Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(Grafee` @ 2009 12 02, 12:05)
kiek suprantu, esate iš kns. tai prie zanavykų turgaus yra mažų tiražų spaustuvė. ten galima spausdinti po 1 vnt net. ten taip pat įsišinėja ir pan. vien žo, galite paduoti ten savo failą, o jie atspausdina ir atlieka visus pospaudiminius darbus smile.gif


Deja - aš gyvenu provincijoj - sūnus tik studijuoja KTU. Nežinau, gal kas ir mūsų kaime tuo užsiima, bet kol surasi blush2.gif Manau atspausdinti printeriu, ant A4. Jei aišku, printeris, nesiožiuos - pirkau gerą, bet prieš keletą metų - praktiškai naujas stovi. Tik nesuprantu - nupirkau kitos firmos rašalines - kažkaip negražu man jo darbas. Dar "patreniruosiu" - jei ne - pirksiu naują - negaliu pakęsti nekokybiškų daiktų.
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 12 02, 13:06)
Tik nesuprantu - nupirkau kitos firmos rašalines - kažkaip negražu man jo darbas. Dar "patreniruosiu" - jei ne - pirksiu naują - negaliu pakęsti nekokybiškų daiktų.

dažnai būna, kad tie buitiniai printeriai spausdina gražiai tik iki rašalo pasibaigimo. o papildžius kasetes arba jas pakeitus- prasideda belekoks spausdinimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 12 02, 12:05)
kiek suprantu, esate iš kns. tai prie zanavykų turgaus yra mažų tiražų spaustuvė. ten galima spausdinti po 1 vnt net. ten taip pat įsišinėja ir pan. vien žo, galite paduoti ten savo failą, o jie atspausdina ir atlieka visus pospaudiminius darbus smile.gif

Ši info pravers ir man,dėkui labai 4u.gif kaip tik galvojau,kur rast spaustuvę kns,kad atspausdintų kelis darbus smile.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif jau kelinta diena vis bandau studijuoti kaip dirbti su photoshop programa,aibe visokiu forumu perziurejau,prisirasiau visokias pamokas kaip kas ir kur,bet man toli grazu neviskas iseina,esu sioje sryti zalia doh.gif turiu photoshop CS2 ir taip vargau kol isirasiau i kompa su visais raktais,galvoju gal kas galetu man siek tiek padeti ax.gif Man reikia pakoreguoti nuotraukas,t.y. reikia pasalinti dali nereikalingo fono,naudoju Stamp Tool,bet man neviska istryna,dali pradeda klonuoti.Gal ka netaip darau? beje man reikia kad po istrynimo fonas liktu toks pat tik be to objekto kuri salinu ir kad atrodytu naturaliai.Nezinau,gal aiskiai papasakojau verysad.gif beje turiu ir Gimp programa,bet man joje isvis neleidzia naudotis irankiais,gal nezinau ko,gal reikia kokia klavisu kombinacija naudoti kad suaktyvinti? Ir dar kur galeciau gauti kokia programele kad pasidaryti kalendoriu,bet kad menesiai butu lietuviu kalba.Aciu
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 12 02, 13:14)
kns,kad atspausdintų kelis darbus  smile.gif

dar ž.šančiuose atsidarė nauja mažų tiražų spaustuvė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 12 02, 13:09)
dažnai būna, kad tie buitiniai printeriai spausdina gražiai tik iki rašalo pasibaigimo. o papildžius kasetes arba jas pakeitus- prasideda belekoks spausdinimas  doh.gif

Jau daug metų pildomės namuose spalvotas ir juodas rašalines kasetes. Svarbu pilnai neišbaigti kasetes, tik pastebėjus iškart papildyti. Kitą kartą net nereikia pratestuoti iškart kaip ledas spausdina. doh.gif net neįsivaizduoju, kiek mūsų printeriukas mums gyvenimo palengvinęs. Tenka spausdinti ne vienetais, bet šimtais A4 formato lapų.

Papildyta:
QUOTE(Inga26K @ 2009 12 02, 13:25)
Ir dar kur galeciau gauti kokia programele kad pasidaryti kalendoriu,bet kad menesiai butu lietuviu kalba.Aciu

4u.gif Čia TKexe programa. Kaip bebūtų idealiausia kalendoriui pasigaminti yra CS programa.
Atsakyti
aciu uz nurodyta programele,turiu ja,bet ar ten galima kaip nors pakeisti menesius i lietuviu? kas galetu pamokyti kaip su CS pasidaryti ta grozi? ir kokybiskai redaguoti nuotraukas.,teks ir toliau vargti,jau ketvirta diena,baigiu isproteti ir galva plysta
Atsakyti
QUOTE(Inga26K @ 2009 12 02, 13:53)
kas galetu pamokyti kaip su CS pasidaryti ta grozi? ir kokybiskai redaguoti nuotraukas.,teks ir toliau vargti,jau ketvirta diena,baigiu isproteti ir galva plysta

nenorėkite tokius dalykus iš karto daryti smile.gif pirma įvaldykite paprastas funkcijas, o tada jau imkitės kalendoriaus smile.gif nes kalendorius ir yra tų paprastų funkcijų visuma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga26K @ 2009 12 02, 13:53)
aciu uz nurodyta programele,turiu ja,bet ar ten galima kaip nors pakeisti menesius i lietuviu? kas galetu pamokyti kaip su CS pasidaryti ta grozi? ir kokybiskai redaguoti nuotraukas.,teks ir toliau vargti,jau ketvirta diena,baigiu isproteti ir galva plysta

Paskaitykite tą temą ir joje rasite atsakymą. O su CS žaidžiu jau daugiau, kaip metai ir vis mokaisi ir mokaisi. Daug reikia skaityti, kad per pirmą mėnesį prasilaužtum.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 02 gruodžio 2009 - 14:00
as ir nenoriu iskart moketi sudetingus dalykus,tai kad kiek bebandau pakoreguoti nuotrauka,t.y. pasalinti is fono nereikalinga objekta nepazeidziant fono,man neiseina,neviska istryna ir deja kokybe prasta gaunasi,fonas toje vietoje kaip paplaukes,atrodo neturetu buti sudetinga ir uztat klausiu gal kas geriau galetu paaiskinti kaip tai padaryti?aciu
Atsakyti
QUOTE(Inga26K @ 2009 12 02, 14:00)
as ir nenoriu iskart moketi sudetingus dalykus,tai kad kiek bebandau pakoreguoti nuotrauka,t.y. pasalinti is fono nereikalinga objekta nepazeidziant fono,man neiseina,neviska istryna ir deja kokybe prasta gaunasi,fonas toje vietoje kaip paplaukes,atrodo neturetu buti sudetinga ir uztat klausiu gal kas geriau galetu paaiskinti kaip tai padaryti?aciu

o gražus nuotraukos koregavimas yra pakankamai sudėtingas dalykas pradžių pradžiai smile.gif

geriau būtų, jei parodytumėt mums foto ir pasakytumėt ką norit pašalinti, būtų lengviau patarti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 02 gruodžio 2009 - 14:03
QUOTE(Grafee` @ 2009 12 02, 14:03)
o gražus nuotraukos koregavimas yra pakankamai sudėtingas dalykas pradžių pradžiai smile.gif
geriau būtų, jei parodytumėt mums foto ir pasakytumėt ką norit pašalinti, būtų lengviau patarti smile.gif

drinks_cheers.gif tikra teisybė.
Aha, Inga26K, parodykite foto.
Atsakyti