Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 10 25, 12:30)
sveikutės visos ir visi,,,aš turiu prašymą-klausimą,,,būkit geros parodykit man kaip  koleže pritaikyti veido spalvą prie maketo spalvos,,,bandysiu paaiškinti ko klausiu,,,  rolleyes.gif  žodžiu dažniausei iškirpus veidą iš fotonuotraukos veido spalva neatitinka to kūno spalvos į kurį maketuoji,,,tai kaip padaryti,kad  veido spalva pataptų identiška  " naujojo kūno"spalvai??? čia mano amžina problema,,jau regis nebenaujokė šitame forume,pamokėlių turiu nemažai,bet vat  tokio efekto kokio noriu ir negaliu pasiekti,gal galit kai kuri parašyti kaip jūs darot konkrečiai,,būčiau begalo dėkinga  4u.gif

o man niekas nepadės,,,, verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2009 10 22, 18:25)
ko cia akis isvertu  puoli i atlapus  g.gif

labai normalus klausimas kaip  foto ikelti, nes turiu  remus kaledoriui,  bet  kai bandau  ikelti dar viena foto man  keicia ir pati  fona nors  neturetu to  daryti...
tai ir sakau kad  neiseina, reiktu info kaip tai padayt, nes deje  cia tikrai to nera parasyta  mirksiukas.gif


pabandyk paskaityti cia, gal rasi ko rekia, seip ten nemazai pamokeliu kaip naudotis PS
http://www.mamosdien...6950cf3da895d9a
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 10 25, 19:23)
o man niekas nepadės,,,, verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Pabandyk per Hue/Saturation 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 10 25, 12:30)
sveikutės visos ir visi,,,aš turiu prašymą-klausimą,,,būkit geros parodykit man kaip  koleže pritaikyti veido spalvą prie maketo spalvos,,,bandysiu paaiškinti ko klausiu,,,  rolleyes.gif  žodžiu dažniausei iškirpus veidą iš fotonuotraukos veido spalva neatitinka to kūno spalvos į kurį maketuoji,,,tai kaip padaryti,kad  veido spalva pataptų identiška  " naujojo kūno"spalvai??? čia mano amžina problema,,jau regis nebenaujokė šitame forume,pamokėlių turiu nemažai,bet vat  tokio efekto kokio noriu ir negaliu pasiekti,gal galit kai kuri parašyti kaip jūs darot konkrečiai,,būčiau begalo dėkinga  4u.gif

As tokius dalykus sutvarkau atskiriems sluoksniams (iškirptajam ir tam , ant kurio klijuoju iškirptąjį daiktą, t.y. pagrindui) taikydama skirtingus Images/ korekcija/ spalvų balansus
Atsakyti
aciu labai Chera notworthy.gif dabar jau tikrai zinosiu kaip sutvarkyti galima nuotraukytes 4u.gif
Atsakyti
labukas noreciau,kad padetumet,nepamenu kaip photosope is remelio istrynti ta balta wieta kur poto statai foto,nezinau ka spausti,gal galit padet?aciukas
Atsakyti
QUOTE(Ula 2010 @ 2009 10 27, 09:38)
labukas noreciau,kad padetumet,nepamenu kaip photosope is remelio istrynti ta balta wieta kur poto statai foto,nezinau ka spausti,gal galit padet?aciukas

Jeigu i remeli dedi kita nuotrauka ir tau remelis neužsipildo pilnai, tai tą talpinamą vaizdą reikia mažinti arba didinti su Edit/Free transformation. Patampyti taip, kad užsidengtų visos tuščios vietos
Atsakyti
QUOTE(Ula 2010 @ 2009 10 27, 09:38)
labukas noreciau,kad padetumet,nepamenu kaip photosope is remelio istrynti ta balta wieta kur poto statai foto,nezinau ka spausti,gal galit padet?aciukas

QUOTE(Tajanta @ 2009 10 27, 09:50)
Jeigu i remeli dedi kita nuotrauka ir tau remelis neužsipildo pilnai, tai tą talpinamą vaizdą reikia mažinti arba didinti su Edit/Free transformation. Patampyti taip, kad užsidengtų visos tuščios vietos

manau ji klause kaip istrinti baltaja dali g.gif tai reikia pasirinkti trintuka su zvaigzdute ir spustelti ant tos baltos vietos ir bus istrinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba ,
Gal kas turit remeliu su Harri'u potter'iu. Buciau dekinga jei idetumet i remeliams skirta tema rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Makra @ 2009 10 27, 12:54)
Laba ,
Gal kas turit remeliu su Harri'u potter'iu. Buciau dekinga jei idetumet i remeliams skirta tema  rolleyes.gif

labas Makra wink.gif ka si karta sugalvojai? pasirodyk kai padarysi bigsmile.gif
Atsakyti

smile.gif taip sito klausiau didelis aciukas!
Atsakyti
sveikutes 4u.gif turiu toki prasimeli... blush2.gif perziurejau visas temutes apie ps ir niekur neradau remeliu detaliu-laumzirgiu...ar as ju nepastebejau kur nors? doh.gif bet atrodo lyg ir visas temutes idemiai perziurejau... gal kuri nors turit ju ar zinot kur galima ju rasti? rolleyes.gif buciau labai jums dekinga... 4u.gif
Atsakyti