Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(-Sandrita- @ 2009 12 01, 11:40)
1. nebandėt panaudoti spiralės nuo seno kalendoriaus, tik skylutes išsimušti  biggrin.gif  blush2.gif 
2. be to spiralių buna visokių spalvų, dydžių, aš pagal turimas spirales kalenduriu dariausi  blush2.gif

1. šiaip ne man turėjo būti adresuotas post'as smile.gif bet asmeniškai aš turiu naujų spiralių, tad senų nenaudoju smile.gif o bet kur kur įrišinėja kalendorių, tai spiralės kaina įeina į surišimo kainą ir nemanau, kad skaičiuos mažiau, jei ateisi su savo sena spirale biggrin.gif
2. kas be ko, nes ir kalendorių būna įvairiausių dydžių ir storio, tad ir spiralės atitinkamos turi būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 12 01, 11:51)
1. šiaip ne man turėjo būti adresuotas post'as smile.gif bet asmeniškai aš turiu naujų spiralių, tad senų nenaudoju smile.gif o bet kur kur įrišinėja kalendorių, tai spiralės kaina įeina į surišimo kainą ir nemanau, kad skaičiuos mažiau, jei ateisi su savo sena spirale biggrin.gif
2. kas be ko, nes ir kalendorių būna įvairiausių dydžių ir storio, tad ir spiralės atitinkamos turi būti smile.gif


posto asmeniškai netaikiau, tik prie temos pacitavau biggrin.gif čia tik kaip idėja parašiau, kas neturi galimybės į spaustuvę nešti
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 12 01, 12:50)
1. posto asmeniškai netaikiau, tik prie temos pacitavau  biggrin.gif 
2. čia tik kaip idėja parašiau, kas neturi galimybės į spaustuvę nešti

1. na kaip ir taikėt, nes būtent į mano post'ą parašėt savo, bet ne tame esmė biggrin.gif mirksiukas.gif
2. paprastai net copy1 ofisai įrišinėja. tad nebūtinai eiti į spaustuvę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2009 12 01, 02:24)
Labukas, matau mergytės ruošiasi kitiems metams ir gamina kalendorius,tai iškilo klausimas ant ko juos spaudžiate, kokia sistema susegimo, nes turiu mintį pagaminti kaip dovaną

as pirmiausiai pasidarau kalendoriu norimo formato - o tada jau einu irisineti... blush2.gif tada renkuosi spirales is ko pasiulo
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 12 01, 13:41)
as pirmiausiai pasidarau kalendoriu norimo formato - o tada jau einu irisineti...  blush2.gif tada renkuosi spirales is ko pasiulo


O kokia būna pasiūla? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 12 01, 22:56)
O kokia būna pasiūla? ax.gif  blush2.gif

dazniausiai darau A4 arba A5 formato - tai visada jiems yra spiraliu smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras esu naujoke tame reikale. turiu prisirinkus daug pamokeliu bet kazkaip neturiu ar nesuprantu tokio dalyko. Kaip is nuotraukos iskirpti zmogu ir ikelti ji i kita nuotraika ar fona? labai busiu dekinga auz pagalba. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2009 12 01, 22:32)
Labas vakaras esu naujoke tame reikale. turiu prisirinkus daug pamokeliu bet kazkaip neturiu ar nesuprantu tokio dalyko. Kaip is nuotraukos iskirpti zmogu ir ikelti ji i kita nuotraika ar fona? labai busiu dekinga auz pagalba. blush2.gif  ax.gif

Pažiūrėk ČIA keli būdai yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 12 01, 12:55)
1. na kaip ir taikėt, nes būtent į mano post'ą parašėt savo, bet ne tame esmė biggrin.gif  mirksiukas.gif
2. paprastai net copy1 ofisai įrišinėja. tad nebūtinai eiti į spaustuvę smile.gif

atsiprašau kad pacitavau biggrin.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 12 01, 21:56)
O kokia būna pasiūla? ax.gif  blush2.gif

spiralės būna suvyniotos ant babinos ir atkerpamos tokio ilgio, kokio reikia smile.gif
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 12 02, 08:47)
atsiprašau kad pacitavau  biggrin.gif  4u.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 12 01, 12:55)

2. paprastai net copy1 ofisai įrišinėja. tad nebūtinai eiti į spaustuvę smile.gif


Ačiū - labai pravertė ši tavo in formacija - jau sukau galvą, kaip čia man pačiai sugalvoti įrišimą blush2.gif kalendoriui. Tai gi pawduosiu savo studenčiokui - ir viską sutvarkys, kaip tik prie KTU netoli yra copy1.
Dėkavoju baisiausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 12 02, 11:22)
kaip tik prie KTU netoli yra copy1.

kiek suprantu, esate iš kns. tai prie zanavykų turgaus yra mažų tiražų spaustuvė. ten galima spausdinti po 1 vnt net. ten taip pat įsišinėja ir pan. vien žo, galite paduoti ten savo failą, o jie atspausdina ir atlieka visus pospaudiminius darbus smile.gif
Atsakyti