Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(kity25 @ 2009 10 31, 19:01)
gal mamytes man galetu paaiskint, kodel kai ikeliu nuotrauka i photoshopa, (pries tai jau ikelus remeli ir pasidarius jo sluoksni) , tai tos nuotraukos nera ten desinej, kur visi sluoksniai surasyti? ir kaip nuotrauka idet tarp virsutinio sluoksnio, ir apatinio?

Tai kai nutempsi fotke i remeli,tada ja ir matysi,tarp kitu sl.paimk MOVE TOOL ir tempk su pele.Kai nutempsi atsiras LAYER-iuose sl. su nuotrauka,tada ja pakisk po remeliu,tiesiog spausk kartu,klaviaturoj siuos mygtukus CTRL ] (TAIP PERSIKELS I VIRSU) arba CTRL [ (PERSIKELS I APACIA).
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 31, 21:15)
Tai kai nutempsi fotke i remeli,tada ja ir matysi,tarp kitu sl.paimk MOVE TOOL ir tempk su pele.Kai nutempsi atsiras LAYER-iuose sl. su nuotrauka,tada ja pakisk po remeliu,tiesiog spausk kartu,klaviaturoj siuos mygtukus CTRL ] (TAIP PERSIKELS I VIRSU) arba CTRL [ (PERSIKELS I APACIA).

kai nutempiu nuotrauka ant remelio, tuomet LAYER-iuose rodo tik nuotrauka., nuotrauka paslepiu-tada rodo remelius. o kad kartu rodytu-tei nerodo sad.gif
Papildyta:
QUOTE(kity25 @ 2009 10 31, 22:15)
kai nutempiu nuotrauka ant remelio, tuomet LAYER-iuose rodo tik nuotrauka., nuotrauka paslepiu-tada rodo remelius. o kad kartu rodytu-tei nerodo sad.gif

o gal yra kur nors programele, kur parodytu irasa kaip tai daroma? nes jauciu siandien trecia nakti sedesiu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Stai parodysiu,kaip as ikeliu nuotrauka i remeli.Isikelkit remeli i photoshopa,tada isikelkit nuotrauka.Ir ziurekit screenus:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ir viskas 4u.gif kai baigiat issisaugokit darbeli JPG formatu!

Papildyta:
Kity25 jei moki idek screena,ka ten pas tave rodo,jei nemoki daryk taip:
1.kai jau nutempi fotke i remeli,tada spausk klav. PRINT/SCREEN mygtuka.
2.tada neiseinant is photoshopo,spausk vienu metu CTRL N
3.paskui CTRL V ir nuprintintas vaizdas isides i ta lapa
4.issaugok ta lapa JPG formatu
5.ikelk i radikala,tik nuemus visas varneles ir desinej pusej vietoj 180 irasyk 300,tada kelk.Kai ikelsi nukopink 3 raudona nuoroda ir iskart idek(nupastink) cia.
va radikalo adresas RADIKAL.RU

Gal supratai,jei ne rasyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 11 01, 11:23)
Stai parodysiu,kaip as ikeliu nuotrauka i remeli.Isikelkit remeli i photoshopa,tada isikelkit nuotrauka.Ir ziurekit screenus:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ir viskas  4u.gif kai baigiat issisaugokit darbeli JPG formatu!

Papildyta:
Kity25 jei moki idek screena,ka ten pas tave rodo,jei nemoki daryk taip:
1.kai jau nutempi fotke i remeli,tada spausk klav. PRINT/SCREEN mygtuka.
2.tada neiseinant is photoshopo,spausk vienu metu CTRL N
3.paskui CTRL V ir nuprintintas vaizdas isides i ta lapa
4.issaugok ta lapa JPG formatu
5.ikelk i radikala,tik nuemus visas varneles ir desinej pusej vietoj 180 irasyk 300,tada kelk.Kai ikelsi nukopink 3 raudona nuoroda ir iskart idek(nupastink) cia.
va radikalo adresas RADIKAL.RU

Gal supratai,jei ne rasyk  mirksiukas.gif

kai nutempu foto ant remelio ir paspaudziu mygt. (PRT SCR SYS RQ), tai niekas nesikeicia. kai po to paspaudziu CTRL N , TUOMET ATSIRANDA LENTELE, KURIOJE YRA KAZKOKIE ISMATAVIMAI, O KAI PO TO PASPAUDZIU CTRL V, TAI IRGI NIEKAS NESIKEICIA...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kity25: 01 lapkričio 2009 - 10:05
labai daug pamokeliu ir draugisku mergaiciu kurios padeda fotosopo klausimais yra www.bendraukim.666.lt
Atsakyti
QUOTE(Dolrena @ 2009 11 01, 11:43)
labai daug pamokeliu ir draugisku mergaiciu kurios padeda fotosopo klausimais yra  www.bendraukim.666.lt

ir cia mes padedam bei dalinames viskuom mirksiukas.gif nereikia cia varineti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 11 01, 10:05)
kai nutempu foto ant remelio ir paspaudziu mygt. (PRT SCR SYS RQ), tai niekas nesikeicia. kai po to paspaudziu CTRL N , TUOMET ATSIRANDA LENTELE, KURIOJE YRA KAZKOKIE ISMATAVIMAI, O KAI PO TO PASPAUDZIU CTRL V, TAI IRGI NIEKAS NESIKEICIA...

kai nuspaudi PRINTSCREEN mygtuka ir neturi niekas keistis,taip tu nuprintini vaizda esanti kompo ekrane( tikiuosi gerai issireiskiau ax.gif ).
kai nuspaudi CTRL N ir duoda lentele joje spausk OK.Atsidarys tuscias lapas.
Kai nuspaudi CTRL V turi i ta tuscia lapa isideti nuprintintas tavo vaizdas.
Gal dabar gausis,tada bent matyciau kas pas tave negerai 4u.gif
Atsakyti
Dziaugiuos radus sita temele, kaip tik pradedu dirbt su Photoshopu. Einu skaityt nuo pradziu 4u.gif
Atsakyti
user posted image
valiooo!!! man pavyko!!! Aciu Tau labai Irce, kad ismokai cia ikelt foto. 4u.gif na va, kaip matai, ten pas mane jau uztempta nuotrauka, ir desinej rodo tik jos sluoksni...
user posted image
o stai taip atrodo, jau su pelyte paspaudziu ant remelio, tada matosi tik remelio sluoksniai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kity25: 02 lapkričio 2009 - 10:40
sveikutės ,noriu paklausti gal kai kuri turite ar mokate padaryti kvietimo šablonėlį,na ta prasme,kad jis butu tuščias,tik griaučei,,, ax.gif -tikiuosiu aiškiai išsireiškiau ,kad ir kažkaip negražiai,,, blush2.gif labai daug yra mikrsofto svetainėje,bet kadangi mano windausiukai "pasiskolinti",nelegalūs,tai negaliu tenais registruotis,o be registracijos neleidžia siūstis,, rolleyes.gif
kvietimo tema bus advento vakarai ,bendruomenės kviesis bendruomenes,mokyklos taryba kitos m-klos tarybą...tai gana oficialūs renginiai,tai vat norisi,kad ir kvietimai butu "rimtesni"
dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 11 02, 12:34)
user posted image
valiooo!!! man pavyko!!! Aciu Tau labai Irce, kad ismokai cia ikelt foto.  4u.gif  na va, kaip matai, ten pas mane jau uztempta nuotrauka, ir desinej rodo tik jos sluoksni...
user posted image
o stai taip atrodo, jau su pelyte paspaudziu ant remelio, tada matosi tik remelio sluoksniai...

Dar norejau paklausti, gal atsirastu nerealaus gerumo mamyte, 4u.gif kuri turetu pora laisvu minuciu ir galetu man padet... ateinanti savaitgali mano sunelio kriksytnos, nors as ir pradejau mokytis photoshopo, bet manau iki savaitgalio dar nesugebesiu padaryt atviruko, ... turiu atviruka su angeliuku, ir man i to angeliuko veiduka reikia idet sunelio nuotrauka doh.gif
Atsakyti
Na, aš dar taip pat tik pradedu su šituo šauniu daiktu dirbti (PS4), bet kaip ką jau galiu patarti (nes kol profės tyli - kity25 laukia atsakymo) blush2.gif

Tavo klaida, kad viena nuotrauka laisva ( su mergaite), o kita "užrakinta" (nežinau kaip čia geriau išsireikšti...). Nutrauką su delnu "įkelk" į PS darbalaukį, kaip ir mergytės foto. Tai galima padaryti su pele užvedus ant nuotraukos rėmelio, ten kur jos užrašas ir neatleidus pelės mygtuko nutempti žemyn. Tada abi nuotraukos bus darbiniame lauke, kaip dabar mergaitės nuotrauka.
O toliau, jei darysi tai, ką mokė Irce6 - viskas bus taip, kaip jos pavyzdyje. Visai nesunku. mirksiukas.gif
Atsakyti