsiai masciau,pardaveja sypsojosi nes garsiai murmejau pa noseje,bet vistiek nusipirkau tuos siulus ir nusimezgiau kojnytes,pati norejau rengtis ruzavai,matau kad nuojauta manes neapgavo ir turiu mergaite.
o dabar jauciu kad turesiu berniuka,traukia ziauriai ant melynos spalvos,ir vat rubeliu jau berniukui isigijau,na o mergaitei nedrystu pirkti,net savo dukrytei perku melynus rubus ax.gif ir sau,tuoj vyra melynai aprenksiu lotuliukas.gif
na matysime,nors zinau kam yra gimusi mergaite nors traukdavo ant melynos spalvos ir atvirksciai,laukesi berniuko o pirko ruzavus rubelius,sako o as rengsiu ruzavai tongue.gif
bet seip noreciau mergaites,o istikro svarbiausia kad sveikas vaikelis gimtu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliuvasara: 10 birželio 2011 - 08:50
Man tas pats ax.gif
Traukia rožinė spalva, kaspiniukai visokie, dairausi tik į mergaitiškus rūbelius, ir vis pasakau, kad JI įspyrė, žagsi, prabudo ir tt nestuke.gif Per echo nematė kas, ir jokių spėjimų gine neturėjo, nes bambagyslė sakė nutysusi nuo pilviuką per kojytės ir uždengia visą reikalą... O man taip norisi megzti mergaitiškus rūbelius, dailias kepurytes su gėlėmis, bet vis dar laikausi... o jei čia ne mano nuojauta, o iš didelio noro taip galvojasi ax.gif

Su pirmu, tai mėlyni traukė daikteliai ir vyriškis jau per pirmąjį echo pasirodė visu gražumu. Ir gimė sūnelis wub.gif

Bet jau nuperku, kai pamatau kokį grožį mergaitišką, sakydama "jei gims berniukas - parduosiu arba kam padovanosiu" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orfeja: 11 birželio 2011 - 17:27
Bet jau nuperku, kai pamatau kokį grožį mergaitišką, sakydama "jei gims berniukas - parduosiu arba kam padovanosiu" 4u.gif
[/quote]

as taip pat taip sakau,pirkdama berniukui rubus,kad parduosiu jei bus mergite lotuliukas.gif
bet echo ziurejo sake lygtais mergaite,nes "bantuku"nesimate,16sav. ,labai apsidziaugiau bet nepatikejau,o kita daktare ziurejo sake ankstoka isziuret,nelabai matosi.
Atsakyti
jokie, apart genitalijų 4u.gif man atpažino berniuką labai anksti, 11+ savaitę, paskui patvirtino 12+ su 3D echoskopu 4u.gif
Atsakyti