Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(anze20 @ 2009 09 04, 18:20)
sweikutes kas zino sampano etikeciu ismatawimus

idesiu sablona eteketes jei nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 09 04, 18:20)
sweikutes kas zino sampano etikeciu ismatawimus

tokiu kaip ir nera wink.gif

QUOTE(vilvet @ 2009 09 04, 18:49)
idesiu sablona eteketes jei nori  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 04, 20:44)
tokiu kaip ir nera wink.gif

tai kaip tarkim einu spausdinti etikeciu tai pastovei mazi ismatawimai buna g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 09 04, 20:11)
tai kaip tarkim einu spausdinti etikeciu tai pastovei mazi ismatawimai buna g.gif  verysad.gif

ant kokio lapo formato spauzdini? reiktu spauzdinti ant A4 formato lapo wink.gif cia mano pacios darytos sampano etiketes ant A4 formato lapo (tik gal pora milimetru galejo buti mazesnes) rolleyes.gif
user posted image
atrodo va taip uzklijavus bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 04 rugsėjo 2009 - 21:30
QUOTE(Chera @ 2009 09 04, 22:27)
ant kokio lapo formato spauzdini? reiktu spauzdinti ant A4 formato lapo wink.gif cia mano pacios darytos sampano etiketes ant A4 formato lapo (tik gal pora milimetru galejo buti mazesnes)  rolleyes.gif
user posted image
atrodo va taip uzklijavus  bigsmile.gif
user posted image

koks grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 04, 22:27)
ant kokio lapo formato spauzdini? reiktu spauzdinti ant A4 formato lapo wink.gif cia mano pacios darytos sampano etiketes ant A4 formato lapo (tik gal pora milimetru galejo buti mazesnes)  rolleyes.gif


gal ir brendžiuko etiketę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 09 05, 09:29)
gal ir brendžiuko etiketę  blush2.gif

tik kad padariusi neuzsisaugojau doh.gif tai dabar tik nuotraukyte iskirpau ir seimos pavarde nuemiau .....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 09 05, 13:19)
tik kad padariusi neuzsisaugojau  doh.gif  tai dabar tik nuotraukyte iskirpau ir seimos pavarde nuemiau .....


aciu bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
labas, kaip iskerpate graziai kai norite nuotrauka idet i remeli kai yra daug smulkiu detaliu? g.gif kaip cia:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 09 05, 19:20)
labas, kaip iskerpate graziai kai norite nuotrauka idet i remeli kai yra daug smulkiu detaliu? g.gif  kaip cia:
user posted image

gali pažymėti baltą plotą su lazdele magic Wand Tool. Pažymi ir delete arba trintuku su žvaigždute Magic Eraser Tool. Ir išsaugoti png formatu.
user posted image
Atsakyti
aciu thumbup.gif pora peduciu ne visai geros, bet tinka biggrin.gif man pats nemegstamiausias dalykas ribas zymeti buvo blink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 05 rugsėjo 2009 - 19:54
QUOTE(egliosha @ 2009 09 05, 20:53)
aciu thumbup.gif pora peduciu ne visai geros, bet tinka biggrin.gif man pats nemegstamiausias dalykas ribas zymeti buvo blink.gif

kokias ribas? g.gif
Atsakyti