Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(asaraa @ 2009 12 03, 22:57)
tai kad ir uzdejus akute, neleidzia  verysad.gif

Stok ant teksto sl.,kurio neleidžia sujungti,spausk ant jo dešinį pelės klav. ir pasirink RASTERIZE TYPE,tada tas tekstas rasterizuosis ir galėsi sujungti su kitais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 12 04, 21:45)
Stok ant teksto sl.,kurio neleidžia sujungti,spausk ant jo dešinį pelės klav. ir pasirink RASTERIZE TYPE,tada tas tekstas rasterizuosis ir galėsi sujungti su kitais  mirksiukas.gif

aciu aciu aciu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos, kažką brolis yra nureguliavęs photoshope. Pvz noriu pakeisti akiu spalva, renkiesi Lasso Toll (L) ir tada vedzioj kur tau reikia, ir man dabar ismeta tokia lentele Warning:No pixels are more than 50% selected. The selection edges will not be visible.
Ir vrsuj kur reikia pasirinkti tuos pixelius, pakeiciu i didesni skaiciu vis tiek tapati raso. Kas galetu buti? Buvau jau ir isinstalinus lauk, bet nepadeda doh.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2009 12 06, 18:48)
Reikia pagalbos, kažką brolis yra nureguliavęs photoshope. Pvz noriu pakeisti akiu spalva, renkiesi Lasso Toll (L) ir tada vedzioj kur tau reikia, ir man dabar ismeta tokia lentele Warning:No pixels are more than 50% selected. The selection edges will not be visible.
Ir vrsuj kur reikia pasirinkti tuos pixelius, pakeiciu i didesni skaiciu vis tiek tapati raso. Kas galetu buti? Buvau jau ir isinstalinus lauk, bet nepadeda doh.gif Aciu

padaryk 0 pixel mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 12 06, 19:18)
padaryk 0 pixel  mirksiukas.gif



AČIŪŪŪŪŪŪ 4u.gif
Atsakyti
Merginos, aš su tokiu kvailu klausimu: kaip spausdinate etiketes buteliams?
Padariau vyrui gimtadienio šventei etikečių - atspausdinau - na ne tokios gražios kaip man matosi kompe. Kažkodėl "prigęsusios"spalvos. Kokia spausdinimo programą naudojate?
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 12 07, 16:36)
Merginos, aš su tokiu  kvailu klausimu: kaip spausdinate etiketes buteliams?
Padariau vyrui gimtadienio šventei etikečių - atspausdinau - na ne tokios gražios kaip man matosi kompe. Kažkodėl "prigęsusios"spalvos.  Kokia spausdinimo programą naudojate?

cia jau nuo printerio ir popieriaus priklauso, o ne nuo programos wink.gif
Atsakyti
Vakar spausdinau nuotraukas (lankstinukus) - viskas ok. Popierių pirkau spec (lipdukams) - gal jo būna kelių rūšių, kaip ir spausdinimo ar foto popieriaus. rolleyes.gif g.gif Pas mus buvo tik vienos rūšies.
Beja, klausimas išlieka aktualus (man) - jei naudoju standartines spausdinimo programas JPEG failus pasiūlo spausdinti kaip nuotraukas, pasirenkant išdėstymą lape. Kad pakeisti formą ir dydį kėliau į kt programą.
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turit kokį gražų pieštinį viščiuką blush2.gif reikia kaukę karnavalui padaryti, bet nieko nerandu gražaus
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 12 07, 15:36)
Merginos, aš su tokiu  kvailu klausimu: kaip spausdinate etiketes buteliams?
Padariau vyrui gimtadienio šventei etikečių - atspausdinau - na ne tokios gražios kaip man matosi kompe. Kažkodėl "prigęsusios"spalvos.  Kokia spausdinimo programą naudojate?

Spausdinu per PhotoScape programą. Ten patogu su pasirinkimais. Bet spausdinu, tik ant foto popieriaus. O jei spalvos prigesią, tai gal jau rašaliuko, kokios spalvos trūkumas.
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 12 07, 16:45)
Sveikos, gal kuri turit kokį gražų pieštinį viščiuką  blush2.gif  reikia kaukę karnavalui padaryti, bet nieko nerandu gražaus

1, 2, 3,
Gal tiks kas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 07 gruodžio 2009 - 17:15
Labas vakaras smile.gif Norėjau paklaust , kokį geriausia nustatyti naujo lapo formatą, kuriant koliažą ,kad jį po to būtų galima gražiai atspausdinti kaip nuotrauką ?
Atsakyti