Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

ojj =]n niu ziuresim, maniskis pasake, jei nuo manes, tai berniuks bus ax.gif ax.gif ax.gif sakau, o jei mergaite?? sako nieko nezinau rolleyes.gif blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 22, 15:34)
taj gal pas mane bernas? =]]]]]  ax.gif  tai desros, tai mesos =]]]] kazkaip labiau  ant tokio traukia  bigsmile.gif



man taip pat drinks_cheers.gif anksciau isvis kuris laikas nevalgiau mesos ir poreikio nejauciau, o dabar tai tik tuom ir gyva galeciau buti biggrin.gif na ir dar alaus labai norisi, ko anksciau negalejau pakest biggrin.gif
lyties dar nezinom, taip kad irgi negaliu uztvirtint kad berniukas bus
Atsakyti
Tai apibendrinkime mamytes,sveikata geresne buna laukiantis mergytes ar berniuko?Ar visdelto labai individualiai? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos :4u:as kai laukiausi pirmo berniuko,tai labai gerai jauciausi,jegu pilna buvo,negalejau vietoj nusedet smile.gif neziurint i tai kad ir priaugau 32kg blink.gif is veido svytejau,jokiu spuogeliu,nagu nespejau kirpt!o va su antru nestumu man kitaip,pikino jegu nulis pastovus nuovargis mieguistumas,isbere visa kakta,nagai slyoksniuojasi,plaukai slenka,bet vat nznau ko laukiam nestuke.gif echo neparode tiksliai schmoll.gif bus siurprizas wub.gif
Atsakyti
man irgi antras nestumas skiriasi daug pozymiu smile.gif nuo pirmu savaiciu pradejo pykinti ir pykina iki siol (jau 14sav), kai su pirmu tik pirmas savaites papykino, o toliau visas nestumas buvo labai lengvas,nors ir dirbau ir bakalaurini vienu metu rasiau smile.gif ant maisto irgi traukdavo viskas kas astru ir suru. ir nuojauta nuo pat pradziu buvo,kad berniukas gims,i drabuzelius tik melynos spalvos teziuredavau. nu o dabar prie pykinimo vis dar tesiasi nuolatinis nuovargis, is darbo visai be jegu griztu-labai tikiuosi kad jau antrame trimestre bus lengviau...ir si karta ant saldumynu labai traukia smile.gif is tikro tai labai busim laimingi ar berniukas gimtu ar mergaite, man tik idomu ar gali taip skirtis nestumai jei lytis ta pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2011 01 28, 11:34)
Tai apibendrinkime mamytes,sveikata geresne buna laukiantis mergytes ar berniuko?Ar visdelto labai individualiai? 4u.gif


per pirmą nėštumą sveikata buvo kuo puikiausia. Per antrą prasta. rezultatas - du bernai biggrin.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmaji karta mergaites tai pykino,vemdavau be proto,krisdavo kg smile.gif
Valgiau beveik vien saldumynus,nes kito maisto tiesiog nepernesiau,arba eidavo lauk.
Kai laukiausi antraji karta berniuko viskas buvo daug lengviau, pacioje pradzioje is vis nesijauciau jokiu nestumo pozymiu,ipusejus antrajam trimestrui valgiau viska,vaisius,daug darzoviu ,mesos ,bulviu,ir dar ant galo daug saldumynu lotuliukas.gif vemdavau labai retkarciais tiesiog galima suskaiciuoti ant pirstu,o siaip tikrai gerai jauciausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 01 30, 13:00)
per pirmą nėštumą sveikata buvo kuo puikiausia. Per antrą prasta. rezultatas - du bernai biggrin.gif



per abu nestumus nei pykino nei ka ,savijauta buvo vienoda, pilvo forma- irgi biggrin.gif pirmas -berniukas ,antra - mergaite tongue.gif
Atsakyti
Man tiko pagal pilvo forma ir nuo mesos pykino,tai girdejau ,kad jei pykina nuo mesos tai mergaite bus ,tai taip ir buvo smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2011 01 28, 12:34)
Tai apibendrinkime mamytes,sveikata geresne buna laukiantis mergytes ar berniuko?Ar visdelto labai individualiai? 4u.gif

Per abu nėštumus savijauta buvo ideali. Pirmas vaikutis - berniukas, antras - mergaitė.
Su tais nėštumo požymiais irgi labai įdomiai. g.gif Per pirmą nėštumą norėjosi mėsos, buvo ryški juosta ant pilvo ir negalėjau pradžioje į kavą žiūrėti, pykino nuo jos. Per antrą nėštumą norėjosi saldumynų ir juostos nebuvo. Dabar - kažkoks miksas biggrin.gif Noriu saldumynų, raugintų agurkų, kavos, juostos nėra, o echo parodė berniuką( bent jau gydytoja taip matė) wub.gif Tikiuosi, kad taip ir bus ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Va pora man negirdetu prietaru del lyties radau.

Pirmas yra senoves maju ismintis. Reikia ziureti i nestukes amziu pastojimo metu ir i metus, kuriais pastojo. Jei abu skaiciai arba lyginiai, arba nelyginiai, bus mergaite. Jeigu vienas lyginis, kitas nelyginis, bus berniukas. Bet kaip zinia, majai kitoki kalendoriu naudojo, tai biggrin.gif

Dar galima pries nestuke padeti rakta ir stebeti, ar ji ta rakta paims uz auseles, ar uz siaurosios dalies. Tik va nesupratau, kaip sifruoti: "If she grabs it by the narrow part, she's in for sugar and spice and all that. If she picks it up by the round part, it's snips and snails." Nors ir kasdien angliskai bendrauju, tokiu issireiskimu neteko girdeti, tai gal kas isvers blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiarli @ 2010 03 21, 12:29)


senelės sakė kad jeigu oda švari - berniukas, jei "muša" viskuo - mergaitė,
jei platėji - mergiatė, jei pilvas į priekį išsišauna - berniukas.

nežinojom, tiksliau žadėjo mergaitę biggrin.gif )
močiutės buvo teisios smile.gif

turiu sūnų ir dukrą. Su sūnum,pilvas buvo smailas ir siauras,ir aukštai, su mergaite-platus,didelis ir apačioj. Su sūnum nepykino, su dukra baisiai bloga pradžioj buvo. Nežinau ar tai dėl to,bet nešiodama sūnų jaučiausi daug energingesnė ir žvalesnė,nei su dukra. Bet čia gal dėl to,kad tarp nėštumų tik 1m skirtumas.
Senos kaimo moterėlės,gana dažnai ir be echo žino. Mano krikštatėvio mama - visiems atspėjo kas bus!!
Atsakyti