Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(Irce6 @ 2009 11 02, 22:48)
na profes ne tik prie pc sedi,jos dar ir dirba,tai ne visada gali greitai atsakyti ar padeti ir as nesu profe,dar pati mokausi  4u.gif
Kity25 labai dziaugiuosi,kad pagaliau viska issiaiskinai,saunuole  mirksiukas.gif
Papildyta:

gali su paprastu trintuku atsargiai trinti,tik pirmiau issididink nuotrauka,paimk ZOOM TOOL ir paspausk kelis kartus ant nuotraukos,kai aptrinsi tada vel su tuo pat irankiu sumazink,tik laikyk nuspaudus ALt mygtuka ir galesi pamazinti.
Arba gali vaikucio galvyte iskirpti su kokiu irankiu pvz. PEN TOOL,MAGNETIC LASSO TOOL,bet cia pasimokinti truputi reikia.Visko ismoksi,nes noro matau daug turi  4u.gif sekmes  smile.gif

Aciu aciu ir dar karta aciu!!! na va, visai gal ir neblogai gavosi su magnetic lasso, tik sunelio veido spalva skiriasi nuo angeliuko kuno spalvos... kaip padaryt kad butu nors truputi naturaliau? suprantu, kad reikia mokytis visko po truputi, o ne viska is karto, kad cia visos atskiros dideles temos... bet labai jau norisi padaryt atviruka krikstynu proga ax.gif
Atsakyti
Ir aš tik laisvalaikiu PS pakankinu blush2.gif Ir dar blogybė - mano kompe nėra PS. Galiu įsidiegti PS2 (beja, dovanotą šio forumo dalyvės 4u.gif ). O kitame kompe, turiu PS4. Man jis labiau patinka ax.gif
Dabar dėl veiduko - naudok suliejimą Biur (vat taip tiksliai negaliu parašyti - po ranka nėra PS, o mintinai dar nemoku visko blush2.gif ) Ten yra Surface blur - pasirink nedidelį suliejimą. Paskui tik išryškini (iš dubliuoto sluoksnio ištrini) akis, lūpas, ir tai kas tau tinka pagal spalvą: visą foną, angeliuko drabužėlius ir pan. Žodžiuu lieka tik pats veidelis "sulietas" - ir sujungi sluoksnius. Iš tiesų tai paprasta, tik reikia "įsikirsti" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 11 02, 23:52)
Ir aš tik laisvalaikiu PS pakankinu  blush2.gif  Ir dar blogybė - mano kompe nėra PS. Galiu įsidiegti PS2 (beja, dovanotą šio forumo dalyvės  4u.gif ). O kitame kompe, turiu PS4. Man jis labiau patinka  ax.gif
Dabar dėl veiduko - naudok suliejimą Biur (vat taip tiksliai negaliu parašyti - po ranka nėra PS, o mintinai dar nemoku visko blush2.gif ) Ten yra Surface blur - pasirink nedidelį suliejimą. Paskui tik išryškini (iš dubliuoto sluoksnio ištrini) akis, lūpas, ir tai kas tau tinka pagal spalvą: visą foną, angeliuko drabužėlius ir pan. Žodžiuu lieka tik pats veidelis "sulietas" - ir sujungi sluoksnius. Iš tiesų tai paprasta, tik reikia "įsikirsti" mirksiukas.gif

o kurioj mazdaug ten vietoj yra tas surface blur???
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 11 02, 20:54)
Aciu aciu ir dar karta aciu!!! na va, visai gal ir neblogai gavosi su magnetic lasso, tik sunelio veido spalva skiriasi nuo angeliuko kuno spalvos... kaip padaryt kad butu nors truputi naturaliau? suprantu, kad reikia mokytis visko po truputi, o ne viska is karto, kad cia visos atskiros dideles temos... bet labai jau norisi padaryt atviruka krikstynu proga  ax.gif

pabandyk per Hue/Saturation.. vienas iš paprastesnių būdų. vedžiok slankiklius ir žiūrėk kaip geriau atrodys spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 11 03, 06:49)
pabandyk per Hue/Saturation.. vienas iš paprastesnių būdų. vedžiok slankiklius ir žiūrėk kaip geriau atrodys spalva smile.gif

nerandu as to Hue saturation verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kity25: 03 lapkričio 2009 - 11:07
QUOTE(kity25 @ 2009 11 03, 13:06)
nerandu as to Hue saturation  verysad.gif

Gal man padetu kuri nors mamyte ikelt veiduka ant angeluko kuno??? taip jau norisi greiciau atspausdint ir iremint, nes savaitgali jau krikstynos... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 11 03, 14:54)
Gal man padetu kuri nors mamyte ikelt veiduka ant angeluko kuno??? taip jau norisi greiciau atspausdint ir iremint, nes savaitgali jau krikstynos...  blush2.gif

Atsiusk i az ryt pabandyciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kity25 @ 2009 11 03, 11:06)
nerandu as to Hue saturation  verysad.gif

Eik i IMAGE/ADJUSTMENTS/HUE-SATURATION,da gali IMAGE/ADJUSTMENTS/COLOR BALANCE pareguliuoti,bet cia ateiciai nes mokintis tikrai reiks ne viena diena 4u.gif
Atsakyti
labutis visoms darbstuolems.
gal galit man priminti kaip jus sujungiate sluoksnius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2009 11 03, 22:55)
labutis visoms darbstuolems.
gal galit man priminti kaip jus sujungiate sluoksnius? 4u.gif

Jei visus sluoksnius nori sujungti,stok ant virs.sl.,ir spausk LAYER-iuose desini peles klav. ir pasirink MERGE VISIBLE arba vienu metu spausk SHIFT CTRL E.
Norint sujungti pvz. is daugumos sl. tik du,stoji ant reikiamo sl. ir spaudi des. peles kl. pasirenki MERGE DOWN arba CTRL E. 4u.gif
Atsakyti
aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2009 11 03, 23:55)
labutis visoms darbstuolems.
gal galit man priminti kaip jus sujungiate sluoksnius? 4u.gif

CTRL + E (jungia po viena sluoksni i apacia) wink.gif
Atsakyti
Sveikutes

Turiu kalendoriaus sablona 2010 metu, bet menesiai ir dienos surasyta angliskai. Gal zinote ar eina parasyti juos lietuviskai? ax.gif
Atsakyti