Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai


Niekaip nesugalvoju kaip ten padarytas taip gražiai tekstas... doh.gif Duokite kokių nors idėjų? blush2.gif wub.gif
[/quote]


Laba, nežinau ar teisingai supratau klausimą, bet pabandysiu atsakyti taip, kaip supratau. smile.gif
Jei Tu nori padaryti tekstą būtent tokios formos (gėlės žiedo lapelio) siūlau parašyti tekstą paprastai (naujam layeri), turiu omeny stačiakampio formos, o tada rasterizuoti lėjerį(užsižymėk lėjerį,paspausk dešinį palės klavišą, o tada pasirink "Rasterize layer") ir išsikirpti norimą formą. O t.y. pasirinkti kokį nors kirpimo įrankį (kuriuo tau patogiausia kirpti (pasirink ka nors iš "lasso tool" arba "marquee tool"), tada užsižymėjusi norimą formą, išsirink viršutinėje įrankių juostoje "Select">"Inverse" ir tada spaudi "Delete".
Tik šitas būdas tiks tuo atveju, jei Tavo tekstas neturės turinio (ta prasme parašyta jame bus Love, love love love ir t.t.), jei tekstas turės pasakojamąjį turinį, šis būdas bus nelabai patogus...
Nežinau ar aiškiai nupasakojau, bet aš daryčiau būtent taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 17, 20:34)
Pimiausiai atsidarai A4 formato baltą lapą. Pasirenki foną - užtempi. Toliau jau tempi kalendoriaus tinklelį, jį sumažini. Vėliau atsidarai nuotrauką sumažini iki reikiamo, norimo dydžio tada atsidarius rėmelį jį paprastai užtempi ant nuotraukos. Ir taip gali sudeti kiek norisi foto.


viskas aisku, tikrai nebuvo sunku thumbup.gif o dar gali pasakyt kokie ismatavimai A4 formato lapo 20*30 cm ar koks? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panterrriuke86 @ 2009 11 19, 16:45)
kokie ismatavimai  A4 formato lapo 20*30 cm ar koks?  smile.gif

21x29.7
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 11 19, 16:57)



aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 11 15, 23:28)
Sveikutes, noriu labai ismokti ant foto padaryti sniega ir nemoku  cry.gif  gal kuri galetu mane pamokinti arba nuoroda ideti kaip taip padaryti  4u.gif

nieks nepades blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 11 20, 23:56)
nieks nepades  blush2.gif  verysad.gif

Jei rusu supranti,paziurek ČIA
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 11 21, 09:24)
Jei rusu supranti,paziurek ČIA

aciukas einu mokintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Klausimelis: turiu dideles nuotraukas (1920x2560 ), reikia is ju iskirpti reikalingus fragmentus ir is ju padaryti vienodo dydzio paveiksliukus (900x800).

Seka, speju turetu buti:
- nukerpu nereikalingus krastus
- sumazinu paveiksliuka iki truputi didesnio nei man reikalingas
- paleidziu nustatyto dydzio zymejima man reikalingoj vietoj

Deja, paskutinis punktas nesigauna

Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
Nu visai =iopla - nesigauna man su tuo sniegu - nejuda nei velnio verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dajulita: 21 lapkričio 2009 - 11:25
user posted image

Valio - padariau. drinks_cheers.gif Tik kaip įkelti parodyti - nežinau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dajulita: 21 lapkričio 2009 - 12:23
QUOTE(fajerė @ 2009 11 19, 13:25)
Laba, nežinau ar teisingai supratau klausimą, bet pabandysiu atsakyti taip, kaip supratau. smile.gif
Jei Tu nori padaryti tekstą būtent tokios formos (gėlės žiedo lapelio) siūlau parašyti tekstą paprastai (naujam layeri), turiu omeny stačiakampio formos, o tada rasterizuoti lėjerį(užsižymėk lėjerį,paspausk dešinį palės klavišą, o tada pasirink "Rasterize layer") ir išsikirpti norimą formą. O t.y. pasirinkti kokį nors kirpimo įrankį (kuriuo tau patogiausia kirpti (pasirink ka nors iš "lasso tool" arba "marquee tool"), tada užsižymėjusi norimą formą, išsirink viršutinėje įrankių juostoje "Select">"Inverse" ir tada spaudi "Delete".
Tik šitas būdas tiks tuo atveju, jei Tavo tekstas neturės turinio (ta prasme parašyta jame bus Love, love love  love ir t.t.), jei tekstas turės pasakojamąjį turinį, šis būdas bus nelabai patogus...
Nežinau ar aiškiai nupasakojau, bet aš daryčiau būtent taip smile.gif


Dėkoju. drinks_cheers.gif Išbandysiu, nes su Rastering layer dar neteko susidurti. wub.gif
Atsakyti
Gal ir man kas padės:

man labai reikia padaryti etiketes ant butelių. Susirandu internete pavyzdžius, bet niekaip nesuprantu kaip daryti g.gif Gal kuri esate dariusi?
Atsakyti