Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

nelabai supratau kaip atidaryt nuotrauka taip pat kaip ir remeli... gal taip? bet visvien desinej nerodo visu sluoksniu vienu metu... doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kity25: 02 lapkričio 2009 - 18:11
QUOTE(kity25 @ 2009 11 02, 18:09)
nelabai supratau kaip atidaryt nuotrauka taip pat kaip ir remeli... gal taip? bet visvien desinej nerodo visu sluoksniu vienu metu...  doh.gif

Nuotrauką užtempk į kitą foto (ta kuri su delnu). Tada bus abu sluoksniai viename.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 02, 20:14)
Nuotrauką užtempk į kitą foto (ta kuri su delnu). Tada bus abu sluoksniai viename.

ta prasme su MOVE TOOL tempti ant remelio su delnu? as taip ir padariau... uztempiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 11 02, 18:44)
ta prasme su MOVE TOOL  tempti ant remelio su delnu? as taip ir padariau... uztempiau  doh.gif

smile.gif na, taip su pelės pagalba? Ar nesigavo?
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 02, 20:51)
smile.gif na, taip su pelės pagalba? Ar nesigavo?

taip, uztemt gavosi, nuotrauka yra ant remelio... bet sluoksniuose to nerodo. rodo tik nuotraukos sluoksni
user posted image
P.S. isprotesiu jau greit nuo to foto ikelimo... ir jums visoms jau tikriausiai atsibodau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kity25: 02 lapkričio 2009 - 19:10
QUOTE(kity25 @ 2009 11 02, 20:08)
taip, uztemt gavosi, nuotrauka yra ant remelio... bet sluoksniuose to nerodo. rodo tik nuotraukos sluoksni
user posted image
P.S. isprotesiu jau greit nuo to foto ikelimo... ir jums visoms jau tikriausiai atsibodau  doh.gif

...na galima supaprastint procedura:
1.atidarom a nuotrauka ar .psd atramini faila (tarkim, fotoremeli).
2.atidarom b nuotrauka (tarkim pasirinkta .jpeg formato nuotrauka). Tada pazymim ja (virsuj meniu ieskom Select>All)- ji apsibruksniuos pagal perimetra. Ctrl+C (kopijuojam).Edit>Copy
3.Griztam i a nuotrauka ir be ceremoniju darom Ctrl+V (Edit>Paste)- kopijuojam ant sluoksnio. Matysite,abi nuotraukas viena ant kitos, ir abu sluoksniai bus atidaryti valdyme desinej...
Galima bandyt dirbti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 02 lapkričio 2009 - 19:39
QUOTE(Irmavi @ 2009 11 02, 21:25)
...na galima supaprastint procedura:
1.atidarom a nuotrauka ar .psd atramini faila (tarkim, fotoremeli).
2.atidarom b nuotrauka (tarkim pasirinkta .jpeg formato nuotrauka). Tada pazymim ja (virsuj meniu ieskom Select>All)- ji apsibruksniuos pagal perimetra. Ctrl+C (kopijuojam).Edit>Copy
3.Griztam i a nuotrauka ir be ceremoniju darom Ctrl+V (Edit>Paste)- kopijuojam ant sluoksnio. Matysite,abi nuotraukas viena ant kitos, ir abu sluoksniai bus atidaryti valdyme desinej...
Galima bandyt dirbti smile.gif

Valioooooooooooo! Pagaliau man gavosi!!! Aciu jum visom mamytem uz kantrybe man aiskiinant aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif dabar galesiu jau pati ikelt nuotraukytes smile.gif
dabar jau pati bandysiu padaryt atviruka krikstynu proga, tik dar stai ka norejau paklaust... turiuka atviruka su angeliuko atvaizdui , vietoj angeliuko veido, noriu padaryt savo sunelio. paprastai uzdejau jo veiduka per copy-paste, bet gaunasi nelygiai. skaiciau kad reikia patrinti su magisku trintuku, bet tas trintukas per daug nutrina ( na tai yra net truputi paspaudus nutrina puse veido ) doh.gif tuoj ikelsiu, kad jum butu aiskiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kity25: 02 lapkričio 2009 - 19:48
QUOTE(kity25 @ 2009 11 02, 20:44)
Valioooooooooooo! Pagaliau man gavosi!!! Aciu jum visom mamytem uz kantrybe man aiskiinant  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif dabar galesiu jau pati ikelt nuotraukytes smile.gif

... biggrin.gif 4u.gif ...sekmes gvildenant PS paslaptis... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 02 lapkričio 2009 - 19:48
user posted image
kaip man lygiai aptrinti veideli, kad nesimatytu aplink veido to nuotraukos fono? kai bandau su magiosku trintuku-tai ji paspaudus nusitrina puse veido blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 11 02, 20:55)
user posted image
kaip man lygiai aptrinti veideli, kad nesimatytu aplink veido to nuotraukos fono? kai bandau su magiosku trintuku-tai ji paspaudus nusitrina puse veido  blink.gif

...čia jau atskira tema. Aš naudoju detalių atskirimui nuo fono Photoshop plaginą Vertus Fluid Mask. Bet,manau, kad PS plaginai didelė ir atskira tema....Paprastai (be plaginu) naudojamas Magnetic Lasso ir kitos premonės...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2009 11 02, 22:16)
...čia jau atskira tema. Aš naudoju detalių atskirimui nuo fono Photoshop plaginą Vertus Fluid Mask. Bet,manau, kad PS plaginai didelė ir atskira tema....Paprastai (be plaginu) naudojamas Magnetic Lasso ir kitos premonės...

aciu, banysiu su magnetic lasso, o plaginus reikes ismokt, tik aisku neviskas is karto smile.gif nes tik 4 diena kai turiu photoshopa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2009 11 02, 14:51)
Na, aš dar taip pat tik pradedu su šituo šauniu daiktu dirbti (PS4), bet kaip ką jau galiu patarti (nes kol profės tyli - kity25 laukia atsakymo)  blush2.gif

Tavo klaida, kad viena nuotrauka laisva ( su mergaite), o kita "užrakinta" (nežinau kaip čia geriau išsireikšti...). Nutrauką su delnu "įkelk" į PS darbalaukį, kaip ir mergytės foto. Tai galima padaryti su pele užvedus ant nuotraukos rėmelio, ten kur jos užrašas ir neatleidus pelės mygtuko nutempti žemyn. Tada abi nuotraukos bus darbiniame lauke, kaip dabar mergaitės nuotrauka.
O toliau, jei darysi tai, ką mokė Irce6 - viskas bus taip, kaip jos pavyzdyje. Visai nesunku.  mirksiukas.gif

na profes ne tik prie pc sedi,jos dar ir dirba,tai ne visada gali greitai atsakyti ar padeti ir as nesu profe,dar pati mokausi 4u.gif
Kity25 labai dziaugiuosi,kad pagaliau viska issiaiskinai,saunuole mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kity25 @ 2009 11 02, 19:55)
user posted image
kaip man lygiai aptrinti veideli, kad nesimatytu aplink veido to nuotraukos fono? kai bandau su magiosku trintuku-tai ji paspaudus nusitrina puse veido  blink.gif

gali su paprastu trintuku atsargiai trinti,tik pirmiau issididink nuotrauka,paimk ZOOM TOOL ir paspausk kelis kartus ant nuotraukos,kai aptrinsi tada vel su tuo pat irankiu sumazink,tik laikyk nuspaudus ALt mygtuka ir galesi pamazinti.
Arba gali vaikucio galvyte iskirpti su kokiu irankiu pvz. PEN TOOL,MAGNETIC LASSO TOOL,bet cia pasimokinti truputi reikia.Visko ismoksi,nes noro matau daug turi 4u.gif sekmes smile.gif
Atsakyti