Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(Chera @ 2009 09 05, 20:57)
kokias ribas?  g.gif

ta tarpa kuri reikia iskirpti ir i kuri desiu nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 05, 19:57)
kokias ribas?  g.gif

suprantu apvedžioti su Pen Tool ir tada pašalinti nereikalingą plotą
Atsakyti
Gal kas man galit padėt ? dariau saldainių popierėlius su nuotraukytėmis ,kai atspauzdinau pamačiau tai kas man labai nepatiko ogi neproporcingai išsikraipė nuotraukytė ,taigi gal yra koks būdas sumažint nuotrauką na nebūtinai nuotrauką kad ir iškirpta objėktą tolygiai ,proporcingai ir dar kaip sujungiami sluoksniai?
Ačiū išanksto
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2009 09 06, 22:19)
Gal kas man galit padėt ? dariau saldainių popierėlius  su nuotraukytėmis ,kai atspauzdinau pamačiau tai kas man labai nepatiko ogi neproporcingai išsikraipė nuotraukytė ,taigi gal yra koks būdas sumažint nuotrauką na nebūtinai nuotrauką kad ir iškirpta objėktą tolygiai ,proporcingai ir dar kaip sujungiami sluoksniai?
Ačiū išanksto

mazinti / didinti gali su "scale"... tik tempdama paveiksliuka laikyk "shift" klavisa. Didinsi/mazinsis proporcingai wink.gif

p.s. sujungti sluoksnius gali paspaudziant ctrl+E
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 06 rugsėjo 2009 - 21:29
sveikos mamytes, specialiai instaliavausi sp kad galeciau vaikui padryt saldainiu popierelius gimtadieniui, bet ziuriu kad gimtadienis arteja o as tik skaitau skaitau ir skaitau jusu patarimus. nesuprantu doh.gif as kaip pasidaryt ta sablona su linijomis, kad popierelis gautusi atspausdinus tinkamas ir kad nuotrauka vietoje iklijuot. nu zodiu jei galit patarkit nes gimtadienis labai greit, o vaikas taip laukia. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(akiiinukai @ 2009 09 07, 00:19)
sveikos mamytes, specialiai instaliavausi sp kad galeciau vaikui padryt saldainiu popierelius gimtadieniui, bet ziuriu kad gimtadienis arteja o as tik skaitau skaitau ir skaitau jusu patarimus. nesuprantu  doh.gif as kaip pasidaryt ta sablona su linijomis, kad popierelis gautusi atspausdinus tinkamas ir kad nuotrauka vietoje iklijuot. nu zodiu jei galit patarkit nes gimtadienis labai greit, o vaikas taip laukia.  verysad.gif

jei niekas iki vakaro neikels saldainio popierelio sablono su linijomis. Tai po darbo grizusi - ikelsiu wink.gif
Nors praeitoje temoje berods buvo ne vienas pavyzdys g.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif ,pas mane cs4 versija ir nėra kibirėlio gal žinot iš kur parsisiųsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 09 07, 11:06)
sveikutės 4u.gif ,pas mane cs4 versija ir nėra kibirėlio gal žinot iš kur parsisiųsti ax.gif

negali būti kad visai nėra ant ten kur jis turi būti paspausk dešinį pelės klavišą ir turi išmesti tau visus kas tik yra smile.gif
Atsakyti
Gla kuri turit tokį šriftą?
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 09 04, 18:20)
sweikutes kas zino sampano etikeciu ismatawimus

standartinio 0,75 l. etiketes sampanui butelio
Etikete 120 mm. x 80 mm.
Galas 70 mm. x 80 mm.
Virsaus apvali detale 55 mm. x 40 mm.
Virsus 150 iki 160 mm.

Papildyta:
Daniele22 išskleidus Gradient tool nėra? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 07, 10:02)
jei niekas iki vakaro neikels saldainio popierelio sablono su linijomis. Tai po darbo grizusi - ikelsiu wink.gif
Nors praeitoje temoje berods buvo ne vienas pavyzdys  g.gif

cia ant A4 lapo wink.gif
user posted image
Atsakyti