Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(sanli @ 2009 12 31, 11:44)
norėjau jūsų paklausti kaip padaryti kalendoriuje permatomą sluoksnį? tokį ant kurio yra uždėti skaičiai kaip šiame kalendoiuje.

reikia užeiti ant to fono sluoksnio ir mažinti opacity procentus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2010 01 01, 21:21)
reikia užeiti ant to fono sluoksnio ir mažinti opacity procentus smile.gif

Bet ar tada skaiciai nepasidarys blankesni? g.gif gal reiktu daryti 2 sluoksnius: viena - kai skaiciai ir nera fono ir kitas - tas toks permatomas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 01 01, 21:12)
Bet ar tada skaiciai nepasidarys blankesni?  g.gif  gal reiktu daryti 2 sluoksnius: viena - kai skaiciai ir nera fono ir kitas - tas toks permatomas... g.gif

reikia daryti foną ir skaičius ant atskirų sluoksnių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2010 01 01, 22:27)
reikia daryti foną ir skaičius ant atskirų sluoksnių  mirksiukas.gif

Taip,reikia ant naujo sluoksnio su MARQUE TOOL pasidaryti reikiamą stačiakampį,užpilti balta spalva,pamažinti to sluoksnio OPACITY ir paskui ant jo užtempti kalendoriaus tinklelį,kad LAYER-iuose jis būtų virš visų kitų sl. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2010 01 01, 23:27)
reikia daryti foną ir skaičius ant atskirų sluoksnių  mirksiukas.gif

QUOTE(Irce6 @ 2010 01 01, 23:31)
Taip,reikia ant naujo sluoksnio su MARQUE TOOL pasidaryti reikiamą stačiakampį,užpilti balta spalva,pamažinti to sluoksnio OPACITY ir paskui ant jo užtempti kalendoriaus tinklelį,kad LAYER-iuose jis būtų virš visų kitų sl.  smile.gif

aha thumbup.gif visos apie ta pati - tik kitaip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 01 01, 22:49)
aha  thumbup.gif  visos apie ta pati - tik kitaip  bigsmile.gif

Ir aš taip pamaniau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 01 01, 22:49)
aha  thumbup.gif  visos apie ta pati - tik kitaip  bigsmile.gif

QUOTE(Irce6 @ 2010 01 01, 22:51)
Ir aš taip pamaniau  drinks_cheers.gif

biggrin.gif agam, galvoju kodėl Irce6 po mano post'o dar kartą parašė tokį pat atsakymą, bet ai galvoju.. o Chera užciokino smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
baigiu jau visai savo smegenis ir akis išvarvint, bet negaunasi, nors tu ką doh.gif doh.gif Padėkit: įkeliu fotkę į rėmelį, viskas lyg gerai, bet kai prieina reikalas prie jos sumažinimo, kad tiktų tai skylei rėmelyje, niekaip man neatsiranda foto kampuose tie mažinimo/didinimo kvadračiukai verysad.gif Bet svarbiausia, kad 2 kartus man pavyko tą fotkę susimažint, bet likusius milijoną kartų - niekaip doh.gif doh.gif doh.gif gal ką pamirštu? bet gi jau ant lapelio susiršiau, kas po ko blush2.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laume* @ 2010 01 02, 20:44)
niekaip man neatsiranda foto kampuose tie mažinimo/didinimo kvadračiukai verysad.gif

užeikite ant nuotraukos sluoksnio ir programos viršuje ties Show Transform Controls uždėkite varnelę. tada atsiranda kvadratėliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laume* @ 2010 01 02, 20:44)
Laba 4u.gif
baigiu jau visai savo smegenis ir akis išvarvint, bet negaunasi, nors tu ką doh.gif  doh.gif  Padėkit: įkeliu fotkę į rėmelį, viskas lyg gerai, bet kai prieina reikalas prie jos sumažinimo, kad tiktų tai skylei rėmelyje, niekaip man neatsiranda foto kampuose tie mažinimo/didinimo kvadračiukai verysad.gif  Bet svarbiausia, kad 2 kartus man pavyko tą fotkę susimažint, bet likusius milijoną kartų - niekaip doh.gif  doh.gif  doh.gif  gal ką pamirštu? bet gi jau ant lapelio susiršiau, kas po ko blush2.gif
ačiū 4u.gif

pasizymek ikeltos foto layeri ir pasinaudok komanda Edit / Free Transform arba klavisu kombinacija Ctrl + T 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2010 01 02, 21:05)
pasizymek ikeltos foto layeri ir pasinaudok komanda Edit / Free Transform arba klavisu kombinacija Ctrl + T  4u.gif

nepatikėsit - aš jau tuos klavišus iš klaviatūros tuoj išlaušiu - nesigauna doh.gif apsiveda kvadratikai toj skylėj rėmelio, o ne aplink mano fotkę gun_bandana.gif http://img85.imageshack.us/i/77443150.png/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Laume*: 02 sausio 2010 - 21:51
QUOTE(*Laume* @ 2010 01 02, 22:43)
nepatikėsit - aš jau tuos klavišus iš klaviatūros tuoj išlaušiu - nesigauna doh.gif  apsiveda kvadratikai toj skylėj rėmelio, o ne aplink mano fotkę gun_bandana.gif  http://img85.imageshack.us/i/77443150.png/

gal pradzioje kazka pasizymi ant nuotraukos g.gif atrodo neimanoma jog nesigautu isdidinti nuotraukos unsure.gif visus zymejimus nuimk nuo nuotraukos ir tada daryk edit-->transform--> scale rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 02 sausio 2010 - 22:16