Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(Irce6 @ 2009 12 10, 19:09)
Na jei turi kalendoriaus tinklelį JPG formatu,tada ir nepersimato,reikia PNG kad būtų,yra įdėta temoj,kur viskas photoshopui,įkelsiu dar vieną  mirksiukas.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 12 10, 19:37)
Kokybė gera, net labai gera. Vaizdas toks pats, kaip ir per monitorių matai, net aiktelėjau, kai pamačiau biggrin.gif
Šią savaitę dar du pasiųsiu, kad tokiu formatu (30x42) padarytų.

Nu tavim aš tikiu,super tada thumbup.gif reiks ir man išbandyt,o kur tu važiuoji atsiimt,kur patogiau būtų g.gif ar į namus atveža tau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 12 10, 21:23)
Nu tavim aš tikiu,super tada  thumbup.gif  reiks ir man išbandyt,o kur tu važiuoji atsiimt,kur patogiau būtų  g.gif ar į namus atveža tau  g.gif

Į namus neverta. Papildomai reikia mokėti. Atsiimam Mole.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 12 10, 22:46)
Į namus neverta. Papildomai reikia mokėti. Atsiimam Mole.

Tai aš ir pamaniau,kad brangu į namus.Aišku dabar,dėkui tau už info mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Gal "Nomedos" saldainio išmatavimus žinot? Pasitikslinimui mirksiukas.gif
Atsakyti
Gitatuka jei neklystu 12,5x13cm g.gif užsirašius turiu,bet ne pati matavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 12 11, 13:49)
Gitatuka jei neklystu 12,5x13cm  g.gif  užsirašius turiu,bet ne pati matavau  ax.gif

Ačiū, pabandysiu ar tiks.
Atsakyti
Kai sudedu kelis layrius, kaip reik ju dydzius pakeisti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos,susidomejau photoshopu,bandau koeguoti nuotraukas,bet nelabai kas gaunasi,ypac kai noriu istrinti nereikalinga objekta ar detale,prisiziurejus ivairiu pamoku ir prisiskaicius nemazai info naudoju Stamp tool ir Healing Brush bet vaizdas po to vistiek mane netenkina,nes matosi kad istrintas objektas,vietom kaip paplaukes vaizdas......... norejau paklausti,gal kuri zino kokiu kitu budu tai padaryti? noreciau suzinoti dar kaip naudotis teptukais Brush,turiu nemazai,ivairiu drugeliu,sirduciu,snaigiu ir t.t. bet kaip naudotis nezinau doh.gif g.gif jie nespalvoti,juodi,tai kaip toj pacioj nuotraukoj jas panaudojus jie atrodytu naturaliai,spalvoti. Ir dar merginos,norejau suzinoti,is kur galima parsisiusti Photo-Mask ir kaip jas naudoti? Aciu
Atsakyti
sveikos.. man iskilo cia tok klauimas.. pavyzdziui kai turi nuotrauka su isplaukusiu vaizdu, nelabai stipriai bet truputuka toks neryskus, ar imanoma su fotosopu ja paryskint ir kaip?
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif, įdedu nuorodėlę, kurioje yra ne tik nuotraukytės bet ir pamokos photoshopui blush2.gif , gal kam pravers 4u.gif (pamokėles pamatysit puslapio apačioje) http://www.photorada...tlist-announced
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktorija09: 12 gruodžio 2009 - 16:55
Sveiki, nezinau ar pataikiau i tema su savo klausimu, bet gal galetumet man padeti ax.gif
Suinstaliavau Scrapbook Flair programa, bandau atidaryti ir man meta stai tokia lentele
http://keep4u.ru/ful...0faee5af436/jpg
Kas negerai?
help.gif
Atsakyti