Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(vaidooolka @ 2009 11 09, 14:26)
CHera tu auksas esi tikrai  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  tiek pamokeliu mums pradinukems davei aciu tau labai labai 4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

kad tik pagelbetu ir rastumet reikiama informacija mirksiukas.gif pamokeliu interneto platybese galima rasti labai daug
Atsakyti
Tikiuosi mano klausimas nesikartos. Kiek pavyko greit akim permest lyg ir niekas nesidomejot smile.gif Kai meginu i remeli ikelt pvz. nuotrauka, nesutampa dydziai: nuotrauka siaubingai didele, o remelis labai mazas - ar yra galimybe reguliuoti ir vieno ir kito vaizdo dydi (per layers?).
Tikiuosi aiskiai susakiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuke @ 2009 11 09, 16:12)
Tikiuosi mano klausimas nesikartos. Kiek pavyko greit akim permest lyg ir niekas nesidomejot smile.gif Kai meginu i remeli ikelt pvz. nuotrauka, nesutampa dydziai: nuotrauka siaubingai didele, o remelis labai mazas - ar  yra galimybe reguliuoti ir vieno ir kito vaizdo dydi (per layers?).
Tikiuosi aiskiai susakiau bigsmile.gif

lotuliukas.gif tikriausiai sioje temoje jau trecia sito klausi.... tikrai yra diskutuota apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuke @ 2009 11 09, 15:12)
Kai meginu i remeli ikelt pvz. nuotrauka, nesutampa dydziai: nuotrauka siaubingai didele, o remelis labai mazas - ar  yra galimybe reguliuoti ir vieno ir kito vaizdo dydi (per layers?).
Tikiuosi aiskiai susakiau bigsmile.gif

kai keli foto į rėmelį, geriau pasidaryk naują failą. tada vienam sluoksnyje dėk rėmelį, o kitame sluoksnyje dėk foto. susitvarkyk rėmelio dydį, kokio nori. o tada reguliuokis foto dydį. smile.gif
Atsakyti
Dėl pamokėlių...toms kas rusų kalbą valdo ir neturės keblumų.
Yra nuostabus saitas http://photoshop-master.ru/ . Pamokėles nemokamai!!!- siunčia el.paštu (tik reik užregistruoti savo mailą). Pradedama nuo 0...na o paskui įsivažiuoja po truputi...Žiūrėkit,gal kam padės g.gif
Ir išvis- ten palandžiojus daug gėrio yra- video pamokos, tekstinės pamokos ir t.t. Gana viskas aiškiai išklota---man tikrai padėjo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 09 lapkričio 2009 - 16:27
Sveikos darbštuolės 4u.gif .Aš tik pradedu dirbti su photoshopu ir visai nieko nemoku dar.Labai noriu į kostiumą(tarkim peliuko ar kokio angeliuko) įkelt sūnelio veidą.Ar galit paaiškinti kaip tai padaryt?Gal čia labai sudėtingas darbelis pradedančiajai?Ačiū iš anksto
Atsakyti
Sauni ir rekalinga tema 4u.gif
Atsakyti
sveikutes. Ar as kazka pridirbau ar vaikas kazka prispaude. Problema tame, kad kai atsidarau PS koki faila ir tarkim noriu ar su kibireliu uzlieti, ar istrinti nieko nedaro, t.y. bet ka paspaudus ir judunant palyte vazine ranka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(truputukas @ 2009 11 10, 11:23)
sveikutes. Ar as kazka pridirbau ar vaikas kazka prispaude. Problema tame, kad kai atsidarau PS koki faila ir tarkim noriu ar su kibireliu uzlieti, ar istrinti nieko nedaro, t.y. bet ka paspaudus ir judunant palyte vazine ranka doh.gif

pabandyk per PS atsidaryti foto, o ne foto - per open with PS wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 10 lapkričio 2009 - 11:23
Mamytes nesuprantu, viska darau kaip parasyta, bet mano kakodel meta tokia lentele:
user posted image
Ka tai reiskia? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2009 11 09, 19:20)
Sveikos darbštuolės 4u.gif .Aš tik pradedu dirbti su photoshopu ir visai nieko nemoku dar.Labai noriu į kostiumą(tarkim peliuko ar kokio angeliuko) įkelt sūnelio veidą.Ar galit paaiškinti kaip tai padaryt?Gal čia labai sudėtingas darbelis pradedančiajai?Ačiū iš anksto

As irgi viska ismokau iš šios merginos http://photoshop-master.ru/ pamokų. labai viskas suprantamai ir aiškiai dėstoma. Bet tikrai nebus taip, kad per pusvalandį visą photoshop "perkąsit".
Atsakyti
Sveiki gal kas turit pamokele kaip dabar tiksliai parasyti g.gif isikeliu as remeli i photosopa ir nuotrauka kai pakisu po juo jis taip ir palieka po tuo remeliu kaip ta balta fona panaikint remelio kad matytusi nuotrauka blush2.gif turejau kazkur issisaugojusi ta pamokele ir neberandu doh.gif
Atsakyti