Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(Dajulita @ 2009 11 23, 15:13)
Kokio dydžio reikėtų saugoti gif tipo failus? Buvau išsaugojus  didesnį - tai kaip "įvarė" į puslapį - ištampė visą temą. doh.gif
Irce6 - ačiū - bet... pagyrų dar čia neverta  blush2.gif Kokia 20 versija - kol išsaugojau kaip tiktų - paskui tik pačio efekto perpratimas, o ne kūryba.

Na nieko,svarbu perpratai esme,ismoksi visko 4u.gif o kas del gif tai manau pakanka kokiu 400-500px kad psl neissitampytu,o jei avatarui tai dar mazesniu.
Tajanta niu nieko patart negaliu,nes pati esu zalia,kas liecia exeli blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 11 23, 09:17)
Tai ir sakau - parodyti nemoku - pas mane kompe juda - įkeliu - ne sad.gif
Ir į avt. neina įsikelti normaliai: arba nejudantis - arba toooks išplaukęs, kad tik sniegas ir matosi doh.gif  Kažkaip ne taip išsaugau ar ką g.gif

saunuole tu kad tau isejo wub.gif o as kankinausi ir niekaip neiseina man to sniego judancio padaryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tajanta @ 2009 11 24, 21:56)
Bandziau..... persikelia vistiek su fonu, nors darau iskirpto objekto(o paskui netgi perkelto ant naujo sluoksnio) copy, o paskui excelyje paste....nesigauna, fonas is kazkur excelyje atsiranda nors kopijuoju be fono.. niekur nesu macius pamoku, kur galeciau paziuret... unsure.gif

o kopijuoji tik paveiksleli ar apsibrezi didesniu plotu, t.y. visa layeri?
o gal tada issaugoti pnd formatu ir tada ikelti i exeli? na cia gera klausima uzdavei g.gif reiks namuose pabandyti
Atsakyti
Oi, radau!!!!!!!!!! valio!!! doh.gif Tinka exceliui PNG formatas ir persikelia be fono doh.gif
Aciu visoms bandziusioms padeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 11 25, 09:51)
saunuole tu kad tau isejo  wub.gif  o as kankinausi ir niekaip neiseina man to sniego judancio padaryti  verysad.gif

Ačiū.
Iš tiesų tai nėra sunku - išsaugoti gautą vaizdą ir parodyti man buvo sunkiau. blink.gif Galėčiau tau kada psinaudodama TEAMWieweriu tavo kompe parodyti, kaip tai daroma.
Merginos turiu dar vieną kvailą klausimą (atsiprašau - tingiu ieškoti - teisybę pasakius blush2.gif ): kaip padaryti, kad kažkas žibėtų. Na pvz eglutės lemputės ar žvaigždutės. Būna, kad nuotraukoj atrodo kaip su spindesiu. Ar galima trumpai aprašyti arba kas gal kokią pamokėlę žino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 11 25, 16:10)
Merginos turiu dar vieną kvailą klausimą (atsiprašau - tingiu ieškoti - teisybę pasakius blush2.gif ): kaip padaryti, kad kažkas žibėtų. Na pvz eglutės lemputės ar žvaigždutės. Būna, kad nuotraukoj atrodo kaip su spindesiu. Ar galima trumpai aprašyti arba kas gal kokią pamokėlę žino?  g.gif

Gali pažiūrėti šitą
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 11 25, 11:06)
o kopijuoji tik paveiksleli ar apsibrezi didesniu plotu, t.y. visa layeri?
o gal tada issaugoti pnd formatu ir tada ikelti i exeli? na cia gera klausima uzdavei  g.gif  reiks namuose pabandyti

doh.gif png formatas, o ne pnd blush2.gif kazkaip rasant suklydau, bet gerai kad susipratai mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudoju PS4

Kaip padaryt gražų retušą?
Atsakyti
QUOTE(Nightmare @ 2009 11 30, 16:58)
Naudoju PS4

Kaip padaryt gražų retušą?

doh.gif kas cia per klausimas? reikia konkreciai klausti g.gif
Atsakyti
Labukas, matau mergytės ruošiasi kitiems metams ir gamina kalendorius,tai iškilo klausimas ant ko juos spaudžiate, kokia sistema susegimo, nes turiu mintį pagaminti kaip dovaną
Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2009 12 01, 01:24)
Labukas, matau mergytės ruošiasi kitiems metams ir gamina kalendorius,tai iškilo klausimas ant ko juos spaudžiate, kokia sistema susegimo, nes turiu mintį pagaminti kaip dovaną

spausdiname mažų tiražų spaustuvėse. kalendoriaus susegimas priklauso nuo kalendoriaus tipo. dažniausiai kalendoriai surišami metaline spirale.
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 12 01, 07:43)
spausdiname mažų tiražų spaustuvėse. kalendoriaus susegimas priklauso nuo kalendoriaus tipo. dažniausiai kalendoriai surišami metaline spirale.


nebandėt panaudoti spiralės nuo seno kalendoriaus, tik skylutes išsimušti biggrin.gif blush2.gif be to spiralių buna visokių spalvų, dydžių, aš pagal turimas spirales kalenduriu dariausi blush2.gif
Atsakyti