Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(anze20 @ 2009 08 31, 14:09)
sweikutes visos norejau pasweikinti su nauja temike 4u.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif ir pasiteirauti kokie turi buti sokolado ismatavimai spausdinat?

Sostinės šokolado pop išmatavimai 21*15 4u.gif
Atsakyti
gal galit kas padeti noriu programos nuotraukom, na kad galeciau remelius parinkti ar fona pakeisti, noreciau pagrazinti savo mazyles nuotraukytes smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grazke7 @ 2009 08 31, 15:17)
gal galit kas padeti noriu programos nuotraukom, na kad galeciau remelius parinkti ar fona pakeisti, noreciau pagrazinti savo mazyles nuotraukytes smile.gif  4u.gif

užtenka bent pirmą postą perskaityti, NORIU BET NETURIU biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 08 31, 15:26)
užtenka bent pirmą postą perskaityti, NORIU BET NETURIU  biggrin.gif

Tikrai taip merginos būkite atidesnės ir peržiūrėkite temas nuo pradžių
Atsakyti
sveikutės 4u.gif na dabar užduosiu klausimą,kuris kai kurioms gali pasirodyti kvailas ax.gif kadangi photochope aš naujokė tai tiksliai kaip daryt nežinau kartais netyčia pavyksta,tada jau eina dirbt toliau,o kartais ne doh.gif tada stop verysad.gif
nesuprantu pačios pradžios kai įkeli į programa du sluoksnius pvz.remelį ir nuotrauką,pas mane kairėj pusėj layeriuose juos rodo po viena,kartais vargstu traukiu abu ten ir kažkaip atsiranda,o kartais ne blush2.gif ką daryt,kad paprastai įkėlus abu sluoksnius rodytų.Tikiuosi aiškiai parašiau rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki, stai ir as pas jus su klausimeliu tokiu blush2.gif
kokie turi buti ismatavimai paveiksliuka kad galeciau atspausdint ant A3 formato ir kokybe butu gera? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilvet: 31 rugpjūčio 2009 - 20:51
210x297 butu 20*30 nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 08 31, 21:45)
210x297 butu 20*30 nuotrauka  4u.gif

bet man reiktu A3 formato
nezinau kaip cia reiks padaryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2009 08 31, 21:52)
bet man reiktu A3 formato
nezinau kaip cia reiks padaryt doh.gif

buvai A4 parasius todėl ir parašiau taip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 08 31, 22:12)
buvai A4 parasius todėl ir parašiau taip lotuliukas.gif

buvau tiesiog A parasius,nedarasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 08 31, 21:19)
sveikutės 4u.gif na dabar užduosiu klausimą,kuris kai kurioms gali pasirodyti kvailas ax.gif kadangi photochope aš naujokė tai tiksliai kaip daryt nežinau kartais netyčia pavyksta,tada jau eina dirbt toliau,o kartais ne doh.gif tada stop verysad.gif
nesuprantu pačios pradžios kai įkeli į programa du sluoksnius pvz.remelį ir nuotrauką,pas mane kairėj pusėj layeriuose juos rodo po viena,kartais vargstu traukiu abu ten ir kažkaip atsiranda,o kartais ne blush2.gif ką daryt,kad paprastai įkėlus abu sluoksnius rodytų.Tikiuosi aiškiai parašiau rolleyes.gif

jai gerai supratau tai tu atsidariusi photoshope rėmelį ir nuotrauką matai tik vieną iš jų ane?to tu klausi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 31, 22:21)
jai gerai supratau tai tu atsidariusi photoshope rėmelį ir nuotrauką matai tik vieną iš jų ane?to tu klausi? ax.gif

taip viena,jei paspaudžiu kitą matau kitą,o kartu juos matau tik po didelių vargų ir kažkaip netyčia doh.gif o kaip tiksliai padaryt nežinau schmoll.gif
Tiesa,su Rugsėjo pirmąja
user posted image
Atsakyti