Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(ericaa @ 2009 10 15, 15:30)
Oi labai jums visoms ačiū už pagalbą, patarimus 4u.gif
Iš tikrųjų aš dar nieko nemoku blush2.gif Visada užsisakydavom, kad kalendorių mums padarytų, o šiais metais per brangu, tai reikia išmokt patiems ax.gif Nes kaipgi mes be kalendoriaus doh.gif jau pripratom ax.gif

manau ,kad dar truputi palukek jei nera labai skubu ir tikrai artejant kaledoms cia jau turetu pasirodyti mamyciu darbstuolyciu sabloniukai kalendoriukams,,, jei turesiu pati laiko kiek daugiau galesiu irgi si ta sukurti ,,, o cia MERGAITEI AR BERNIUKUI BUTU ? blush2.gif ax.gif avarte matau mergyte grazia ,bet zinot kaip buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2009 10 15, 21:57)
manau ,kad dar truputi palukek jei nera labai skubu ir tikrai artejant kaledoms cia jau turetu pasirodyti mamyciu darbstuolyciu sabloniukai kalendoriukams,,, jei turesiu pati laiko kiek daugiau galesiu irgi si ta sukurti ,,, o cia MERGAITEI AR BERNIUKUI BUTU ?  blush2.gif  ax.gif  avarte matau mergyte grazia ,bet zinot kaip buna doh.gif



Mergaitė mergaitė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2009 10 15, 13:30)
Nes kaipgi mes be kalendoriaus doh.gif

drinks_cheers.gif Ar gavai, ericaa, kalendoriaus tinklelį į el.paštą?
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 10 16, 09:09)
drinks_cheers.gif Ar gavai, ericaa, kalendoriaus tinklelį į el.paštą?


Aga, gavau. Labai labai didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ojojoi koks tamsus miškas ten doh.gif
Nežinia kur pradžia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2009 10 17, 20:32)
Ojojoi koks tamsus miškas ten doh.gif
Nežinia kur pradžia lotuliukas.gif

Jei mokaisi dirbti su Photoshopu, pirmas ispudis, kad viskas labai sunku.. Bet paieskok pamoku kaip ka daryti..Pamatysi, nera ten viskas taip jau baisu.. Viskas priklauso tik nuo pastangu smile.gif
As tai atsidariau photoshopa pirma karta issigandau biggrin.gif Milijonas mygtuku, o ka spausti net nezinau.Susiradau pazintine programele apie photoshopa, perziurejau, meginau daryti tai ka rodo, ir taip po truputi, po biski ismokau smile.gif Aisku, dar daugybes dalyku nemoku..Bet mokausi.. MEginu, jei nesigauna, trekiu i sona, po kurio laiko vel prisedu smile.gif Dabar kaip tik mastau, kad reikia padaryti sampano etiketes grazias ir pranesti teveliams, kad jie bus seneliai.. smile.gif Tad ir sedziu, nete ieskau paveiksliuku, sabloniuku ir kitokiu graziu dalyku smile.gif
Sekmes tau,ericca smile.gif Viskas tau pavyks clap_1.gif
Atsakyti
Iškilo toks klausimėlis...
Kai turi kažkokį foną ir ant jo užsikeli nuotrauką, kad tas perėjimas tarp fono ir nuotraukos nebūtų toks griežtas. Ar įmanoma kaip nors pakoreguot? Nes toks stačiakampis man nepatinka g.gif norėtųsi kažko gražiau...
Kažin ar aš čia aiškiai paklausiau g.gif Pabandysiu vėliau nufotkint ir įmest ko aš norėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2009 10 19, 19:58)
Iškilo toks klausimėlis...
Kai turi kažkokį foną ir ant jo užsikeli nuotrauką, kad tas perėjimas tarp fono ir nuotraukos nebūtų toks griežtas. Ar įmanoma kaip nors pakoreguot? Nes toks stačiakampis man nepatinka g.gif norėtųsi kažko gražiau...
Kažin ar aš čia aiškiai paklausiau g.gif Pabandysiu vėliau nufotkint ir įmest ko aš norėčiau rolleyes.gif

galima nuotrauka apkirpti nelygiais/issiliejanciais krastais arba su "laseliu" braukti per konturus irgi truputi susilieja (bet sis gal labaiu kai objektas iskirptas) wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 10 19, 22:42)
galima nuotrauka apkirpti nelygiais/issiliejanciais krastais arba su "laseliu" braukti per konturus irgi truputi susilieja (bet sis gal labaiu kai objektas iskirptas) wink.gif


Ačiū, bandysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2009 10 20, 07:30)
Ačiū, bandysim 4u.gif

tiksliau nuotrauka ne apkirpti, o su "kvadrateliu" istrinti krastus, pasirinkus virsuje norima issiliejima doh.gif siaubas kaip sunku rastiskai paaiskinti - jei kas bus neaisku bandant klausk
Atsakyti
Ericaa 4u.gif

Pasirenki Marque Tool (vieną iš jų) apsibrėži norimą objektą eini i meniu Select - Feather - pasirenki išblukinimo spindulį Ok, tada CTRL+J ir naujam sluoksnį turi paveikslėlį su išlietais kraštais
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2009 10 19, 19:58)
Iškilo toks klausimėlis...
Kai turi kažkokį foną ir ant jo užsikeli nuotrauką, kad tas perėjimas tarp fono ir nuotraukos nebūtų toks griežtas. Ar įmanoma kaip nors pakoreguot? Nes toks stačiakampis man nepatinka g.gif norėtųsi kažko gražiau...
Kažin ar aš čia aiškiai paklausiau g.gif Pabandysiu vėliau nufotkint ir įmest ko aš norėčiau rolleyes.gif

o tu sluoksnius sukeiti,kai ikeli foto ant remelio? blush2.gif nes siaip,jei remelis ne staciakampiu iskirptas,tai ir foto ne staciakampe gaunasi... g.gif
Atsakyti