Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

user posted image

NEžinau,gal ne čia ieškau,bet nėra schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 09 07, 18:29)
Gla kuri turit tokį šriftą?


pasiziurek ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 07 rugsėjo 2009 - 18:36
ne čia pataikiau, atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbarux: 07 rugsėjo 2009 - 19:02
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 09 07, 19:31)
NEžinau,gal ne čia ieškau,bet nėra schmoll.gif  doh.gif

user posted image

tikriausiai, paskutinį kartą naudojai gradient, todėl tavo kibirėlis liko pasislėpęs, va taip kaip mano paveikslėlyje smile.gif tad savo kibirėlį gali rasti atsistojus ant gradient, kad išsiskleistų jo meniu (kaip kad esi padarius su kvadratu). pas tave gradient matau šalia trintuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestta @ 2009 09 07, 20:12)
user posted image

tikriausiai, paskutinį kartą naudojai gradient, todėl tavo kibirėlis liko pasislėpęs, va taip kaip mano paveikslėlyje smile.gif tad savo kibirėlį gali rasti atsistojus ant gradient, kad išsiskleistų jo meniu (kaip kad esi padarius su kvadratu). pas tave gradient matau šalia trintuko smile.gif

doh.gif atradau,be galo tau dėkingauser posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 06, 22:28)
mazinti / didinti gali su "scale"... tik tempdama paveiksliuka laikyk "shift" klavisa. Didinsi/mazinsis proporcingai wink.gif

p.s. sujungti sluoksnius gali paspaudziant ctrl+E

Na va paprastai man paaiškint dar negana blush2.gif nežynau kas ta ''scale''kur jos ieškot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 09 07, 20:48)
doh.gif atradau,be galo tau dėkinga

smagu, kad galėsi dbr darbuotis toliau, kai prireiks kibirėlio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2009 09 07, 20:49)
Na va paprastai man paaiškint dar negana blush2.gif nežynau kas ta ''scale''kur jos ieškot doh.gif

eini i EDIT - TRANSFORM - SCALE wink.gif tada paveiksliukas tokiu kvardratuku apsibrezia. Ir tempiant su pele uz kurio tai kampo laikyti "shift" klavisa
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 07, 19:33)


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 07, 20:59)
eini i EDIT - TRANSFORM - SCALE wink.gif tada paveiksliukas tokiu kvardratuku apsibrezia. Ir tempiant su pele uz kurio tai  kampo laikyti "shift" klavisa

Didžiulis dėkui 4u.gif

Atsakyti
Pasirodo čia taikiau biggrin.gif
Merginos, gal darote ką gražaus darželiui? Dienotvarkės, darbo laiko skelbimas, gal sveikinimą kokį su rugsėjo pirmąja? Artėja ir mokytojo tai kartu ir darželio auklėtojų diena ir pan. Išsisėmiau, kiek paieškojau, nieko nerandu, taip norisi ką gražaus pamatyt, gal fantazija atsigautų rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarux @ 2009 09 08, 15:22)
Pasirodo čia taikiau biggrin.gif
Merginos, gal darote ką gražaus darželiui? Dienotvarkės, darbo laiko skelbimas, gal sveikinimą kokį su rugsėjo pirmąja? Artėja ir mokytojo tai kartu ir darželio auklėtojų diena ir pan. Išsisėmiau, kiek paieškojau, nieko nerandu, taip norisi ką gražaus pamatyt, gal fantazija atsigautų rolleyes.gif 4u.gif

kas cia per v.... toks? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 08 rugsėjo 2009 - 14:52