Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(kity25 @ 2009 10 30, 10:20)
aciu, man atrodo supratau, bet gali taip but kad pas mane nera magic eraser tool? yra tik ERASER TOOL.....sad.gif

paspaudus su pele palaikyk ant ERASER TOOL ir turi iššokti pasirinkimas trintukų.
Papildyta:
QUOTE(kity25 @ 2009 10 30, 11:20)
ACIU , BANDYSIU IESKOT! O SAKYKIT PRASAU DAR, GEROSIOS MAMYTES, KAIP PAKEISTI REMELIO FORMATA? KAI PASPAUDZIU SAVE AS- TEN GALIMA RINKTIS TIKTAI ARBAJPG, ARBA BMP... IS KUR GI TADA PAIMTI REIKIAMO FORMATO REMELIU?

materinstvo yra 57-nios temos žaliais skaičiais pažymėtos. jas pervertus rasi įvairiausių rėmelių.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 10 30, 13:26)
paspaudus su pele palaikyk ant ERASER TOOL ir turi iššokti pasirinkimas trintukų.
Papildyta:

materinstvo yra 57-nios temos žaliais skaičiais pažymėtos. jas pervertus rasi įvairiausių rėmelių.

user posted image

Labai labai aciu TAU GITATUKA!!! JAU VISKA RADAU!!! thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Dar čia pasirinkimas rėmelių.
Atsakyti
4u.gif Dar čia Digifree
Atsakyti
4u.gif Naujai pradedančioms. Kaip suvienodinti rėmelio ir nuotraukos dyžius. Dažniausiai, tokius darbelius nešame į foto studijas atsipausdinti, todėl dydį reiktų numatyti iš anksto.
Pirmiausiai PS programoj per File --> New atsidarome lentelę. Įrašome cm, kokio dydžio norėtumėm, kad gautųsi nuotrauka. PVZ A4formato. Lentelė turi atrodyti taip:

user posted image

Atsidarai foto. Nuotrauką tempi į baltą lapą.
user posted image

Pirmas sluoksnis baltas antras sluoksnis foto. Foto sumažini, sudini. Kad neprarastu rėmelis proporcijų, spaudi Move Tools, laikai Shift klavišą ir su pelės pagalba mažini - didini.
user posted image

Tada atsidarai rėmelį. Taip pat rėmelį užtempi, kaip ir nuotrauką. Yra trys sluoksniai (layers) baltas lapas, nuotrauka, rėmelis. Sluoksniu, bet kada galima kaitalioti vietomis.
user posted image
Atsakyti
mamytes,prasau,padekit!as jau 2 para sedziu prie komp., ir niekaip nepadarau remelio su nuotrauka... negaliu daugiau verysad.gif
trumpai papasakosiu kaip darau, gal kuri pastebesit ka netaip darau (as jau kruva pamoku perziurejau, visvien niekas nesigauna).
PS atidarau remeli (jis pas mane issaugotas MY PICTURE, Format BMP ). Padarau jo kopija. Tai desinej rodo 2 sluoksnius. apatini sluoksni (kuris su uzraktu) pakeiciu i juoda spalva. Tada tam kitam sluoksni, pasirinkus magiska lazdele, iskerpu rutuliuka (kur turi but veidukas).
tada atidarau nuotrauka irgi is my picture (ten pakeiciu formata i PSD). Ir kai nuotrauka atsiranda ekrane- tai ten desinej kur LAYER-as nematau visu 3 sluoksniu!!! kodel?
ka daryt po to? kaip ikist foto tarp virsutinio sluoksnio-remelio, ir apatinio juodo.... labai laukiu pagalbos. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kity25: 30 spalio 2009 - 22:51
QUOTE(kity25 @ 2009 10 30, 23:51)
mamytes,prasau,padekit!as jau 2 para sedziu prie komp., ir niekaip nepadarau remelio su nuotrauka... negaliu daugiau  verysad.gif
trumpai papasakosiu kaip darau, gal kuri pastebesit ka netaip darau (as jau kruva pamoku perziurejau, visvien niekas nesigauna).
PS atidarau remeli (jis pas mane issaugotas MY PICTURE, Format BMP ). Padarau jo kopija. Tai desinej rodo 2 sluoksnius. apatini sluoksni (kuris su uzraktu) pakeiciu i juoda spalva. Tada tam kitam sluoksni, pasirinkus magiska lazdele, iskerpu rutuliuka (kur turi but veidukas).
tada atidarau nuotrauka irgi is my picture (ten pakeiciu formata i PSD). Ir kai nuotrauka atsiranda ekrane- tai ten desinej kur LAYER-as nematau visu 3 sluoksniu!!! kodel?
ka daryt po to? kaip ikist foto tarp virsutinio sluoksnio-remelio, ir apatinio juodo.... labai laukiu pagalbos.  verysad.gif

Ikelk cia ta remeli,parodysiu kaip as darau mirksiukas.gif
Ir nesinervink,visko ismoksi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 31, 02:09)
Ikelk cia ta remeli,parodysiu kaip as darau  mirksiukas.gif
Ir nesinervink,visko ismoksi  4u.gif

as nemoku cia ikelti remelio verysad.gif verysad.gif verysad.gif bet jei parodytum su kitu-buciau labai dekinga!!! man svarbu ismokt!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kity25: 31 spalio 2009 - 09:56
QUOTE(kity25 @ 2009 10 31, 11:56)
as nemoku cia ikelti remelio  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif bet jei parodytum su kitu-buciau labai dekinga!!! man svarbu ismokt!!!

dar pastebejau, kad nors in MY PICTURE padarau nuotraukos formata PSD, bet fotoshope ta nuotrauka visvien IMG formato... gal del to as jos negaliu sujungt su remeliu? o kaip ta formata pakeist? ar vis delto tinka ir JPG?
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2009 10 31, 11:17)
dar pastebejau, kad nors in MY PICTURE padarau nuotraukos formata PSD, bet fotoshope ta nuotrauka visvien IMG formato... gal del to as jos negaliu sujungt su remeliu? o kaip ta formata pakeist? ar vis delto tinka ir JPG?

nereikia nuotraukos formato keisti mirksiukas.gif JPG ir turi buti.Uzsuk kada i si forumiuka,greiciau visko ismoksi 4u.gif
MĖGSTAMIAUSIAS
Greiciau sulauksi pagalbos.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif gal kuri žinot išmatavimus didelio šampano butelio etiketės arba turit šabloną ax.gif
Atsakyti
gal mamytes man galetu paaiskint, kodel kai ikeliu nuotrauka i photoshopa, (pries tai jau ikelus remeli ir pasidarius jo sluoksni) , tai tos nuotraukos nera ten desinej, kur visi sluoksniai surasyti? ir kaip nuotrauka idet tarp virsutinio sluoksnio, ir apatinio?
Atsakyti