Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

Merginos , gak kuri galit paaiskint kaip paciai pasidaryt kalendoriu (ant vieno lapo) doh.gif , man kazkodel nieko nesigauna verysad.gif (galima temoj arba i AZ) , nors jei temoj tai manau ir daugiau kam butu idomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukasxxx @ 2009 10 21, 14:27)
Merginos , gak kuri galit paaiskint kaip paciai pasidaryt kalendoriu (ant vieno lapo)  doh.gif  , man kazkodel nieko nesigauna  verysad.gif (galima temoj arba i AZ) , nors jei temoj tai manau ir daugiau kam butu idomu  bigsmile.gif

O remeli daryti moki?Viskas darosi taip pat,tik kad uztempti kalendoriaus tinkleli reikia papildomai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 21, 14:40)
O remeli daryti moki?Viskas darosi taip pat,tik kad uztempti kalendoriaus tinkleli reikia papildomai  4u.gif

Na, as pati dar nemeginau daryti nei kalendoriaus, nei remelio, bet treiks pameginti, tik gal kas zinoti kur galima butu rasti butent tokia pamoka? g.gif Nes pati kazin ar sumastysiu kaip tai daroma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2009 10 21, 16:54)
tik gal kas zinoti kur galima butu rasti butent tokia pamoka?  g.gif Nes pati kazin ar sumastysiu kaip tai daroma smile.gif

kaži ar yra būtent kalendoriaus gaminimo pamoka g.gif nes kalendorių darant naudoji tas pačias funkcijas, kaip ir darant belekokį kitą darbelį su PS smile.gif tik tiek, kad kalednoriui būtinas tinklelis su dienomis, kurį jau kaip fantazija neša, galima įkomponuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2009 10 21, 16:54)
Na, as pati dar nemeginau daryti nei kalendoriaus, nei remelio, bet treiks pameginti, tik gal kas zinoti kur galima butu rasti butent tokia pamoka?  g.gif Nes pati kazin ar sumastysiu kaip tai daroma smile.gif

Stai pamoka KAIP PADARYTI PAPRASTA REMELI
DAR SIULYCIAU UZEITI I SI FORUMA,PAMOKELIU DAUG YRA IR MERGAITES LABAI DRAUGISKOS,PAGELBEJA VIENA KITAI 4u.gif
MEGSTAMIAUSIAS tik cia butina registruotis.
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 21, 17:03)
Stai pamoka KAIP PADARYTI PAPRASTA REMELI
DAR SIULYCIAU UZEITI I SI FORUMA,PAMOKELIU DAUG YRA IR MERGAITES LABAI DRAUGISKOS,PAGELBEJA VIENA KITAI  4u.gif
MEGSTAMIAUSIAS tik cia butina registruotis.

Didelis dekui uz nuorodeles smile.gif O registruotis - asmeniskai man tai nesudaro jokiu problemu smile.gif ACIU thumb_yello.gif
Papildyta:
P.S.Nezinau kolde, bet man neuzkrauna sio psl. : http://megstamiausias.ucoz.com/ g.gif
Atsakyti
man ir neužkrauna g.gif
Atsakyti
Ten jau antra diena kazka sistemoj tvarko,palaukit truputi,mane ka tik ileido smile.gif
Atsakyti
O gal kuri nors turit kalendoriaus tinkleli 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 21, 17:31)
Ten jau antra diena kazka sistemoj tvarko,palaukit truputi,mane ka tik ileido  smile.gif

Aga, mane irgi jau ileido smile.gif ACIU
Atsakyti
QUOTE(rasiukasxxx @ 2009 10 21, 17:36)
O gal kuri nors turit kalendoriaus tinkleli  4u.gif  blush2.gif

Turiu rusisku,mokesi men. i LT pasikeisti?
Papildyta:
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2009 10 21, 17:41)
Aga, mane irgi jau ileido smile.gif ACIU

Nera uz ka,susitiksim ir ten smile.gif
Atsakyti
[quote=Irce6,2009 10 21, 17:44]
Turiu rusisku,mokesi men. i LT pasikeisti?
Papildyta:

taip, mokesiu
Atsakyti