Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

sena tema čia
Atsakyti
jokie- atseit jei švari mamos oda bus berniukas, atseit pilvo padėtis, - mano buvo švari pilvas nedidelis- labai aukštai nu visi požymiai berniuko- gimė mergytė tongue.gif

Atsakyti
o man sie pozymiai tikrai pasiteisino smile.gif
nestumo pradzioje pilvas buvo zemai ir apvalus,o kuo tolyn tuo labiau isaukstejo ir pasidare pailgas.be to nepykina,nei vemiu,ir oda grazi,be to ne saldumynu norisi,o rugsciu obuoliu smile.gif jau suzinojau,kad turesim berniuka 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Mane ir pykino, ir vemiau, ir saldumynu norejau, veido oda labai issausejo - turiu du berniukus mirksiukas.gif
Atsakyti
mane pykino pacioj pradzio kokias nepilnas 3sav, oda grazi, kokia ir buvo iki neshtumo, saldumynu porekis neisaugo, pilvukas kolkas taip zemokai - gydytojas duoda beveik 100 proc kad turesim dukryte wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Sutinku, kad vien is pozymiu spresti nera labai patikima, bet vistiek nori nenori lygini nestumus. Laukiuosi trecio vaikucio. Pirmi du berniukai, o dabar gydytoja mate mergyte. Per pirmus nestumus nevemiau, nors pykino, oda buvo svari, grazi, visi sake, kad spinduliuoju. Dabar veido oda beria, vemiau iki ketvirto menesio ir naktim, ir dienom, miego norisi istisai, valgau ir saldaus, ir suraus maisto. Kol kas niekas dar nepasake, kad isgrazejau smile.gif svorio dabar priaugau ir ant slaunu, ir ant klubu, zodziu storeju visa. Per anuos tik pilvukas isaugo, svorio nepriaugau daug. Ir leliuku pirmi judesiai skirtingai - berniuku pirmus spyrius pajutau desiniam sone, o dabar pirmas buvo i kairiji. Ir dar vienas dalykas, nors tai ne mano fiziologijos pokyciu pozymis - tevelis per pirmus nestumus priaugo daug svorio, o dabar sukudo thumbup.gif ir beja, dabar abu berniukai labai meilus, glaustosi, glaudziasi prie pilvo. Kai laukiausi antro, pirmasis nerode jokiu svelnumo zenklu pilvukui schmoll.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmojo mažiuko, nei pykino, nei spuogais bėrė. Tik labai norėjosi mėsos. Nors hemoglobinas buvo aukštas - 136, mėsą kiekvieną dieną valgydavau, nes nepavalgius net silpna būdavo. O pieno produktų visiškai nenorėjau. Kad turėsiu berniuką spėjau iš to, kad nėštumo viduryje, ant pilvuko, žemiau bambos intensyviai pradėjo augti juodi plaukeliai. Dar pasiskaičiau internete apie tai - tai ten buvo aiškinama, kad į motinos organizmą šiek tiek patenka vaisiaus gaminamų lytinių hormonų. Jei laukiesi berniuko - nuo jo išskiriamo testoterono(nors ir labai mažyčiais kiekiais) padidėja plaukuotumas žemiau bambos ,ant pilvo, esančioje juostos. Šis mano spėjimas pasitvirtino - turim sūnelį.
Dabar laukiuosi antrojo, todėl galėjau palyginti nėštumo požymius. Ir šį kartą nepykino, tik būdavo toks lengvas silpnumas po pietų. Skirtingai nei per pirmą nėštumą, mėsos norisi normaliai, užtenka 2-3 k per savaitę. Labiau norisi fermentinių ar lydytų sūrių, nei mėsos. Nors nei apie pieną, nei apie jogurtus ar varškę net nesinori pagalvoti - iškart negerumas apima.
Kadangi dabar jau nėštumo vidurys, pažiūrėjau, ar žemiau bambos atsirado tamsių plaukelių. JŲ NEBUVO. Todėl spėjau, kad laukiuosi dukrytės - vakar gydytoja tai ir patvirtino. Turėsim dukrytę. wub.gif
Atsakyti
oj oj, o kaip man suzinot ka as nesioju savo pilvelyje? g.gif nestuke.gif doh.gif
vieni pozymiai sako, kad mergaite, kiti kad berniukas verysad.gif ox, kaip sunku laukt doh.gif
gal kuriai buvo panasiai kaip man? g.gif
per visa nestuma manes nekart nepykino ir nevemiau... veiduka ir krutine beria, bet berdavo taip pat kaip ir pries nestuma doh.gif pilvelis apvalus, zemai smile.gif saldumynu gali ir nebut del manes, mesa ir valgau jei pagaminu biggrin.gif tetukas svorio visai nepriaugo g.gif
Atsakyti
Ir dar. Kai laukiausi sūnaus, negalėjau į kavą net pažiūrėti, net pykindavo nuo jos kvapo. Dabar laukiuosi mergaitės, o kavą geriu kas dieną.
Atsakyti
Man požymiu jokiu nera kažkaip, valgau tik aštru ir suru maista, ant saldumo netraukia mirksiukas.gif O del nuojautos tai irgi net nežinau, svarbiausia kad butu sveikas bigsmile.gif
Atsakyti
manau, kad iš čia visų aprašytų požymių negalima spręsti apie vaikučio lytį visiškai. Mane pykino ir per pirmąjį nėštumą( gimė mergytė) ir per antrąjį pykino ( dabar gydytoja sako, kad bus berniukas), ir per pirmąjį nėštumą ir dabar lygiai taip pat noriu saldumynų, veido oda buvo graži, kai nešiojau dukrytę ir dabar graži, gal dabar šiek tiek daugiau beria krūtinę. Svorio priaugu labai panašiai kaip ir su dukryte, pilvelis tokios pačios formos, žodžiu nerandu daug skirtumų.


Atsakyti
Sveikos 4u.gif per pirmąjį nėštumą tai vėmiau atsakančiai 4mėnesius ir kaip velnias kryžiaus bijojau net į mėsą pažvelgti. Pilvas buvo aukštai ir platus.Gimė berniukas wub.gif Antras nėštumas buvo visiškai skirtingas - o irgi gimė berniukas, tik Angelėlis...Na, ir šis, trečias nėštumas vėl skirtingas doh.gif Pykino nerealiai pirmus tris mėnesius, tik nei karto nevėmiau... Noriu lygiai ir saldaus ir sūraus maisto.Užvakar darė echoskopiją - tai tiksliai dar nematė, sako puslyčių ten daug, tad galima sumaišyti, kas yra kas rolleyes.gif Oi tas smalsumas ax.gif Pjauna mane... blush2.gif ax.gif
Atsakyti