Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

o gal merginos turit pamokėlę kaip daryti tuos sluoksnius ant to kalendoriaus kad tie skaičiai būtų ant permatomo sluoksnio? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sanli @ 2010 01 03, 11:56)
o gal merginos turit pamokėlę kaip daryti tuos sluoksnius ant to kalendoriaus kad tie skaičiai būtų ant permatomo sluoksnio? g.gif  smile.gif

čia net nereikia pamokos smile.gif pasidarote norimo dydžio ir formos foną, tada pažymėjusi būtent to fono sluoksnį, toje pačioje pusėje kur yra visi sluoksniai, viršuje sumažinate Opacity procentus. kituose sluoksniuose susidedate mėnesius arba, jei jau turite gatavus, įsikeliate juos į PS. skaičių sluoksnis turi būti aukščiau fono sluoksnio. ir viskas. visa pamoka smile.gif

Chera, anoj PS temoj vyko kalba, kodėl atspausdinti darbai atrodo tamsesni nei PC ekrane. kadangi spausdinama skaitmenine spauda, todėl ir gaunasi taip. be to, maketuojant labai svarbu apšvietimas ir monitoriaus ekrano kalibravimas ir panašūs nustatymų dalykai. todėl maketuojant visada pravartu atsispausdinti namie savo darbus ir pasižiūrėti spalvas. ekrane spalvos visada atrodys šviesesnės nei atspausdinus smile.gif
Atsakyti
dabar tai paklausiu doh.gif blush2.gif : gerai, jei rėmeliuose skylė yra lygi, su nedideliais išsikišimais. O jei norisi foto tokios pereinančios? nelygiai nukirptos, o su persiliejančiais kraštais tame rėme? ką daryt? gal turit pamokėlę kur? blush2.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2010 01 03, 21:10)
Chera, anoj PS temoj vyko kalba, kodėl atspausdinti darbai atrodo tamsesni nei PC ekrane. kadangi spausdinama skaitmenine spauda, todėl ir gaunasi taip. be to, maketuojant labai svarbu apšvietimas ir monitoriaus ekrano kalibravimas ir panašūs nustatymų dalykai. todėl maketuojant visada pravartu atsispausdinti namie savo darbus ir pasižiūrėti spalvas. ekrane spalvos visada atrodys šviesesnės nei atspausdinus smile.gif

bigsmile.gif oho, kiek reikia zinoti smile.gif p.s. o jei namie neturi su kuo atsispauzdinti pasitikrinimui g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laume* @ 2010 01 03, 20:55)
dabar tai paklausiu  doh.gif  blush2.gif : gerai, jei rėmeliuose skylė yra lygi, su nedideliais išsikišimais. O jei norisi foto tokios pereinančios? nelygiai nukirptos, o su persiliejančiais kraštais tame rėme? ką daryt? gal turit pamokėlę kur? blush2.gif  ačiū 4u.gif

as svelniai aptrinu
Atsakyti
Ar negaletumet paaiskint, kodel man nei vienas tools nebeveikia? Paspaudziu, bet kuri, o jis neatsiranda, tik tas baltas delniukas? Jeigu kokia varnele sujudinu, tai tada lyg ir atsiranda irankio simbolis, bet tik paspaudi ir vel baltas delniukas... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tvigra: 04 sausio 2010 - 23:56
aš vėl su savo klausimais blush2.gif 4u.gif sugalvojau kalendorių pasidaryt,noriu,kad visi mėnesiai ant skirtingų lapų būtų,radau kitam forume paruoštus jau iš čia dabar noriu paklaust,nuo ko man čia pradėt blush2.gif sukeliu fotkes į tuos rėmelius ir kas td. g.gif paprastai imti taip ir atsispausdinti,ar reikia dar padidinti pamažinti ką nors g.gif blush2.gif
ačiū už atsakymą,nepykit jei durnus klausimus uždavinėju blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*sony* @ 2010 01 05, 11:00)
aš vėl su savo klausimais blush2.gif  4u.gif sugalvojau kalendorių pasidaryt,noriu,kad visi mėnesiai ant skirtingų lapų būtų,radau kitam forume paruoštus jau iš čia dabar noriu paklaust,nuo ko man čia pradėt blush2.gif sukeliu fotkes į tuos rėmelius ir kas td. g.gif paprastai imti taip ir atsispausdinti,ar reikia dar padidinti pamažinti ką nors g.gif  blush2.gif
ačiū už atsakymą,nepykit jei durnus klausimus uždavinėju blush2.gif  biggrin.gif

i si foruma jau jie sukelti A4 dydzio (taip manau) wink.gif ikelk norimas foto ir spauzdink arba nesk kur kalendorius spauzdina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 01 05, 10:19)
i si foruma jau jie sukelti A4 dydzio (taip manau) wink.gif ikelk norimas foto ir spauzdink arba nesk kur kalendorius spauzdina  rolleyes.gif

tai turbūt į diską susikelt viską ir nešt spaustuvėn g.gif ar kitaip darot jūs,pirmą kart eisiu spaustuvėn,tai nieko nžn blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*sony* @ 2010 01 05, 13:02)
tai turbūt į diską susikelt viską ir nešt spaustuvėn g.gif ar kitaip darot jūs,pirmą kart eisiu spaustuvėn,tai nieko nžn blush2.gif  biggrin.gif

viena karta siunciau el.pastu, o kita karta esu nesusi USB rakte ... Tik nepamirskit pasakyti kokio dydzio daryti kalendoriu smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti