Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

labuka 4u.gif
atsisiuntei sablona ar jau pagaminta etikete ir nori ant jos ka keisti?
smile.gif
Atsakyti
jau viska pati atradau. aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 11 21, 12:21)
user posted image

Valio - padariau. drinks_cheers.gif Tik kaip įkelti parodyti - nežinau  verysad.gif

bet kad sniegas nejuda g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 11 23, 08:59)
bet kad sniegas nejuda  g.gif


Tai ir sakau - parodyti nemoku - pas mane kompe juda - įkeliu - ne sad.gif
Ir į avt. neina įsikelti normaliai: arba nejudantis - arba toooks išplaukęs, kad tik sniegas ir matosi doh.gif Kažkaip ne taip išsaugau ar ką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 11 23, 09:17)
Tai ir sakau - parodyti nemoku - pas mane kompe juda - įkeliu - ne sad.gif
Ir į avt. neina įsikelti normaliai: arba nejudantis - arba toooks išplaukęs, kad tik sniegas ir matosi doh.gif  Kažkaip ne taip išsaugau ar ką g.gif

kelk per www.radikal.ru nuimk visas varneles ir kopink 2 nuoroda,tada iskart dek cia.O del ko avatare nejuda nzn,jei kompe juda,tai turetu judet g.gif gal per didelis g.gif
Atsakyti
user posted image

Tik labai jau mažas kai reikia kur įkelti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 11 23, 15:00)


Tik labai jau mažas kai reikia kur įkelti ax.gif

na taip,jei daraisi kaip avatara didelio neisidesi smile.gif o jei siaip nori parodyti,gali gi ir didesni daryt mirksiukas.gif
beje grazus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Kokio dydžio reikėtų saugoti gif tipo failus? Buvau išsaugojus didesnį - tai kaip "įvarė" į puslapį - ištampė visą temą. doh.gif
Irce6 - ačiū - bet... pagyrų dar čia neverta blush2.gif Kokia 20 versija - kol išsaugojau kaip tiktų - paskui tik pačio efekto perpratimas, o ne kūryba.

Atsakyti
Sveikos, gudruolės 4u.gif

Iš tiesų tai labai pavydžiu Jums, kad taip mokate dirbti. man dar vis nesiseka. doh.gif
Norėjau paklausti, kažkur buvau radus, jog yra savanorių ,kurios nemokamai įkelia nuotraukas į atitinkamus rėmelius arba padaro kalendorius. gal galit suteikti tokią informaciją.

Vis dar bandysiu iėškot pati, bet jei ,kuri žinot ir pranešit, labai būsiu dėkinga
Ačiū.
Atsakyti
Gal kas žinot , kaip iš JPG failo iškirpti tik 1 objektą ir įdėti ji į excel lentele bet taip iškirpti, kad objektas i excel persikeltu be JOKIO fono (su permatomu fonu) ir neuždengtų su savo fonu excel lenteles eiluciu. Paprastai iškirpus objektas buna su permatomu pagrindu tik PSD ir PDD tipuose, bet tikrai ne JPG. Kaip galima suderinti excel ir photoshop?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tajanta: 24 lapkričio 2009 - 13:59
QUOTE(Tajanta @ 2009 11 24, 14:58)
Gal kas žinot , kaip iš JPG failo iškirpti tik 1 objektą ir įdėti ji į excel lentele bet taip iškirpti, kad objektas i excel persikeltu be JOKIO fono (su permatomu fonu) ir neuždengtų su savo fonu excel lenteles  eiluciu. Paprastai iškirpus objektas buna su permatomu pagrindu tik PSD ir PDD tipuose, bet tikrai ne JPG. Kaip galima suderinti excel ir photoshop?

o nebandei pacia PS padaryti copy ir exelyje paste?
Atsakyti
Bandziau..... persikelia vistiek su fonu, nors darau iskirpto objekto(o paskui netgi perkelto ant naujo sluoksnio) copy, o paskui excelyje paste....nesigauna, fonas is kazkur excelyje atsiranda nors kopijuoju be fono.. niekur nesu macius pamoku, kur galeciau paziuret... unsure.gif
Atsakyti