Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(Inga26K @ 2009 12 02, 13:25)
Man reikia pakoreguoti nuotraukas,t.y. reikia pasalinti dali nereikalingo fono,naudoju Stamp Tool,bet man neviska istryna,dali pradeda klonuoti.

jūs naudojate clone stamp tool, kuris ne trina, o klonuoja vaizdą. todėl jums vedžiojant pele po foto, vaizdas ir yra klonuojamas nuo tos vietos, ant kurios vaikščioja kryžiukas.
Atsakyti
4u.gif Pvz, norint pašalinti kokį objektą, tenka padirbėti. Bet čia jau kaip fantazija leidžia.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 12 02, 15:10)
4u.gif Pvz, norint pašalinti kokį objektą, tenka padirbėti. Bet čia jau kaip fantazija leidžia.

sitokiam reikalui nezuteks mokytis tik menesio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 12 01, 22:44)
Pažiūrėk ČIA keli būdai yra  4u.gif



Labai aciu uz pagalba. Bet sitas pamokas as turiu atsispausdinus, tik va beda ta kad nera to migtuka pas mane EXTRACT, taip ten yra nuoroda kaip ji atsisiusti. doh.gif As ja atsisiunciau bet vistiek nera to migtuko. Kazka netaip darau.
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2009 12 02, 19:32)
Labai aciu uz pagalba. Bet sitas pamokas as turiu atsispausdinus, tik va beda ta kad nera to migtuka pas mane EXTRACT, taip ten yra nuoroda kaip ji atsisiusti. doh.gif As ja atsisiunciau bet vistiek nera to migtuko. Kazka netaip darau.

Su tuo EXTRACT aš nekerpu...yra nemažai būdų iškirpti objektą,man labiausiai patinka su PEN TOOL,ten pat yra ir pamoka kaip su juo kirpti.Taip pat galima ir su POLYGONAL TOOL kirpti,su trintuku aptrinti ir pan.Tereikia atrasti sau geriausią būdą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga26K @ 2009 12 02, 14:53)
aciu uz nurodyta programele,turiu ja,bet ar ten galima kaip nors pakeisti menesius i lietuviu? kas galetu pamokyti kaip su CS pasidaryti ta grozi? ir kokybiskai redaguoti nuotraukas.,teks ir toliau vargti,jau ketvirta diena,baigiu isproteti ir galva plysta

kad ši programa kalbėtų lietuviškai parsisiūsk štai ką
http://rapidshare.co...lang._failu.rar
čia temoje "kalendoriai" paskelbė Polemonas,aš tik nukopinau nuorodą,beje ir pati susilietuvinau,nes praeitais metais vargau,kol pervadinau visus mėnesius ir dienas,dabar tereikia pasirinti ir psio mirksiukas.gif
SEKMĖS
Papildyta:
QUOTE(Dajulita @ 2009 12 02, 14:06)
Deja - aš gyvenu provincijoj - sūnus tik studijuoja KTU. Nežinau, gal kas ir mūsų kaime tuo užsiima, bet kol surasi  blush2.gif  Manau atspausdinti printeriu, ant A4. Jei aišku, printeris, nesiožiuos - pirkau gerą, bet prieš keletą metų - praktiškai naujas stovi. Tik nesuprantu - nupirkau kitos firmos rašalines - kažkaip negražu man jo darbas. Dar "patreniruosiu" - jei ne - pirksiu naują - negaliu pakęsti nekokybiškų daiktų.

Aš pati užsakinėju kalendorius per čia www.eurokosfoto.lt jau treti metai užsiimu kalendorių gamy ba,bet pigesnio v arijanto ir geresnės kokybės-patikėkit manimi-nerasit schmoll.gif jei norit ,kad dydis būtu A4,tiesiog pasirenki foto 20x30 ir viskas ,vieneto kaina 1,99,o jei nori A5,tai pasirenki ,,nebepamenu kokį formatą,,pažiūrėsit -suprasit,o kokybė pačios suprantat-juk vistik foto mirksiukas.gif
bet aišku,čia tik mano nuomonė-niekam jos neperšu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 12 03, 08:39)
Su tuo EXTRACT aš nekerpu...yra nemažai būdų iškirpti objektą,man labiausiai patinka su PEN TOOL,ten pat yra ir pamoka kaip su juo kirpti.Taip pat galima ir su POLYGONAL TOOL kirpti,su trintuku aptrinti ir pan.Tereikia atrasti sau geriausią būdą  mirksiukas.gif



Aciu tau labai 4u.gif
Atsakyti
Gal galit kas pagelbeti 4u.gif Kaip reik apjungti i viena layer mano apibrauktus punktus ax.gif Aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 12 03, 22:02)
Gal galit kas pagelbeti  4u.gif Kaip reik apjungti i viena layer mano apibrauktus punktus  ax.gif  Aciu  4u.gif


atsistoti ant Layer 1, spausti desini peles klavisa ir pasirinkti Merge layers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2009 12 03, 22:11)
atsistoti ant Layer 1, spausti desini peles klavisa ir pasirinkti Merge layers  mirksiukas.gif

Dekui thumbup.gif , bet su pirmuoju tekstu neina sujungti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 12 03, 22:13)
Dekui  thumbup.gif , bet su pirmuoju tekstu neina sujungti  verysad.gif


nežinau ar gerai supratau g.gif , pagal paveiksliuką, tekstas yra nematomas, nedega akutė, gal dėl to ir nesujungia
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2009 12 03, 22:46)
nežinau ar gerai supratau  g.gif , pagal paveiksliuką, tekstas yra nematomas, nedega akutė, gal dėl to ir nesujungia

tai kad ir uzdejus akute, neleidzia verysad.gif
Atsakyti