Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

Toki dalykeli isgirdau is savo giminaites, jog pagal vedas sakoma, jei leliukas isitaises desinam sone - tai bus berniukas, jei kairiam - mergaite. Aisku, cia jau itarinet reiketu kazkur nuo 25 sav. kai vietos mazeja leliui, tada jis pasirenka kurioj pusej daugiau maltis. Man ir mano giminaitei tas pasitvirtino, pabandykit ir jus pritaikyt sita lities patvirtinimo buda ax.gif . Idomu butu suzinoti kiek teisybes tame ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milima: 16 vasario 2011 - 22:44
Nevienas prietaras nepasitvirtino man, abi mergites, o nestumai apsoliuciai skirtingi. Abi malesi desinej pusej, valguti su pirma norejau lasiniu, raugintu kopustu ir agurku, o su antru nestumu, obuoliu, ledu, tortu, bandeliu. smile.gif Ir pilvo formos visai skirtingos, su pirma buvo isnese i sonus, o su antru apvalus pilvas.
Atsakyti
QUOTE(milima @ 2011 02 17, 01:44)
Toki dalykeli isgirdau is savo giminaites, jog pagal vedas sakoma, jei leliukas isitaises desinam sone - tai bus berniukas, jei kairiam - mergaite. Aisku, cia jau itarinet reiketu kazkur nuo 25 sav. kai vietos mazeja leliui, tada jis pasirenka kurioj pusej daugiau maltis. Man ir mano giminaitei tas pasitvirtino, pabandykit ir jus pritaikyt sita lities patvirtinimo buda  ax.gif . Idomu butu suzinoti kiek teisybes tame  ax.gif


Kad mano lelius migruoja. Buvo kokia savaite desiniam sone, oi kaip desinieji sonkauliai kentejo! doh.gif O vakar pajutau, kad jau kairiajame labiau juda bigsmile.gif

O echoskopas 1 karta sake, kad berniukas ir 3 kartus, kad mergaite g.gif
Atsakyti
smile.gif man tik pilvas išsinešė per nėštumą, aukštas toks buvo ir į priekį išlindęs, gimė berniukas
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 02 17, 11:01)
Kad mano lelius migruoja. Buvo kokia savaite desiniam sone, oi kaip desinieji sonkauliai kentejo! doh.gif O vakar pajutau, kad jau kairiajame labiau juda bigsmile.gif

O echoskopas 1 karta sake, kad berniukas ir 3 kartus, kad mergaite g.gif


Tai ko gero nesamone tos vedos kalba biggrin.gif , geriausiai gali atspeti echo ir tai ne 100 proc. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 02 16, 19:38)
Va pora man negirdetu prietaru del lyties radau.

Pirmas yra senoves maju ismintis. Reikia ziureti i nestukes amziu pastojimo metu ir i metus, kuriais pastojo. Jei abu skaiciai arba lyginiai, arba nelyginiai, bus mergaite. Jeigu vienas lyginis, kitas nelyginis, bus berniukas. Bet kaip zinia, majai kitoki kalendoriu naudojo, tai biggrin.gif


na man tinka su dukra tas variantas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwww @ 2010 12 16, 01:17)
Del talijos tai ir as galiu pritarti, pas mane buvo islikusi itin ryski talija ir pilvas mazytis buvo - gime berniukas. Kiti pozymiai - nepykino, saldumynus kaip pradejau nescia valgyt taip ir dabar valgau  lotuliukas.gif ryski juosta per pilva, grazi veido oda, gime 3 dienom anksciau. Pirmu kartu echoskopuojant mane kad mergaite, taciau veliau labai aiskiai parode savo kiausiukus  lotuliukas.gif  ir daktare garantavo, kad berniukas  biggrin.gif

kaip matau man turejo gimti berniuskas,o gime mergaite lotuliukas.gif nes cia isvardinti pozymiai atitiko mane lotuliukas.gif
Atsakyti
Trecia berniuka nesioju ax.gif visi nestumai skirtingi,pagal prietarus irgi neatitinka. Vienintelis dalykas ,kas sieja nestumus -tai velyvas pykinimas nuo 11 sav. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2011 02 18, 16:06)
Trecia berniuka nesioju ax.gif  visi nestumai skirtingi,pagal prietarus irgi neatitinka. Vienintelis dalykas ,kas sieja nestumus -tai velyvas pykinimas nuo 11 sav. 4u.gif

prietarai yra prietarai-neturi ir tikti 4u.gif
Atsakyti
As tai nelabai gilinuos i prietarus nes viskas pas mane kazkaip susipyne lotuliukas.gif pykino tik pradzioje,vemiau kelis tik kartus,bet kvapai neerzina,valgau irgi viska,bet visdelto saldumynai ir ledai pirmoj vietoj blush2.gif 4u.gif pilvukas taisosi zemai,buvo nuomone kad mergyte bus,bet pasirodo man gimda labai zemai,todel taip ir puciasi apacioje,o echo parode berniuka nestuke.gif
Atsakyti
na nuspet tikrai sunku, ir echo nevisada teisingai parodo
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 02 19, 15:14)
prietarai yra prietarai-neturi ir tikti 4u.gif

Aš taip pat nelabai duomiuos prietarais, svarbiausia sveikas, nors vyras vis itikinėja kad berniukas bus.
user posted image
Atsakyti