Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

[quote=Dajulita,2009 11 05, 23:13]Šiandien padariau naujametinį atviruką. Tik pora savaičių dirbu su PS... Labai nenupeikit blush2.gif ...

Šaunuolė santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DANIELE22: 05 lapkričio 2009 - 23:31
Sveikutės smile.gif O gal kuri turit kalėdinių saldainių dėžutės šabloną su linijomis? Kažkurioj temoj buvau radus, bet man fono jame pakeisti neleidžia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*raskė* @ 2009 11 06, 08:57)
Sveikutės smile.gif O gal kuri turit kalėdinių saldainių dėžutės šabloną su linijomis? Kažkurioj temoj buvau radus, bet man fono jame pakeisti neleidžia  unsure.gif

įkėliau kelias į temą, gal tiks kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*raskė* @ 2009 11 06, 08:57)
Sveikutės smile.gif O gal kuri turit kalėdinių saldainių dėžutės šabloną su linijomis? Kažkurioj temoj buvau radus, bet man fono jame pakeisti neleidžia  unsure.gif

Buvau įdėjusi dėžučių nuorodą, kažkurioje temoje. Jau man šitios dvi PS temos, tai tikra painiava. Žiūrėk ČIA
Atsakyti
smile.gif Merginos, toks klausimukas išpuolė. Kaip jūs tvarkotės su fontais? Tiesa, sakant, aš nemėgstu ne lietuviškų raidžių. PS man tik maišosi begalės šriftų. Ką darote, gal ištrinate iš windows'ų jums nereikalingus? Photohopas pasiima visus windows'uose esančius, todėl visus ištrint negalima, gal kokia kita programa naudoja vieną ar kitą šriftą. Man čia toks galvosūkis g.gif ...noriu susidėti tik lietuviškus ir man patinkančius.
Gal žinote, ar pačioje PS programoje galima tvarkyti šriftus?
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 06, 12:17)
smile.gif Merginos, toks klausimukas išpuolė. Kaip jūs tvarkotės su fontais? Tiesa, sakant, aš nemėgstu ne lietuviškų raidžių. PS man tik maišosi begalės šriftų. Ką darote, gal ištrinate iš windows'ų jums nereikalingus? Photohopas pasiima visus windows'uose esančius, todėl visus ištrint negalima, gal kokia kita programa naudoja vieną ar kitą šriftą. Man čia toks galvosūkis  g.gif ...noriu susidėti tik lietuviškus ir man patinkančius.
Gal žinote, ar pačioje PS programoje galima tvarkyti šriftus?

man atrodo galima susitvarkyti paciam PS,paziurek jei pas tave ADOBEJ,kur tavo photoshopas,ar yra fontu aplankas,jei yra tai kai saugaisi parsisiusta srifta saugok butent ten i pati photoshopa,ne i WINDOWS/FONTS.Man ta pati problema,tik beda kad sitam PS atskiro aplanko sriftams nera(senesniam buvo),saugausi i WINDOWSUS,uztai trinti nepatinkanciu negaliu....
gal kitos mergaites dar ka patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 11 06, 12:31)
man atrodo galima susitvarkyti paciam PS,paziurek jei pas tave ADOBEJ,kur tavo photoshopas,ar yra fontu aplankas,

Aplanko pačiame PS nėra. Galvoju, g.gif o jei susikūrus?? Na, bet kas iš to. Iš windows'ų vistiek priims visus šriftus.
Nu negaliu, kaip nervai nelaiko, kol atsirenku lietuvišką šriftą, tai sugaištu marias laiko.
Turi būti išeitis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 11 06, 10:22)
įkėliau kelias į temą, gal tiks kas  blush2.gif



QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 06, 10:44)
Buvau įdėjusi dėžučių nuorodą, kažkurioje temoje. Jau man šitios dvi PS temos, tai tikra painiava. Žiūrėk ČIA


oi kaip ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 06, 14:13)
Aplanko pačiame PS nėra. Galvoju,  g.gif  o jei susikūrus?? Na, bet kas iš to. Iš windows'ų vistiek priims visus šriftus.
Nu negaliu, kaip nervai nelaiko, kol atsirenku lietuvišką šriftą, tai sugaištu marias laiko.
Turi būti išeitis  bigsmile.gif

ar ikelt kur LT sriftus?
vis pasilengvinsit gyvenima... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2009 11 06, 15:49)
ar ikelt kur LT sriftus?
vis pasilengvinsit gyvenima... smile.gif

Na, būtų nerealu. PS tekstą rašant, šrifto pasirinkime, būtų tik norimi šriftai, o ne 'n' skaičius jų ir dar visokio plauko. Nieko nėra neįmanomo, tik kas užves ant tikslaus kelio?? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Na va ir as atsisiunciau siandien Photoshopa. Aisku is karto begales klausimu ax.gif
Tai noriu paklausti:
nusifotkinau ir isikeliau fotke, pvz noriu, kad liktu tik nufotkinti auskariukai, o visa kita, tai yra palaidine ant kurios fotkinau padejusi auskariukus butu pakeista i koki tai Photoshopo fona. Noriu, kad liktu tik auskariukai. Kaip tai padaryti? bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 06, 13:13)
Aplanko pačiame PS nėra. Galvoju,  g.gif  o jei susikūrus?? Na, bet kas iš to. Iš windows'ų vistiek priims visus šriftus.
Nu negaliu, kaip nervai nelaiko, kol atsirenku lietuvišką šriftą, tai sugaištu marias laiko.
Turi būti išeitis  bigsmile.gif

Iseitis gal ir yra,ale kas paprotins g.gif mane ir nervina,as jau kelis susirasiu kurie LT raso,kad nepamirsciau,bet tu sriftu begales,tikrink dabar kiekviena g.gif
Atsakyti