Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

Sveikos, mielosios smile.gif
As irgi vis po truputi zaidziu su photoshopu smile.gif
Turiu prasyma, gal kas turit piesinuku su nestukem? Aktualu yra nestuke.gif, kad matytyusi pilvukas smile.gif
Esu padariusi viena labai paprasta zenkla vairuojancioms besilaukiancioms mamoms, bet jis man nepatinka, nes tai ne toks zenklas, kuri noreciau uzsiklijuoti ant savo automobilio galinio stiklo smile.gif Del to ir ieskau butent tokiu piesinuku,kad matytusi, kad moteris su pilvuku smile.gif
Is anksto dekoju uz gerus norus ir aisku uz pagalba smile.gif

Jei pavyks, pameginsiu ikelti pvz.
user posted image


Papildyta:
thumbup.gif O! Pavyko smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip ikelti PNG faila? Turiu keliata sablonu vaikisku, bet nemoku tokio formato ikelti. JPG failus kaip kazkuri is jusu mamyciu paaiskino, keliu per radikal.ru, o kaip png?..
Papildyta:
user posted image
Gal kas turit kazka panasaus i tai? Man reikia bet kokio piesinuko, o dar geriau keliatos, su nestukem, ir aisku aktualiausia, kad matytusi pilvukas smile.gif
Papildyta:
Oi.. blush2.gif Pasikartojau ir vel.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2009 10 14, 18:18)
Kaip ikelti PNG faila? Turiu keliata sablonu vaikisku, bet nemoku tokio formato ikelti. JPG failus kaip kazkuri is jusu mamyciu paaiskino, keliu per radikal.ru, o kaip png?..

Taip pat,kaip ir JPG smile.gif kai keli i radikala,nuimk visas varneles ir desinej pusej kur Создавать превью irasyk 300 ir paskui kopijuok 3 nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norėjau paklaust tokio klausimėlio blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Ar galima photoshopu pasidaryti kalendorių (kad ant kiekvieno lapo būtų skirtinga nuotrauka ir skirtingas mėnuo)? Ir jei galima, tai ar mėnesių dienas reikia surinkinėti pačiai ar yra kažkoks paveiksliukas ar failiukas? blush2.gif
Nelabai įsivaizduoju kaip ten kas vyksta. Su vyru žadam šįvakar atsisėst ir pabandyt, bet būtų gerai bent jau žinot, kad tai tikrai įmanoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 14, 20:56)
Taip pat,kaip ir JPG  smile.gif kai keli i radikala,nuimk visas varneles ir desinej pusej kur Создавать превью irasyk 300 ir paskui kopijuok 3 nuoroda  mirksiukas.gif

Dekui labai smile.gif O siaip kaip ikelti tada *.psd formato failus, nes tik dabar apsiziurejau, kad ir tokie yra smile.gif
O stai meginu png faila ikelti smile.gif
user posted image
Papildyta:
thumbup.gif man pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2009 10 15, 09:10)
Dekui labai smile.gif O siaip kaip ikelti tada *.psd formato failus, nes tik dabar apsiziurejau, kad ir tokie yra smile.gif

PSD reikia per kitur kelti,nes radikalas neikelia tokiu failu smile.gif man paprasciausia PSD kelti per FAILAI.LT mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(ericaa @ 2009 10 15, 08:53)
Sveikos 4u.gif
Norėjau paklaust tokio klausimėlio blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Ar galima photoshopu pasidaryti kalendorių (kad ant kiekvieno lapo būtų skirtinga nuotrauka ir skirtingas mėnuo)? Ir jei galima, tai ar mėnesių dienas reikia surinkinėti pačiai ar yra kažkoks paveiksliukas ar failiukas? blush2.gif
Nelabai įsivaizduoju kaip ten kas vyksta. Su vyru žadam šįvakar atsisėst ir pabandyt, bet būtų gerai bent jau žinot, kad tai tikrai įmanoma ax.gif

Zinoma,kad imanoma 4u.gif O dienas gali pati rasytis,bet buna jau gatavu kalendoriaus tinkleliu.Jei moki remelius daryti,tai viskas taip pat,tik kad papildomai isikeli menesi,dienas ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 15, 09:17)
Zinoma,kad imanoma  4u.gif O dienas gali pati rasytis,bet buna jau gatavu kalendoriaus tinkleliu.Jei moki remelius daryti,tai viskas taip pat,tik kad papildomai isikeli menesi,dienas ir pan.  smile.gif

bet interneto platybese galetumei rasti ir jau padaryta kalendoriu atskirais lapais - tik nuotraukytes savo ikeltumet ir vsio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 10 15, 08:46)
bet interneto platybese galetumei rasti ir jau padaryta kalendoriu atskirais lapais - tik nuotraukytes savo ikeltumet ir vsio wink.gif


Sakot įmanoma? Matyt nemoku ieškot g.gif Na gal vyrui labiau pasiseks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2009 10 15, 10:48)
Sakot įmanoma? Matyt nemoku ieškot g.gif Na gal vyrui labiau pasiseks ax.gif

zinoma ,kad imanoma. noriu paklausti ar moki paprastai foto ikelti i remeli? jei taip tuomet belieka tik rasti png formatu kalendoriaus paruostuka ir ji uzkelti ant jau paruosto remelio su nuotrauka ir taip visus men atskirai arba vienama lape bendra kalendoriu darytis ,,,
siuo metu dar neradau paruostuko 2010 metams ,nes kiek suprantu tau jo butent reikia ,bet kai rasiu butinai imesiu ... siaip nepamenu ,bet pernai viena mamyte buvo imetusi visa kalendoriuka padarisu labai graziai ,bet tai jau buvo pernai metu kalendoriukas -kai jau prasides metas kvepiantis kaledoms ,manau tokiu dalykeliu padauges ir cia -kantrybes ir butinai sulauksi mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif ericaa, esu pasidariusiu 2010metų kalendoriaus tinklelį. Tik nesu dar išsaugojus png formatu. Pas mane kiekvienas mėnesis ant atskiro A4 formato lapo. Tereiktų tik susimažinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2009 10 15, 10:48)
Sakot įmanoma? Matyt nemoku ieškot g.gif Na gal vyrui labiau pasiseks ax.gif

user posted image
user posted image
cia atskirais menesiukais ,bet angliskai ,bet jus gabios pasikeisit i lt mirksiukas.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
atsiprasau ,kad nesudejau pagal eiles tvarka ,per velai pastebejau ,kad ismete bet kaip doh.gif
beje ziuriu ,kad is png man cia i jpg pakeite ,bet manau maza problema ,su greituoju trintuku issitrinsite foniuka greitai blush2.gif
Atsakyti
Oi labai jums visoms ačiū už pagalbą, patarimus 4u.gif
Iš tikrųjų aš dar nieko nemoku blush2.gif Visada užsisakydavom, kad kalendorių mums padarytų, o šiais metais per brangu, tai reikia išmokt patiems ax.gif Nes kaipgi mes be kalendoriaus doh.gif jau pripratom ax.gif
Atsakyti