Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

Gal kas turit šefo įsakymus? kažkur buvau radus ,bet neberandu ,ten tokie kad šefas visada teisus ,jis niekad nevieluoja į darba ir t.t. ačiū
Atsakyti
Labukas. As su tokiu gana zioplu klausimu..... blush2.gif Parsisiunciau action,a ir nebezinau, kaip isikelti i PS...... blush2.gif Kas svarbiausia, kad tikrai esu apie tai skaiciusi (tik daba nebeatseku, kurioj temoj), bet tuo metu, kai nieko panasaus neprireike, tai ir neuzsilaike atminty..... blush2.gif Aciu!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2009 10 22, 18:25)
ko cia akis isvertu  puoli i atlapus  g.gif

labai normalus klausimas kaip  foto ikelti, nes turiu  remus kaledoriui,  bet  kai bandau  ikelti dar viena foto man  keicia ir pati  fona nors  neturetu to  daryti...
tai ir sakau kad  neiseina, reiktu info kaip tai padayt, nes deje  cia tikrai to nera parasyta  mirksiukas.gif

prasei pradziamokslio, o ne konkreciai rasei kas tau su PS nesigauna - todel buvo toks ir atsakymas g.gif
Atsakyti
Tiomama action kelk i C DISKA/PROGRAMS FILES/ADOBE/ADOBE CS3 (AR CS2,CS4)/PRESETS/ACTION 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ramune27 @ 2009 10 22, 23:21)
Gal kas turit šefo įsakymus? kažkur buvau radus ,bet neberandu ,ten tokie kad šefas visada teisus ,jis niekad nevieluoja į darba ir t.t. ačiū

Prasom 4u.gif cia PNG formatu mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 23, 07:24)
Tiomama action kelk i C DISKA/PROGRAMS FILES/ADOBE/ADOBE CS3 (AR CS2,CS4)/PRESETS/ACTION  4u.gif

Aciu 4u.gif Pasirodo, dar atmintis gera, bandziau taip ir vakar kelti, bet nerandu to ACTION g.gif Dar karteli va pabandziau, ejau, taip, kaip rasei, o, kai atsidarau PRESETS, pirmas pasirinkimas yra BRUSHES, o va ACTIONS ir nerandu... g.gif Ka tai galetu reiksti? Gal kur kitur gali buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 23, 09:24)
Tiomama action kelk i C DISKA/PROGRAMS FILES/ADOBE/ADOBE CS3 (AR CS2,CS4)/PRESETS/ACTION  4u.gif
Papildyta:

Prasom  4u.gif cia PNG formatu  mirksiukas.gif

user posted image

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiomama @ 2009 10 23, 10:25)
Aciu  4u.gif  Pasirodo, dar atmintis gera, bandziau taip ir vakar kelti, bet nerandu to ACTION  g.gif  Dar karteli va pabandziau, ejau, taip, kaip rasei, o, kai atsidarau PRESETS, pirmas pasirinkimas yra BRUSHES, o va ACTIONS ir nerandu...  g.gif  Ka tai galetu reiksti? Gal kur kitur gali buti?  g.gif

g.gif hmmm...net neisivaizduoju...turetu ten buti,jei nera tai net nzn...kazkur vistiek turetu buti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 24 spalio 2009 - 18:02
sveikutės mirksiukas.gif
gal žinot kaip photoshopu sumaketuoti atviruko abi puses? g.gif gal maketuojasi atskirai ant kiekvieno lapo g.gif
Atsakyti
QUOTE(sanli @ 2009 10 24, 21:21)
sveikutės mirksiukas.gif
gal žinot kaip photoshopu sumaketuoti atviruko abi puses? g.gif gal maketuojasi atskirai ant kiekvieno lapo g.gif

ps failo formatą pasirink tokio dydžio, kaip išskleisto atviruko. pagalbinėm linijom pasižymėk lenkimą, o tada jau gali dėliotis savo fantazijas smile.gif
Atsakyti
sveikutės visos ir visi,,,aš turiu prašymą-klausimą,,,būkit geros parodykit man kaip koleže pritaikyti veido spalvą prie maketo spalvos,,,bandysiu paaiškinti ko klausiu,,, rolleyes.gif žodžiu dažniausei iškirpus veidą iš fotonuotraukos veido spalva neatitinka to kūno spalvos į kurį maketuoji,,,tai kaip padaryti,kad veido spalva pataptų identiška " naujojo kūno"spalvai??? čia mano amžina problema,,jau regis nebenaujokė šitame forume,pamokėlių turiu nemažai,bet vat tokio efekto kokio noriu ir negaliu pasiekti,gal galit kai kuri parašyti kaip jūs darot konkrečiai,,būčiau begalo dėkinga 4u.gif
Atsakyti
gal gali man neismanelei padeti kas nors...? doh.gif ar zinot ar imanoma su ps paryskinti issiliejusia nuotrauka? jeigu imanoma tai gal galit pasakyt kaip tai padaryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidooolka @ 2009 10 25, 18:02)
gal gali man neismanelei padeti kas nors...?  doh.gif  ar zinot ar imanoma su ps paryskinti issiliejusia nuotrauka? jeigu imanoma tai gal galit pasakyt kaip tai padaryti? 4u.gif

Kad niekas jau nebepades jei foto daug islieta sad.gif

Bet truputi pasiryskina taip:
Filter --> Sharpen --> Unsharp mask -->
... virsuje lenteles uzdek vardele ,kad matytum kap nuotrauka keisis ir stumdyk Radius slankikli (as didziausia darau 4, nes po to jau nenaturaliai beatrodys) mirksiukas.gif
Atsakyti