Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(kitkat @ 2009 11 09, 11:17)
Labuka, kas galite paaiskinti kaip reikia ikelti nuotrauka i ta mask, nes kai istrini ta juoda fona isitrina ir mask  doh.gif user posted image



na nejau niekas nemoka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2009 11 10, 15:02)
Sveiki gal kas turit pamokele kaip dabar tiksliai parasyti  g.gif  isikeliu as remeli i photosopa ir nuotrauka kai pakisu po juo jis taip ir palieka po tuo remeliu kaip ta balta fona panaikint remelio kad matytusi nuotrauka  blush2.gif turejau kazkur issisaugojusi ta pamokele ir neberandu  doh.gif



gal sita pamokele tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2009 11 10, 15:02)
isikeliu as remeli i photosopa ir nuotrauka kai pakisu po juo jis taip ir palieka po tuo remeliu kaip ta balta fona panaikint remelio kad matytusi nuotrauka  blush2.gif

su trintuku istrink ta balta fona....
Atsakyti
QUOTE(Tajanta @ 2009 11 10, 12:58)
As irgi viska ismokau iš šios merginos  http://photoshop-master.ru/ pamokų. labai viskas suprantamai ir aiškiai dėstoma. Bet tikrai nebus taip, kad per pusvalandį visą photoshop "perkąsit".

Nelabai draugauju su rusų kalba blush2.gif .Bet šiaip padariau tą rėmuką su nuotrauka pagal savo metodiką ax.gif .Kaip pirmai pradžiai manau gerai gavosi bigsmile.gif ,o daugiau jus klausinėsiu,nes noriu išmokt normaliai šita programa dirbti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2009 11 10, 13:53)
Mamytes nesuprantu, viska darau kaip parasyta, bet man kazkodel meta tokia lentele:
user posted image
Ka tai reiskia?  g.gif   unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 10 lapkričio 2009 - 21:16
QUOTE(kitkat @ 2009 11 10, 16:01)
na nejau niekas nemoka  verysad.gif

Trinti reikia ne su trintuku, o su teptuku, ir spalvos turi būti parinktos juoda/balta.Trinamas tas sluoksnis, kurio dali reikia pasalinti, ir jis turi buti viršutinis.Siam virsutiniam sluoksniui taikoma MASK, kuri pasidaro paspaudus mygtuka, panasu i fotoaparata toje vietoje kur yra ir sluoksniai, istorija, t.y desineje apacioje
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tajanta: 11 lapkričio 2009 - 08:27
labas vakaras labai prasaupadeti meitras itryne photoshopa kas alit padeti ji sunstiuoti ir parsisiusti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 30, 14:44)
Čia tema Photoshopo norim bet neturim (kreipiasi kas neturi photoshopo)
Photoshopas-Norom bet neturim[/b][/i]

QUOTE(evitele @ 2009 11 11, 22:35)
labas vakaras labai prasau padeti meitras istryne photoshopa kas galit padeti ji sunstiuoti ir parsisiusti verysad.gif

pacios pirmosios temos zinutes tikriausiai neskaitei g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 11 lapkričio 2009 - 22:30
Gal galite man paaiskinti kuom skiriasi PNG ir JPG formatai g.gif ? Kiek suprantu PNg galima spausdinti A4 formato ir t.t., o JPG tai jau nuotraukoms unsure.gif ???? jeigu darbeli issaugau JPG tai gales man ji atspausdinti kaip nuotrauka g.gif ? tikiuosi suprantamai parasiau ax.gif ir dar.... labai nebarkite, skaitau pamokas visas is eiles 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivelta @ 2009 11 12, 11:02)
Gal galite man paaiskinti kuom skiriasi PNG ir JPG formatai  g.gif ? Kiek suprantu PNg galima spausdinti A4 formato ir t.t., o JPG tai jau nuotraukoms  unsure.gif ???? jeigu darbeli issaugau JPG tai gales man ji atspausdinti kaip nuotrauka  g.gif ? tikiuosi suprantamai parasiau  ax.gif ir dar.... labai nebarkite, skaitau pamokas visas is eiles  4u.gif  4u.gif

JPG rormatą naudojame norėdami išsaugoti jau paruoštą darbą - nuotrauką įrėmintą į rėmelį, kalendorių, etiketę ir kitus darbelius. JPG formate išsaugotą darbelį galima įrašyti į bet kurį informacijos laikyklį - CD kompaktą, USB raktą ir t.t. ir atspausdinti betkurioje FOTOatelje.
PNG formatas reikalingas norint išsaugoti permatomas vietas, kaip rėmelyje iškirptą vietą nuotraukai ir panašiai.
Žodžiu bet kokį darbelį,prieš nešant spausdinti reikia išsisaugoti JPG formatu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Gal kuri turit kokiu nors DIPLOMU maketu? ax.gif Reiketu teminiam vakareliui. Buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif Beje diplomus gaminsiu pirma karta, jei kuri yra dariusi, tai apsvieskit mane , per kur juos geriau daryt? ar per adobe photoshop'a, ar jie per word'a daromi? Nelabai susigaudau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karamella @ 2009 11 13, 00:03)
Sveikutes  smile.gif  Gal kuri turit kokiu nors DIPLOMU maketu?  ax.gif  Reiketu teminiam vakareliui. Buciau labai dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif Beje diplomus gaminsiu pirma karta, jei kuri yra dariusi, tai apsvieskit mane , per kur juos geriau daryt? ar per adobe photoshop'a, ar jie per word'a daromi? Nelabai susigaudau  doh.gif   blush2.gif

ziurint kokio nori. Jei tik surasysi zodzius ir viskas - tai daryk Worde, bet jei nori kokio mandraus su paveiksleliais, su rastais ir pns - tai manau reiktu PS pakankinti wink.gif
Esu dariusi diploma... Per google.lt susiradau pavyzdi ir tiesiog kazka panasaus padariau smile.gif
pati paziurek kiek pavyzdziu yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 13 lapkričio 2009 - 09:59