Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(mammka @ 2009 09 10, 11:05)
Na gal... bet pvz visa destopa per img cia ikele . O kaip tai padaryt?
Papildyta:

Dekui labai  4u.gif .Bandysiu ..pavyko  thumbup.gif  .Dekui dar karteli  4u.gif

prašom mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandau prisijaukinti Photoshopą ir toks neaiškumas iškilo. Jei tik ką nors padarau nuotraukai, leidžia atlikti vieną veiksmą, o po to rašo, kad nepakanka erdvės ką nor keisti. Kame čia bėda, kur man tos erdvės ieškoti?
Atsakyti
QUOTE(baltai balta @ 2009 09 11, 12:17)
Bandau prisijaukinti Photoshopą ir toks neaiškumas iškilo. Jei tik ką nors padarau nuotraukai, leidžia atlikti vieną veiksmą, o po to rašo, kad nepakanka erdvės ką nor keisti. Kame čia bėda, kur man tos erdvės ieškoti?

C diske ieskok vietos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 11, 12:56)
C diske ieskok vietos  mirksiukas.gif


4u.gif
Čia ta prasme - ištrinti, ką nors iš ten, taip?
Atsakyti
QUOTE(baltai balta @ 2009 09 11, 13:19)
4u.gif
Čia ta prasme - ištrinti, ką nors iš ten, taip?

kai dirbama PS , jis naudoja daug resursu. Todel kur jis yra zuinstaliuotas jam nuolat reikia pakankamai vietos. Man kai taip mesdavo lentele - as pratryniau C diska. dar jis gali buti vadinamas desctop wink.gif
kazi ar cia "protingai" susakiau hihihi.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 11, 17:34)
kai dirbama PS , jis naudoja daug resursu. Todel kur jis yra zuinstaliuotas jam nuolat reikia pakankamai vietos. Man kai taip mesdavo lentele - as pratryniau C diska. dar jis gali buti vadinamas desctop wink.gif
kazi ar cia "protingai" susakiau  hihihi.gif  g.gif


labai protingai ir aiskiai. dabar zinosiu
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 11, 17:34)
kai dirbama PS , jis naudoja daug resursu. Todel kur jis yra zuinstaliuotas jam nuolat reikia pakankamai vietos. Man kai taip mesdavo lentele - as pratryniau C diska. dar jis gali buti vadinamas desctop wink.gif
kazi ar cia "protingai" susakiau  hihihi.gif  g.gif

Labai labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, Airiduko mamyte atsiunte man PS,aciu jai 4u.gif bet neduoda net pabandyt 30 dienu, gal kada buvau atsisiuntus, bet taip ir nepabandziau juo pasinaudoti, nepamenu blush2.gif Ar imanoma gauti kazkokius kodukus kur praso g.gif 4u.gif Raso taip:
please enter your serial number (cia kazkokio serijos koduko praso)
enter your Activation code below and choose continue to proceed (ir cia kazka nori kad ivesciau blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2009 09 14, 15:49)
Sveikos, Airiduko mamyte atsiunte man PS,aciu jai  4u.gif  bet neduoda net pabandyt 30 dienu, gal kada buvau atsisiuntus, bet taip ir nepabandziau juo pasinaudoti, nepamenu  blush2.gif Ar imanoma gauti kazkokius kodukus kur praso  g.gif  4u.gif Raso taip:
please enter your serial number  (cia kazkokio serijos koduko praso)
enter your Activation code below and choose continue to proceed (ir cia kazka nori kad ivesciau  blush2.gif )

parašiau až biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, radau nuostabią temelę, tik gaila, kad paskutinę akimirką. Nors... Juk čia renkasi SUPERMAMOS.
Ryt mano dukrytės jubiliejus, norėčiau padaryti jubiliejinio šampano etiketę, tik bėda, kad dar nesu tiek įgudusi ir laiko nėra kada mokytis. Tai gal kas pagelbėtų ir mesteltų man kokį šabloniuką? Būčiau laaabai dėkinga
Atsakyti
kad tų šabloniukų ne vienas buvo visai neseniai įkeltas smile.gif gal tik keliais psl reiktų pagrįšti atgal. paskutinėj temelėj tai tikrai buvo. o visų pvz reiktų ieškoti temutėj "viskas PS", nes čia tik plepaliukai 4u.gif
Atsakyti
Įsigijau Photoshopa CS4. Gal žinote kur būtų galima gauti kokį nors pradžiamokslį "žaliems" ?
Bučiau labai dėkinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti