Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(DANIELE22 @ 2009 08 31, 21:19)
nesuprantu pačios pradžios kai įkeli į programa du sluoksnius pvz.remelį ir nuotrauką,pas mane kairėj pusėj layeriuose juos rodo po viena,kartais vargstu traukiu abu ten ir kažkaip atsiranda,o kartais ne blush2.gif ką daryt,kad paprastai įkėlus abu sluoksnius rodytų.Tikiuosi aiškiai parašiau rolleyes.gif

tai tiesiog viena (pasirinktinai nuotrauka ar remeli) kairiu peles klavisu trauk ant kito. Ant kurio trauki toks truputi krastai apsijuodina ir tada atleis peles klavisa. tada desineje (kur layer sluoksniai) atsiras du sluoksniai - viename bus nuotrauka, o kitame fonas/remelis mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kokie turi buti ismatavimai ananasinio saldainiaus popieriuko?
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2009 09 01, 10:45)
sveikos 4u.gif
kokie turi buti ismatavimai ananasinio saldainiaus popieriuko?

pačio saldainio 9*8 4u.gif
Atsakyti
SAUNU ,KAD PAGALIAU KAZKAS SUKURE TOKIA TEMELE thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2009 08 31, 20:52)
bet man reiktu A3 formato
nezinau kaip cia reiks padaryt doh.gif

42cm x 29,7cm
Kokybė būna ideali

Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 09 01, 15:21)
pačio saldainio 9*8  4u.gif



QUOTE(Gitatuka @ 2009 09 01, 18:42)
42cm x 29,7cm
Kokybė būna ideali


Labai aciu uz atsakymus
thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galit man paaiškinti, kaip padaryti A4 formato lapą Photoshope... Net nežinau, kaip paaiškinti blink.gif . Noriu padaryti kvietimą, pvz., žvaigždės formos, ten ant jo kažką parašyti ir paveiksliuką uždėti. Bet kadangi jis turi būti dvigubas, aš turimą žvaigždės šabloną klonuoju, sujungiu per kraštus, kad gautųsi tokia kaip išklotinė. Bet man į tą šablono lapą netelpa tas sudvigubinimas, antros žvaigždės pusės lieka nepilna pusė, nes lapas kažkoks nestandartinis, kuriame pradedu daryti doh.gif . Nepykit už kvailą kalusimą, bet aš tik pradedu mokytis blush2.gif
Atsakyti
Jau radau doh.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2009 09 02, 08:57)
kadangi jis turi būti dvigubas, aš turimą žvaigždės šabloną klonuoju, sujungiu per kraštus, kad gautųsi tokia kaip išklotinė. Bet man į tą šablono lapą netelpa tas sudvigubinimas, antros žvaigždės pusės lieka nepilna pusė, nes lapas kažkoks nestandartinis, kuriame pradedu daryti  doh.gif . Nepykit už kvailą kalusimą, bet aš tik pradedu mokytis  blush2.gif

sumazink zvaigzdes wink.gif A4 formatas 21x29.7
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2009 09 01, 09:45)
sveikos 4u.gif
kokie turi buti ismatavimai ananasinio saldainiaus popieriuko?


AŠ DARAU 10 *8,5 ( PAČIO POPIERIUKO. ANT A4 LAPO MAN TELPA 6 POPIERIUKAI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(genovaite @ 2009 09 02, 22:00)
AŠ DARAU 10 *8,5 ( PAČIO POPIERIUKO. ANT A4 LAPO MAN TELPA 6 POPIERIUKAI smile.gif

aciu uz atsakyma 4u.gif
o gal zinot ismatavimus nomedos saldainio? g.gif
Atsakyti
sweikutes kas zino sampano etikeciu ismatawimus
Atsakyti